Lielupe

Laikam zandartam bij aukla ap žaunām aptinusies
10.septembris 2012, 16:06 | links
 
Duglas, man fīderis bija samontēts pa vienkāršo. Pamataukla 0.18, uz tās uzvēts pretsavērpējs, pie kura pielikta barotava, tad stoperis, un griezulis, pavadiņa 0.12.
Bet norāva ar visu barotavu.
10.septembris 2012, 15:57 | links
 
Sestdien..no 8-12..Priedaines rajons..no laivas...uz šūpiņiem mētājot...4 gab. laivā...2 atlaistas..1 aizgāja:) Lielākās..2,2 un 2....vējš gan iepūta ap 12..tināmies malā:) Lai veicās:)
10.septembris 2012, 09:16 | links
 
Mežotne - fīders pilnīgs sīkaļu koteilis + 1,5 kg līdaks uz balto ;)
10.septembris 2012, 00:02 | links
 
laiks uzlabojs nol€mu nobraukt uz Lielupi, ap 16.00 klat, skatos līmenis biku augšā, ai ja jau atbraukts, nju mailes ātri saķēru, tātad plēsēju tuvumā nav, nju neko vienu fīderi uz maili otru ar barotavu. Sāka smuka rauda nākt, bieza nobarojusies, dažas ap 300 gr, uz maili pa mirklim kas parausta, izrādās ašie, pāris pannenieki iznāca. AR tumsu arī cope apsīka. rauda un ašie pazuda, sāka plicēni nākt, i viss apklusa, skatos ūdens līmenis kāpj augšā, nju neko paņēmu lielākās raudas un asarus, pārējaos lai aug un barojas
pirmo reizi redzēju ka Lielupē tik strauji kāpj līmenis, laikam pagriezās vējšs un iepūta no jūras.
10.septembris 2012, 00:00 | links
 
Šoķējoša cope...
Šorīt devos uz Lielupi noķert kādu breksi, bet pie upes radzot kāds ir ūdenslīmenis, visas cerības izzuda. Tā kā manā ierastajā vietā jau sēdēja, gāju uz citu vietu tuvāk tiltam (Jelgavā). Tā nu tur nīku no pus 9 līdz 11, neņēma pilnīgi nekas, pat sīkie neraustīja, tā nu gralaikojos un vēroju kā viens vīrs zem tilta no laivas uz džiga pa asarim izvilka, tad pēkšņi.... (coē viss dažriz notiek negaidīti), tāds blieziens pa kātu ka fīderis no statīva ielidoja upē, piecitu.... bet galā nekā, pilnīgi nekāāāā... pat barotavas nebija vairs.Kas tas bija, nav ne jausmas. Tā nu devos mājās bez ZJUVS.

pliksnis, 9.septembris 2012, 16:30


Šodien švaka cope, novizinājos no Jēlgavas līdz Vītoliņiem neviena piesitiena, tad beigu beigās izdomāju ašukus pakacināt zem tilta, kaut ko jau izdevās sadabūt, bet ņēma ļoti negribīgi. Manīju ka vēro mani un tad baigi rauj, bet zivi tev neredzēju... Varbūt melnie no jūras atpeldējuši???
9.septembris 2012, 21:13 | links
 
pliksnis, tas laikam bija slavenais lielupes sams :),

bet ja nopietni kas tev par sistemu bija, ar to šoklideri vai tāpat pie auklas viss piemontēts, kas par auklu ? kurā vietā visu norāva ?

man pēdējās 2 nedēļās ir 3 līdzīgi gājieni , gan uz spininga un velci kad 0,22 pīto ar visu pavadu nafik norauj, īss ļoti spēcīgs rāviens, bremze notarkšķ , tad vēl viens un 5-8 lati atkal kukū. Visu vasaru nekas īsti necopēja, varbūt baigie giganti saauguši, varbūt lielupē jāpāriet uz okeāna copes štrumiem
9.septembris 2012, 19:56 | links
 
Redzēju to ūdens līmeni, mana vieta uz pasta saliņas gala bija aplūdusi tik tālu, ka nevis no pludmales, bet no krūmiem nācās copēt :D Gribēju dzīvās zivtiņas saķert ko līdakai piedāvāt BET notika kas neredzēts, un vispār nevienu praktiski nevarēju noķert , JO plēsēji bja vienkārši totāli nojūgušies, man pilnīgi zobi griezās un skatoties kā burtiski ik pēc 2 minūtēm virpuļi iet gar krastu, manuprāt mazās nevarēju saķert, jo lilie viņām gluži vienkārši nedeva iespēju iet un mierīgi paēst. nenod dievs, ja es iemetu barības bumbiņu, tad vispār elle sākās, visas līdakas saskrēja tajā vietā un malās piruetēs... Tā nu beigās noķēru 1 raudiņu sulīgu uzliku uz āķa un iemetu, gaidīju, domāju pārmetīšu velku ārā tāda takā pretestība, bet tad pazuda, izvilu nofilētu raudiņu ar baigajām rētām, kaut kā žēl, jo zobi bija palieli bujuši :((
Ideāla diena sūdīgā izpildijumā...
9.septembris 2012, 19:51 | links
 
Šoķējoša cope...
Šorīt devos uz Lielupi noķert kādu breksi, bet pie upes radzot kāds ir ūdenslīmenis, visas cerības izzuda. Tā kā manā ierastajā vietā jau sēdēja, gāju uz citu vietu tuvāk tiltam (Jelgavā). Tā nu tur nīku no pus 9 līdz 11, neņēma pilnīgi nekas, pat sīkie neraustīja, tā nu gralaikojos un vēroju kā viens vīrs zem tilta no laivas uz džiga pa asarim izvilka, tad pēkšņi.... (coē viss dažriz notiek negaidīti), tāds blieziens pa kātu ka fīderis no statīva ielidoja upē, piecitu.... bet galā nekā, pilnīgi nekāāāā... pat barotavas nebija vairs.Kas tas bija, nav ne jausmas. Tā nu devos mājās bez ZJUVS.
9.septembris 2012, 16:30 | links
 
Dauglas, ja tev 980g asari liekas garlaicīgi, tad es negribētu būtu tavā vietā :)
8.septembris 2012, 22:43 | links
 
Vakar no 11 - 18 , ūdens augšā, laikam tik augstu rudenī vēļ nebiju redzējis. 4 līdakas, , 6 asari, lielākais 980 g, tas pie Jūrmalas. Līdakas uz vobleri , asari uz rotu. Garlaicīgi
8.septembris 2012, 07:30 | links
 
Tur jau ta lieta!ieprieks jau rakstiju,ka smuki pavilku un apmeram taja pasa laika.tik pedejas 3 dienas pa 2 vai 3 ko par breksi var saukt.gribeju zinat vai citiem tapat,vai vietas mainijusi vai vienkarsi gavenis.limenis gan ari sodien kadas 4x augsa-leja.
7.septembris 2012, 21:51 | links
 
Edgar pagaidām no barotās vietas arī man nav jēgas,jo pētot zivis,viņas ir un stāv praktiski pus ūdenī un personīgi man labākie rezultāti ir tikai no 17:30-20:00 un pagaidām tieši tikai šajā laikā bez izmaiņām jau nedēļu,uzgaidi drusku drīz jau sāksies galvenais šo lietu nepamet un būs ar ne tikai brekši bet arī labi bonusi :)
7.septembris 2012, 20:34 | links
 
Ne jau par to stasts,bet par to ka pedeja laika nav pilna kesele.un ja citiem vel ir,tad eju uz citu vietu...
7.septembris 2012, 18:16 | links
 
Patstāvīgi nepiebaroju. Kad ir laiks ņemu makšķeri eju uz upi. iebaroju un ķeru.
7.septembris 2012, 17:47 | links
 
Jautajums tiem,kas Lielupe baro breksi.pedejas dienas ir kads manits?varbut japamet ziviga bedre un jamekle citur?3dienas gandriz neka.limenis gan sodien augsa
7.septembris 2012, 16:35 | links
 
Opā nemaz nezināju, ka tur var laivu iznomāt!

motorus arī?
7.septembris 2012, 14:40 | links
 
Kur varētu normāli aizbraukt pa dienu ar fīderi pasēdēt no Rīgas līdz Sileniekiem? Lielupes labajā pusē?
7.septembris 2012, 14:14 | links
 
Bljitka,paldies par informaciju!Tagad lai turas Lielupes pleseji!:)
6.septembris 2012, 16:04 | links
 
Eu vīri ir kāda kustība Lielupē uz fīderi? Vai vismaz uz dzīvo no krasta?
6.septembris 2012, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager