Lielupe

Dainis7 ,
Atbraukt pie manis ir ļoti vienkārši , braucot pa Ulmaņa gatvi no Salu tilta Jūrmalas virzienā , nekur nenogriežoties , veikala Spices rajonā , tur kur agrāk bija Honda centrs , nesen tur atvēra Woksvāgena centru , pie ceļa labajā pusē stāv reklāma , liela wolksvāgena zīme , 100 metrus pirms viņas ir sēta pilna ar kapakmeņiem , vārti vienmēr vaļā , griez iekšā un būsi klāt , pirms braukšanas vēlams piezvanīt es ne vienmēr esmu uz vietas , ka nesanāk tā , ka atbrauc , bet manis nav . Mans tel . 29111932 .
24.augusts 2012, 09:05 | links
 
sorry, nevaru atbildēt konkrēti, pirku salmo veikalā, kaut kāds leišu ražojums. Esmu aizbraucis talu no sētas nav kur pazavērties. Bet dženeralī runājot- vislabakais mana praksē ir buma baltmetāla šupa , 21 gr ar sarkanu galvu. Tās galvenais mīnus - cena. Ja šogad 5 ir notrūkusas tad zaudējums studentam ir jūtams. Reizēm prasās drusku vieglaks eksemplars, bet bumam neesmu tādeu redzējis. Tapēc iepērku leišu 11 gr tas ir efektīvs. Vismaz man ar manu smieklīgo ietīšanas manieri. Žēl, nakosais copings laikam jau tikai zeptembrī, jadod nodeva familī
24.augusts 2012, 00:56 | links
 
gintsgg
Tad būs pie Tevis jāiebrauc. Kā pie Tevis nokļūt?
23.augusts 2012, 22:37 | links
 
Ko tur cepaties , nu ir pie manis tie bļeki .
23.augusts 2012, 22:30 | links
 
Arcijsk
Skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Tenkju.
23.augusts 2012, 21:57 | links
 
TO Dainis7
Es nez kas tur iekalts...ja ir bijis kadreiz tad ir tagad neka laikam nobruzajies...bet cik atceros sito bleki dabuju perifera veikala
23.augusts 2012, 21:46 | links
 
Duglas;Arcijsk
Vai uz tiem bimetāla bleķiem ir iesists "dt"?
23.augusts 2012, 21:38 | links
 
Es ar burkānu tikai nesen sāku lietot. Burkānam bonuss ir metot, jo šoklīdera pusē mezgls ir konusveida. otrā pusē man ar sanāk paresns, bet neko vairāk kā troksni viņš nav izraisījis. Džigam ar lietoju šo mezglu, itkā viss ok, bet vienreiz pie nelielas slodzes atsējās. moš tur kautkā nepareizi sasēju vai savilku.. :(

Pamēģini "blood knot" tas drusku sarežģītāk uzsiet, bet tad abi gali mezglam ir simetriksi. Tas man šoklīderi tur labi, bet cietu flurokarbonu pie pītās nevisai .
23.augusts 2012, 20:30 | links
 
Vakardienas NG raidījuma iedvesmots un arī apstākļu spiests izdomāju pārsiet fīdersistēmas. Esmu izmēģinājies visādas pretsavērpējtrubiņas, simetriskās un nesimetriskās cilpas, Garnera cilpas utt. tagad kārta tai vienkāršajai sistēmai ar stopariņiem (raidījuma var redzēt). Izmēģināšanai piesēju arī šoklīderi. Pie 0.11 pītās 0.28 mono ar mezglu "burkāns" kuru iemācījos kādā Oltes raidījumā pirms gadiem 7 no Iļjas Aizakoviča. Skaisti un vienkārši, mezgliņš maziņš un kompakts, bet tinot iekšā viņu tomēr nedaudz var just. Interesanti kā ir tīt "burkānu", kad galā ir 2kg koferis. A?
23.augusts 2012, 19:28 | links
 
Tā, noteikti nav! Nu vismaz izteikti nav. Tajā procesā tomēr tik daudzi fiz-ķīmiskie procesi iesaistīti un vasaras laikā ir grūtāk notrāpīt.
Piem. raudas bojājas ātrāk par asariem. Vispār, teiksiet, ka tā ir izvirtība, bet par kaltētu asarīti neko, kaltētu garšīgāku neesmu ēdis!!
o.
23.augusts 2012, 17:15 | links
 
Izkāru. Kamēr čakarējos viss dzīvoklis smird - ģimene izbēga ārā :D karot domāju - man ir gan breksēni gan plicīši - pagājušajā reizē es dazus pličus izmetu ārā - nebij ēdami tb negaršīgi. Tā ir ka pliči ir negaršīgāki par brekšiem - runa iet tieši apr voblu.
23.augusts 2012, 17:06 | links
 
To Duglas.Man ir ko darit lai kautko nokertu ka neka nepazistu to upi.Tik talu neaizbraucu.
Tas blekis zinams....he atgriezamies pie vienkarsam lietam
par to parleicinajos zvirgzdu ezera kad uz tadu verki 5 dabuju vasara...strada..naf tie vobleri pa 10-19ls utt.
23.augusts 2012, 15:54 | links
 
Breksēni sālī noturēti, jāiet vērt žāvēšanai - voblai bet tāāāds besis :@
23.augusts 2012, 15:20 | links
 
Veči, beidziet es tak nesabižojos, man šķiet forši ja pa brīdim te viens otru "paķer uz āķa", citādi ja visas atskaites būtu tipa - "šodien pie Pampāļiem noķēru 3 zivis", man šķiet būtu garlaicīgi, meitenes. Tā kā drosi variet par mani ierēkt. Galu galš es neesmu profi, man nevajag turēt karogu. Dažreiz eksperimentējot daru tādas lietas, ka piemēram Grabovskis ieraugot kā es pludiņoju aiz smiekliem noteikti dabūtu krampi

Arčijs- zonderi un ščukas bija sēkļa apkaimē pie priedaines (tas tuvu grīvai) . Ķeras uz viena leišu izstrādājuma, ļoti līdzīga Buma šūpam , bet viena puse sudraba otra vara. Vēl ķeras uz balt -meln - sarkanu gumijzivi , mārutks zina kadas firmas, es viņu raustu īpatnejā veidā, metot pie zāļu robežas un cenšos iztēloties ka to redz līdaka, no malas izskatas iespejams ļoti rēcīgi
22.augusts 2012, 23:41 | links
 
Duglas, ne vienu mirkli man nav nācis prātā tevi apcelt. Protams ka tēmējot uz 2kg un lielākām plēsoņām nav prātīgi lietot 0.1 mm aklu.
Pašam sestdien ar 0.08 mm pito/ 0.28 mm florkarbona pavadu no 8 metru dziļuma izdevās izmānīt bez sačoka līdaku ap 1.5-2 kg. Noveicās ka pavada netrāpija uz zobiem.
22.augusts 2012, 22:18 | links
 
vai Sienaazim atkal nav ko teikt?
22.augusts 2012, 18:55 | links
 
sodien velce no majoriem lidz tiltiem absoluts atsoss
nez kur tas duglass velk tos zonderus un sukarekus...
leka kautkas pa upi tada sajuta ka balta zivs...
22.augusts 2012, 17:57 | links
 
Jaunciems
Nīcas pagasts
Jaunciems
Demenes pagasts
Jaunciems
Valdemārpils ar lauku teritori
Jaunciems
Līvbērzes pagasts
Jaunciems
Aglonas pagasts
Jaunciems
Tārgales pagasts
22.augusts 2012, 08:19 | links
 
pliksni..Lielupe pie Jaunciema kapiem?.Jaunciems tak kaut kur pie kjishezera,ja nemaldos...
22.augusts 2012, 01:48 | links
 
>Duglas
Atvaino, tas nebija adresēts tev, bet gan kā atbilde jjanis par prātīgo jautājumu.
21.augusts 2012, 23:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager