Lielupe

Kuto, citāmreizēm to pat zivis neizdara, bet gan citādi bezmugurposmkāji ar divspīlēm. Lai gan vairāk sliekas, bet pie bada, droš', ka arī baltos nesmādē.
Es atkan vakar nevarēju izšķirties Lielupe vai tās apendicīts - Babīte. No rīta izšķīros un kaut ko stulbu izvēlējos!!
o.
18.augusts 2012, 22:57 | links
 
Šodien pirmo reizi biju Lielupē uz zandartiem,divus dabuju,viens 1,050 kg,otrs zemmērs,copes veids džigošana.
18.augusts 2012, 22:54 | links
 
Ļīni,nu re kā šoreiz 'lohanulsja',kamēr Tu klausoties radio stūmi aiz vaigiem maizītes ,Kuto vilka atspēries....:))
18.augusts 2012, 22:51 | links
 
Es arī biju. Feeder. Beidzot bij cope, tas gan uz iepriekšējo 3 nedeļu fona. 3 gab bij 500gr :) vēl kādi 7 gab ~ 300gr. Jocīgi ka prieks par tādu izmēru, bet tā nu viņš ir. Strādāja tuvā distance, labi ka bij 2 fīderi, kas ļāva to noskaidrot. 20m no krasta un tikai pašās beigās ap plkst 10 piešāvos ka jācērt uz pirmo mazo pavilcienu, citādi nopūdelēju daudz copes, gaidot drošāku stiepienu. Vēl - 1x redzēju ka no āķa fīderim zivs var nomakarēt 7-8 baltos nepakustinot spicīti :O katru reizi kad ņēmu nostu nozellētos mušu kāpurus, brīnijos cik tomēr viņiem ir ciets apvalks un cik zivis var būt lieli juvilieri!
18.augusts 2012, 22:38 | links
 
Šodien ar biju upē, labi ka paņēmu līdz rādio un daudz maizētes, nebija garlaicīgi :) Straume nomainijās 3 reizes, lija divreiz, zivs gan nevienas :)
18.augusts 2012, 21:56 | links
 
asarelli tomeer ir skopi :)))) baroju breksi, paraleeli 1 m dzillumaa iemetu vienu bumbinnu, pliccuki, raudas pusbreksselli pa pilno, tad pie bumbas pieliida asarelis grami 150 un uznneemaas sseffiibu kuru nu laist pie paikas, bija reeciigi...
18.augusts 2012, 13:06 | links
 
tikko pllaujot zaalienu uzmetu aci straumei, diemzzeel bet taas nav.....
18.augusts 2012, 11:21 | links
 
Kā vispār ar satiksmi Lielupē?Joprojām viss pa vecam?
18.augusts 2012, 10:38 | links
 
Zondermedibas vakar beidzas tieši proporcionāli šā brīža copei lielupē. Mēģināju vismaz kādu raudu iebarot- 1 uz gr 300 norāvās un nostučīja pārējām , ar to cope beidzās. Tad vēl atskrēja 20 cm gara iedomīga līdaka uz viena no Buma brīnumiem, bet tai palika kauns ka uzdrošinājusies ar savu niecīgo klātbūtni aiztikt dižciltīgu vizuli un ar aizpeldēja. Tas viss rajonā tilti, varkalis un uz augšu līdz pagriezienam no 4-9 vakarā . Vispar sabižojos uz to upi , holidejsos braukšu uz Zebrusu
18.augusts 2012, 10:29 | links
 
Viena mana puse tiecas uz Lielupes brekšiem, otra, kura padedzinājusies pēdējās 3 reizes čukst: Nav jēgas! Nebrauc!
17.augusts 2012, 17:59 | links
 
.......maluzvejnieks mēģinājis arī bēgt, taču bēgšana neizdevās, jo, skrienot pa stāvajām krasta trepēm lejā uz upi, maluzvejnieks nedaudz savainojās. :D
17.augusts 2012, 11:25 | links
 
vakar no 7-9:30 vakarā, atskrēju līdz kāpai. Saķēru dažus asarīšus/ķīšus, ne uz ko ilelāku gan necerēju spriežot pec tā kas bija forumā kā arī mēnes opozīcijas pret saturn . Tas uz pludu, federis nedeva neko. Toties parādījušies zonderi un upes vidū lielie asari, redzēju ka bedrē gabalu no manis viens izvilka asari un uz sēkļa pie jahtklbba bija laivas 10, vēl kadas 10 bija rajonā līdz kāpai. Laikam kaut kas sākas, ja nebūs stulbais darbs, nemšu laivu un šodien zondermedībās
17.augusts 2012, 08:20 | links
 
Forši!Man prieks par to čalīti. :) Jācer,ka vismaz daļa zivis bija dzīvas un tika atlaistas.
16.augusts 2012, 13:35 | links
 
 
Šovasar fiderčempja rajons ir ļoti zivīgs, tā kā mačos būs labi lomi :) Nezinu kā agrāk, bet man tur trāpas pat grunduļi.
16.augusts 2012, 10:17 | links
 
NG-NG, fūūū, nomierināji. Es te pēdējā laikā esmu mēģinājis breksi pierunāt, bet šis ne pa kam. Ja jau Tev ir aplauziens gadījies, tad man nav ko stresu ķert :). Bet par to kaifu bez zivs pilnīgi piekrītu - zivs ir kā bonus pie tā relaksa.
16.augusts 2012, 09:43 | links
 
Godīgi sakot es pat uzstāju, ka ir jābūt arī bezzivju raidījumam, man tās dienas fiška pašam patika, biju noskaņojies uz brekšukiem, viss bija sagatavots pēc labākās sirdsapziņas :):):), bet ... upe un brekši visdu izdarīja pa savam :):).
Lai piedod tie, kas gribēja redzēt zivis, man gribējās parādīt to fišku, ka reizēm arī no necopes var gūt gandarījumu :):)
Nakošnedēļ būs fīdera mači raidījumā, pirmais oficialais LČ, jaunas sejas, jaunnas emocijas, pavisam cita filozofija, mēs pat pašu zivju vilkšanu mazāk rādīsim, gribās noķert to gaisotni, to filosofiju, kas večiem liek piedalīties, jo šeit no pludiņniekiem būs tikai 2-3 sejas, pārejie ir zverināti fīderisti :):)
16.augusts 2012, 09:34 | links
 
Es raidījumā vismaz saskatu patiesumu,tobiš,ka notiek arī tā un ka jārēķinās arī ar bezcopi.Citos raidījumos izmantojot tehnoloģijas sakombinē copes brīžus un tad sanāk,ka bezcopes nemēdz būt!Piemēram Robsons Grīns arī paliek citreiz bez zivīm...!
16.augusts 2012, 09:08 | links
 
Manuprāt raidījumam nebija ne vainas , tika parādīts kā pareizi iebarot , sagatavoties copei , un jā tur zivis būs - būs arī lomi . Jā vajag lielos lomus , jāskatās ,, Ribalka s Beibom Viļķelmanom ,, , tur vienmēr noķer un daudz .
16.augusts 2012, 08:55 | links
 
Kuto, nav jau tā laika NG tik daudz, lai filmētu 10 reizes vienu raidījumu :)

Pareizi NG ir vienmēr teicis, ka zivis var noķert tur, kur viņas ir.

Upe šobrīd uzvedas ļoti kaprīzi, kā jau visu šo gadu. Turklāt NG nav pārcilvēks, un vienmēr pie super lomiem netiks......

Personīgi esmu nolicis vijoles malā un gaidu Rudens copi, jo šobrīd nav nemazākā azarta ko darīt. IR vietas kur ķeras, bet esmu par kaprīzu, lai no savas upes malas brauktu kur citur, rudenī drošvien pamēģināšu, bet šobrīd ir jāatpūšas no copes, nedēļiņa, divas un sāksies ķera.

Kuto, ja tā godīgi, man nav pat ideju, ko šobrīd ieteikt NG, kā vienkāršam TV skatītājam.

Varbūt ka kāds aborigēns ir gatavs noķert līni, bet citādāk, tik daudz kas ir bijis, ka nenāk prātā idejas.

Nākamais TV iespējams būs par feedermačiem, kas šīnīs brīvdienās, ja nemaldos notiks lucavsalā, jo neko tādu toč neesam redzējuši.

A par necopi un nenoķertu zivi, es nemaz nepārdzīvoju, jo galu galā zivij ar jāatpūšas :))))
16.augusts 2012, 08:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager