Lielupe

Nu taisnība jau tev kā patērētājam ir (it sevišķi, ja esi abonējis LV nacionālo televīziju savā teļukā), bet salīdzinājums ir nevietā, jo jārok, ja ne dziļāk, tad citā virzienā noteikti!!
o.
16.augusts 2012, 00:15 | links
 
Kādā būtībā? ja Lielupē neķers vienā raidījumā tad filmē ka ķer ko citu citur. Es varu nenoķert - arī tu, bet ja man raidījumā ko māca, tad es gribētu arī redzēt rezultātu. Nesanāca, jāparfilmē. atkal nesanāc jāfilmē vēl - tā ir attieksme. vai raidījums izdevies vai nē. Tad jau var iet saktīties cirku kur visu laiku akrobāti krīt un fokusņikiem no piedurknēm karājas lakatiņi.
15.augusts 2012, 23:41 | links
 
Kuto, ja bikiņ iedziļinātos būtībā, tad saprastu, ka kritika ir nevietā.
Un ja iztukšīts jau ilgāku laiku, tad pamaini ieradumus, palīdzēs!!
o.
15.augusts 2012, 23:31 | links
 
Dabā viss ir līdzsvarā. Kādam pazūd mati, tad kādam parādās :D (NG un Jurģis) bet zivis Lielupē turpina likt mīksto. Visas olimpiādes laikā nebij neviena raidījuma, lai arī NG man simpatizē kā copmanis, publicists un vnk vecis. Likeas ka tomēr pa 4 ndeēļām varēja jau uzfilmēt kaut ko, kur kaut ko noķer. Šādiem raidījumiem ir 0 vērtība, ja ne mīnusos jau :( žēl, ilgi gaidīju raidījumu .
15.augusts 2012, 22:18 | links
 
Jā, Vairi30! Interesanta, kā "zinātniekam"..... Var visus interesējošos grafikus salikt vienā ekrānā un tas ir labi. Tencinu.
15.augusts 2012, 15:15 | links
 
Rxq, agrāk tur varēja redzēt datus pa ilgāku periodu, bet tagad tikai pēdējā diennakts. Agrāk vēsture bija uz kartes, bet tagad tikai konkrētai vietai. Sanāk ka lapu modernizēja, bet pieejamā informācija ir mazāk un sliktāk pārskatāma.
15.augusts 2012, 12:22 | links
 
Rxq, iesaku drusku labāku mājas lapu (Jelgava), vēl līdz šim daudz nav piemānījusi un labi (precīzi) var redzēt vēsturi.
15.augusts 2012, 09:30 | links
 
Ja kāds nezin, bet vēlās izprast zivs aktivitāti saistībā ar laika apstākļiem, derīga ir šī lapa : http://www.meteo.lv/meteorologijas-operativa-informacija/?nid=459&pid=100 Kad atverās karte, ar "peli uzskrien" uz pilsētu, atver un redzama ļoti lakoniska iepriekšējās dienas laika maiņu tabula-grafiks. Temperatūra, vējš, spiediens... Ja kādam bijis copes uzrāviens, var mēģināt salikt kopā ar laika maiņu, sakarībām.
15.augusts 2012, 09:15 | links
 
Ko jūs tur varat ņemties par tiem brekšiem , brekšus ir jākūpina , tikko nokūpināju spaini , ar alutiņu uj ku gardi . Un vispār labākā zivs ir zandarts .
14.augusts 2012, 23:47 | links
 
es puussos no cpoes,!!! Tu pūties no dusmām-ka nav copes?Vai,-vai jau pārcopējies! Ja jau brekšu stāvlaukumi atrasti,tad pārējais tikai "ģelo tehņiki,i umeņiji"!!!
14.augusts 2012, 23:38 | links
 
aakki, es puussos no cpoes, bet breksi meegginaassu no laivas vietaa, kur uz velci regulaari aukla punnkkos :))))
14.augusts 2012, 21:50 | links
 
Tagad jau sienaazim labvēlīgais vējš!Viņš jau to A,Z/A virzienu baigi slavē Lielupei.Noteikti velk atspēries brekšus!!D
14.augusts 2012, 21:47 | links
 
ziemeeli tikai Sienaazis iet uz brekshiem,kad galiigaa badaa:)))))))))))))))))))))00
14.augusts 2012, 17:20 | links
 
Šorīt Jelgavā brekši mani atkal piekāsa. Nu negribēja viņi ķerties. Rezultātā 3 mikroskopiski asarīši. Blakus vecim arī pilnīgs tukšums. Varbūt tas pretīgais ziemeļu vējš viņiem nepatika, kas zin...
14.augusts 2012, 13:17 | links
 
Duglas, izbaida, ne izrij, bet nu driiz tas vecciem piegrieziisies..
14.augusts 2012, 00:31 | links
 
līnis, man tas pats. Ne m-džigs, ne rotiņi niht arbaiten, ar ziemas mazmakšķeri pie zāļu līnijas, vai klusākā līcītī- jā, jā- tur šprotes var saķert, gadās līdz 500 g uzskrien, reizēm arī kāda mazlīdaka. Bet tad rodas jautajums, ja vasarā jāķer uz ziemas pīcku, tad sanāk ko ziemā, mētās spiningu, vai ? bet vispār arvien vairāk pat vecie lielupes aboridženi sāk teikt, ka tie glumie tjuleni pamazām izrij visas zivis.
13.augusts 2012, 23:29 | links
 
Grūti mēnesi sausām kājām nosēdēt:)
13.augusts 2012, 23:23 | links
 
liini, veel jaapaciessas...
13.augusts 2012, 23:07 | links
 
Pa ilgiem laikiem tiku līdz upei no 6-9 vakarā, mērķis asaris, kādu duci pievilku, tikai izmērs šprotisks :) Tā ka pavadas nebija līdz, zaļās izrādija aktivitāti. visa darbība notika pa zālēm, no krast līdz 5m aiz zāļu līnijas
13.augusts 2012, 22:58 | links
 
Brekši ķeras, (pie pils Jelgavā), tikai tie nedaudz pamainījuši ierasto uzturēšanās vietu, laikam apnika ka vecie onkas tos baro ar grūbu klimpām.
Kāds var paskaidrot kā ieliek šeit bildes, cik reizes esmu mēģinājis, nekādi nesānāk.
13.augusts 2012, 07:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager