Lielupe

Ūdens nokrities. Vakar no rīta zandarts pēc ilgāka laika, bet šorīt mežavimba 3.270 uz velci. Piecos no rīta līdaķele, atlaista, par ko divas nākošās apkoda "Fishhunteriem" astes!
2.augusts 2012, 13:09 | links
 
Gulbi, ja vēl vakar plinderi un kāds lielais interesējās par ēsmu, tad šorīt pēc negaisiem un laika maiņas ūdeni spieda iekšā nemaņā, aizejot līdz laipa 1 st laikā ūdens pacēlās 12 cm, ļoti daudz drazu nes, straume pret spalvu, kameru nolaidām, 4-5 m mailītes ar raudiņām un mikroasarīšiem kaifo un no paikas lasa ārā baltos un pie d..... divu nedēļu barošana, ja nav ēdamā diena un laikapstākļi čakarē prātu, tad labāk iet uz kino, ko šovakar arī izdarīju :)

Esmu sašutis par Lielās upes cimperlību, ja manis pievienotajā video breku ir čupām, tad šodien pamanīti tika tikai pāris, kas ar visu to, ka paika bija labu labā pēc pāris apļiem notinās.
30.jūlijs 2012, 21:59 | links
 
To gulbis37: Sienāzim gandrīz tas pats notiek pie laipas ;)
30.jūlijs 2012, 18:19 | links
 
Es šorīt biju ieksrieties un esmu tagad klauns, bet to ka tie burbuļi nebij zivs radīti, to faktu tas nemaina. unfortunatly
30.jūlijs 2012, 08:48 | links
 
Vai sienaazim sheit nav ko pateikt?
29.jūlijs 2012, 20:39 | links
 
VFS,tas,ka tur bij apmeram 6 zanderu copes,ir ljoti.ljoti ceriigi...tev tur jaatup.
29.jūlijs 2012, 20:22 | links
 
Fīders no 2100 līdz 0500 uz breksi, cope pašvaka un izmērs ne visai, lielākie ap 500 - 600gr. Toties no 0500 līdz 0600 sešas zandartu copes. Kopumā ļoti labs noslēgums.
29.jūlijs 2012, 19:52 | links
 
liinis saedies skaabo bariibu,un burbuljo:))))))))))))
29.jūlijs 2012, 14:34 | links
 
Kuto, zini, ko vecīt ej ieskrienies, klauns... Ruu, nu jaa, sazin, kapec man tā likās ka tur zivs ir, varbūt jau arī nebija, neredzēju kas tur apakshaa, man vispār pa līņiem tumša bilde, tapēc nezinu va tur gāzes, vai zaļie rokās.
29.jūlijs 2012, 12:35 | links
 
zivs kad rokas tad burbulji celjas haotiski,un ar mainiigu intensitaati,tie kas iet striipinjaa ir saneshu truudeeshanas gaaziites:)Man ar kaadreiz likaas ka zivis burbuljo kaa trakas
29.jūlijs 2012, 11:54 | links
 
Šinī karstajā laikā burbuļo visos stūros :))) Pūst, rūgst, skābst...
29.jūlijs 2012, 10:56 | links
 
Smieklīgi! Ir cilvēki kuri domā ka burbuļi kas paceļas no gultnes vienmēr ir zivs barošanās zīme. Kaut gan ko brīnīties, ir cilvēki kuri domā ka spoki eksistē.
29.jūlijs 2012, 09:24 | links
 
Mhm, 1 vietā tieši tā vibrācija strīpiņā gar krastu staigāja... Kā tad :D Tik traki jau tie basi arī nebija, ja ņem vērā ka otrā krastā biju :)
28.jūlijs 2012, 23:27 | links
 
diez vai līņi rakās, drīzāk no vibrācijas gāzes paša no grunts cēlās.
28.jūlijs 2012, 23:24 | links
 
Kamēr prāta vētra rāva savus meldiņus Jelgavā, es no krast apaskatījos, un pamētāju vizulīti. Interesanti bija, ka visas zivis upē salecās, kā basus lielākus uzdeva. Nebrīnos, ka neko nenoķēru, bet vismaz dzirdēju koncertu nemaksājot tos 15 latus :) Pie krasta baigi līņi karpījās, neskatoties uz to visu mūziku, nedaudz nožēloju, ka slieciņa nebija līdzi, jo pie paša krasta lēpēs burbuļi nāca kā no tējkannas... laikam šamējiem patīk prāta vētra ? :D
28.jūlijs 2012, 23:14 | links
 
Kuto, būtu labāk braucis uz jūrmalu - ūdens kā piens!! :-)))))
28.jūlijs 2012, 20:30 | links
 
Šorīt Priedaines galā..no 6-11 kamēr sāka cepināt...2 laivā..abas krietni virs mēra...viena nokabinājās...2 tika palaistas paaugties...metodes un rīki tie paši...šūpiņi...es gan vairāk uz airiem slinkoju....bet nevar teikt ka zives nav:)
28.jūlijs 2012, 19:44 | links
 
aizvakr pie kalnciema no 19:30- 21:30 - vasīlijs, šodien pie kapas raj + buļupe - vasīlijs (ēsmas zivtiņas neskaitu). Itogo - 2 vasīliji laivā un nedaudz pleci apdedzināti. Toties juniors tā saguris ka naf speka kompjūteru drillēt, pozitīvs moments
28.jūlijs 2012, 19:26 | links
 
Ka tad cope var būt izgāšanās??? Tā ir eleganta atpūta:) Neķer kreņķi, vēl būs būs mega pliči un brekši:)
28.jūlijs 2012, 11:18 | links
 
Totāla izgāšanās - pamēgināju pabraukt no jelgavas uz augšu, ja kādam tas kautko izsaka - pretīm fermai. Dziļums 2m nenormāli sīki plicīši un tad vakuums. Atā. Iejauktā barība ir saldētavā.
28.jūlijs 2012, 10:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager