Lielupe

Mana pieredze rāda, ka arī manās vietās ap Kalnciemu zivis pazūd no Jūnija. Pavasars tur labs, bet pēčāk kaut kas mainās. Lai gan krasta kantis tur foršas, pa pārējo upi nemāku teikt. Zemāk tieši otrādāk, viss paverās tieši vasarā.
o.
12.jūlijs 2012, 10:56 | links
 
kuto,ir jau viens moments,ka ik peec katras ziemas Lielupes gultne biskji pamainaas,...tas ar var nospeeleet likteniigo necopi.
12.jūlijs 2012, 10:50 | links
 
nu,tad veel nav pienaakushi,jebshu tos vairaak tai vietaa nekas nepiesaista....zinu paaris kalnciema vietas,kur breksis tikai spontaani pienaak,tur nav nekaa,ne kantes ne pauguru,vienkarshi uztraapi noteiktaa laika posmaa...ta pamaini vietu,ko tur daudz tereeties bariibaam..tu tak redzi,ka pat pliciits neuzsit triis dienas.
12.jūlijs 2012, 10:49 | links
 
Jā - pagajusaja gadaa - baigie kukainji nebij bet tadi 1.500 shad tad, biezhaak kilogramiigi un 500gramiigie dafiga.
12.jūlijs 2012, 10:37 | links
 
Kuto,tu agraak esi kjeeris breksi tajaa vietaa?
12.jūlijs 2012, 09:43 | links
 
Sveiki! KAs notiek ar matušku Lielupi :( kopš vimbu ķeršanas - vieni vienīgi kazusi. Par cik esmu kļuvis par fāteri dubultā, copei sanāk mazāk laika, bet 1x nedēļā cenšos aizskriet. Līdz ar to tā centīgā tai lietai pieiet, ja tā var teikt. Tātad 3diena pie Klanciema, fīders no 17:00 - 21:00 vispār neviena pieskāriena. NEVIENA PIESKĀRIENA. Centīgāk es gribēju teikt to ak šoreiz es pirms copes kāds 10 barotavas iebaroju lai tā lieta aiziet straujāk, kādreiz jau nebij kur steigties, tgd dēls jāliek vannā tapēc cerēju tā paatrināt to klājamo galdu. Salmo Breksis+karpa+universālā+melase+baltie. Eu bet NEVIENA uzsitiena vai pavilciena. NEVIENA!!!!!
11.jūlijs 2012, 23:56 | links
 
Nu gramaniti klauns Tu tads :) :) :) :) - nakamreiz kad brauc copet panem mani lidzi nevis tikai zvani un prasi celu, tad ari sadas tadas vietas Tev paradisu... lepnais ...
10.jūlijs 2012, 19:45 | links
 
Ok paļdis jābrauc būs paskatīties.
Pēc kartes meklēts daudz kur, bet pašlaik mērķis nav meklēt daudz vietas, bet vienu kur pamēģināt kas un kā notiek, jo nekad nav copeets Lielupē, un tāpēc svarīgi piebraukt, lai nav visi rīki jāstaipa ntos kilometrus līdzi...
10.jūlijs 2012, 12:49 | links
 
gramaniit,ja brauc pa to celju,tad pie Vitolinjiem ir publiski pieejams iebraucamais celsh liidz pashai upei...
10.jūlijs 2012, 12:19 | links
 
Gramaniti!Pamēģini tā...karte zobos un rullē,zīme priekšā,sorry,meklē citu ceļu,līdz atrod!Tā esmu atradis ne vienu vien piebraukšanu tieši pie Lielupes!Ir ļautiņi,kuri ja zolīdi sarunā,ļaus izbraukt caur savu īpašumu arī!Lai veicas!!!
10.jūlijs 2012, 12:02 | links
 
Bet jautājums paliek, neesmu no Jelgavas tik kādu laiku tagad te dzīvošu. Vakar pabraucu līdz iecavas tiltam tur tajos ceļos nogriežoties bij zīme, tad vēl bomis priekšā. Tā kā gribēju zināt vai par kādu no tiem ceļiem var piebraukt?
10.jūlijs 2012, 11:49 | links
 
un pie taa arii paliekam,savaadaak sanaaks kauns par piekjeeziito teemu:)))))))))))))))))
10.jūlijs 2012, 11:35 | links
 
Varbūt arī auns bet tu noteikti esi klauns(finger)
10.jūlijs 2012, 11:30 | links
 
Kaartejais Auns.
10.jūlijs 2012, 11:18 | links
 
Kāds varbūt var pastāstīt kur Jelgavas apkaimē pie Lielupes var tikt, lai var pacopēt no krasta? Vai braucot pa kalnciema ceļu ir vietas kur var piebraukt?
10.jūlijs 2012, 11:05 | links
 
Vakar vakarā pasēdēju uz dzīvo, trīs zandartu copes un viens asarītis, nedaudz lielāks par vīķi.
9.jūlijs 2012, 10:59 | links
 
Rxq. Vakar 2 atstāju, bet šodien ne miņas...Aizbraucu gandrīz līdz Odiņiem, Amnestēta līdaķele.
7.jūlijs 2012, 19:31 | links
 
Gudgeonam: Neizvelc visus, atstāj man vakaram arī.... Man trīs vakari bez zandarta... Bet kniebējzobi atņēma divus labākos mānekļus.....Pieliku resnu ( 0.3mm) speciālu, staipīgu caurspīdīgo pavadiņu. Bet ar to, vakar, ne sitiena! Vai nu pavadiņa vainīga, vai esi visus izvilcis...Bet vispār, "Tu i baigais Meistars!"
6.jūlijs 2012, 13:09 | links
 
VFS,kas ta par eesmu-liemenis?
6.jūlijs 2012, 12:02 | links
 
Agri no rīta. Velce. 5 zandarti +2 atlaisti.
6.jūlijs 2012, 09:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager