Lielupe

Kalvio tev ar savu profila bildi vajadzētu karPistu sadaļā piereģistrēties :))) Tad tu varētu "labus "padomus tur atrauties :))))
29.jūnijs 2012, 22:48 | links
 
kāds nevarētu ieteikt kādu labu vietu priekš zanderu copes starp kalnciemu un jelgavu vai ir vērts m;egināt varbūt jābrauc vairāk uz augšu.paldies:)
29.jūnijs 2012, 22:44 | links
 
Novelcējos līdz pusdienai. Ūdens ļoti augsts un straume gandrīz nekāda. Mēra zandarts + 2 mēra līdakas. Sloka - Gātciems. Galīgi švaki.
29.jūnijs 2012, 18:18 | links
 
kalvio pagaijwgad vareja panemt blakus jegavas Pils!
29.jūnijs 2012, 16:52 | links
 
Sveiciens visiem zivju bendēm!
ir problēma un vajadzīga palīdzība!
Kur Jelgavas apkaimē var iznomāt laivas benzīna motoru ar kādiem 2,5 hp? Gribu 6dien un 7dien pavelcēt, bet motora vēl nav.......
Varbūt kādam sieva uzlikusi nedēļas nogalei liegumu un var iznomāt personīgi? :)
29.jūnijs 2012, 09:00 | links
 
Tiko pamētāju stundiņu lielupē pie dz. tilta.
Viens Kg+ līdaciņš iznīcināja kārtējo salmo smirdgumiju un viens pilnīgi apsities āšuks uz augšējās pavadiņas paņēma MJ gumiju. Abi peld, vīriem lielas acis...
28.jūnijs 2012, 23:05 | links
 
Sienāzi, pateici kā naglai uz galvas trāpīji, kur pagājušogad bija zivis šogad ne vella, vai trāpi to īso mirkli kad ēd, jeb gramstās teiktu, lēnām sāku apgūt citas vietas, un veidus, jāpielāgojas ko darīt.
28.jūnijs 2012, 14:44 | links
 
Es neko sliktu par viņiem nesaku, vienkarši es ar viņiem neesu nekad darbojies, varbūt tapēc man viņi arī neinteresē!
28.jūnijs 2012, 14:31 | links
 
Šūpiņi bieži vien nostrādā tad , kad nekas cits nestrādā . Nevajag noniecināt šūpiņu .
28.jūnijs 2012, 14:20 | links
 
Vot tādas lietas manā kestē nau, nezinu kapēc, bet mani viņi neiedvesmo!
28.jūnijs 2012, 14:15 | links
 
Vajadzēja vēl šūpiņus pamēģināt , var būt tie būtu strādājuši .
28.jūnijs 2012, 14:10 | links
 
Nu tā: Biju norita iebraucis upē, sākums ap 5.30, lidz aptuveni 8.00 ne copes, pectam palika siltāks un saka kut kas nemt mazie asarīši un zemmēra līdaciņas un ta līdz 11.30, tad apnika un taisijos mājās!
rezultātā 7as līdaciņas un 4i asarīši un visi aug tālāk, ņēma tikai uz rotiņu, gumijas un vobleri šodien nepatika!
28.jūnijs 2012, 13:59 | links
 
Pats jau nesūdzos, bet ja lasa upi kopumā, tad tur kur zivis bija pag gad un daudz, tad šogad to tur nav vispār.

Tas būtu salīdzināms, ka vienā dienā pa vantinieku vairs nebrauktu mašīnas, kāpēc, nesaprotu.

Citas ūdenstilpnes, domāju pilnīgi visas, jo ar izņēmumiem, iespējams arī taviem zanderu žoriem, kopskats riņķī apkārt nav tik cerīgs.

Zivs jau nav pazudusi, tā vienkārši neēd, vai ēd tik reti un īsu brīdi, ka tai momentā jābūt viņai uz galvas, jo savādāk būs ablom petrovič.

Vēsais laiks čakarē nārstu visai zivij, līdzarto arī apetīti, Lielupē šogad straume dirsinās neizprotami.

Vakar tādā friistailā iemērcu pludu ap 20 00, da neizturēju līdz 22 00, nebija kaifa ne no alus, ne no copes.

Ko var gribēt, ja laukā ir zaļā ziema :)

Gāju pie bračkas klapēt snookeri.
27.jūnijs 2012, 08:57 | links
 
Laikam kā kuram, bet es saprotu, ka jus te runājat tikai par Lielupi? Tad Tā varētu būt. Pēdējās bija vimbas, un tad arī pa lielam metu mieru Lielai upei (palasoties sliktās atsauksmes).

Daugavā gan viss notiek. Sen tādi zandartu žori nav bijuši. Galvenais bez lielām pauzēm. Sami vēl klusē, un brekšus vajag pameklēt citur, ne kā ierasts. (šogad naturāli kāpj paši krastā)
ķerot mazos asarīšus un raudiņas dzīvajiem, divi normāli brekši jau trāpijušies!psc :D

Sienāzi, tur rakstiji, ka tas attiecas uz visām tilpnēm, tu domāji , ka nav ķertnes vai, ka iznārstos vairāk?

Vispār kopumā, arī skaitot ledus sezonu, šis gads ir ļoti labs zivju ziņā. (Vienīgi abloms bija ar salakām)
27.jūnijs 2012, 01:23 | links
 
bada gadaa ir jaaseezh katru dienu,ja ir iespeeja,ta tik ir iespeeja nopeileet iisto njeemienu,un peec tam piefikseet visus apstaakljus,kuri veicinaaja copi...bet nu cik nu kuram taas iespeejas un briivdienas.
27.jūnijs 2012, 00:41 | links
 
S: Vot es tieši to pašu prātoju, vai neizdodas uzķert īsto laiku vai tiešam nav zivju gads! Citus gadus vienas un tās pašas metodes/vietas, tuklāt pārbaudītas vietas, ne visai dāsni nes lomus, protams, sameklēt var, bet brīžiem tiešām ir jāpasēž vai nu daudzdieniekā vai ablamoviča kompānijā, lai atvēsinātu prātu! Lai arī zaļās saganītas, jau krietni pāri simtam, tad baltās vai mierīgās zivis neizdodas ne pakam "žora" cienīgā copē trāpīt! Līni vispār šogad neasaprotu... lai gan uzurbies dēļ zaļajiem uz perspektīvu brekšu pleķi! No kā arī izriet šajā wīkendā zaļās + barošana...barošana un tad nākamo nedēļ plakanajos!
26.jūnijs 2012, 21:27 | links
 
to gulbis37
sorry pārrakstījos - Varkaļu
rokas vēl bija nosalušas.
nu bet gan jau tu pats saprati par ko iet runa - tikai gribēji pačakarēt :)
26.jūnijs 2012, 18:29 | links
 
Sūdzēties par copi nevar, bet kopskatā domāju, ka daba saliek pa plauktiem un šis varētu būt saudzējošais gads, noķerto zivju uz kopējo baru būs mazāk, būs kas vairāk nārsto.

Es nerunāju tikai par šo upi, bet par visām ūdenstilpnēm.

Temperatūra zemāka, gluži kā 93 gadā, zivīm vielmaiņa lēnāka, ēst vajag mazāk. Noķert to brīdi, kad ir tas retums, kad šī ēd reizi pa trim dienām, varbūt retāk, varbūt biežāk, ar izņēmumiem, tad arī var priecāties, bet tā cerēt uz aizbraucu, iemetu, izvilku, diezvai.

šogad ir trudavaja ribalka.
26.jūnijs 2012, 13:42 | links
 
pitons,Varaklajaanu ostas laivu noma Lielupee?:)
26.jūnijs 2012, 12:56 | links
 
arī vakar (25 jun) no 17-23, sākums cerīgs, veikli saķēru ēsmas zivtiņas, dažas pat tadas ka žēl ēsmā likt (asarīši) un devos zondermedībās. Cerības pāris tukšu stundu laika strauji izbeidzās un ap 21:30 nolēmu palīdakot. Uzķērās iespējam s šī gada lielākais zivs. Atstīvēju līdz laivai varēja būt uz uz 5-6 kg. Bet tā ka pēdējā laika esmu lepns kļuvis un sačoku līdzi neņemu, tā teikt īsti vīri līdakas līdz 20 kg ceļ ar roku aiz astes, tad zive paskatījās uz mani un ātri salika pa vietām kas ir kas , kā cēlu tā kukū.
Aiz kreņķiem nolēmu nepadoties un apmetu tai vietai vēl vienu loku , un skat atkal kaut kas pamatīgs galā. Šoreiz gan ščukins man pateica bai bai jau pusceļā līdz laivai. Visu izdarību rezultāta jau tuvojās 23 tapec kreņķīgs devos uz mājām. Atpakaļ ceļā pieķērās viens knapmērs sīkai morālai kompensācijai. Lai gan pie sēkļa jau bija sabraukuši zandartnieki metu mieru un braucu ārstēt nervus (zāles tālredzīgi bija iepirktas jau līdz 22:).
Visas zivis lēca uz buma baltmetāla šūpu ar sarkanu galvu, aukla pīta 0,12 ar fc pavadu. Vispār valkar cilvēku pilnīgs tukšums, līdz 22 brīžam es biju vienīgais . Tas viss atgadijas priedaines rajonā
26.jūnijs 2012, 09:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager