Lielupe

meka [06.02.23]: Galīgi traki esat ar laivām laist, vai kā - vakar taču praktiski visa upe daudzās vietās uz brīdi bija ciet un pēc tam bija stipra straume ar peldošiem ledus gabaliem.
Tas ledus, kas peldēja pa upi, bija tik plāns, ka ar gumijeni braucot lūza kā salmi.
6.februāris 2023, 18:04 | links
 
Galīgi traki esat ar laivām laist, vai kā - vakar taču praktiski visa upe daudzās vietās uz brīdi bija ciet un pēc tam bija stipra straume ar peldošiem ledus gabaliem.
6.februāris 2023, 10:51 | links
 
Izlasiju sadaļā atvadas no aizgājušiem. Lai vieglas smiltis!
6.februāris 2023, 10:42 | links
 
Vakar starp Spuņciemu un Sloku kāda laivā esot uzskrējusi peldošam ledus gabalam. Pēc neapstiprinātas informācijas abi copmaņi gāja bojā. Vai kādam ir precīzāka informācija?
6.februāris 2023, 10:29 | links
 
Malači "ledlauži"! :DDD
6.februāris 2023, 08:25 | links
 
nelietotaajs [05.02.23]: Man divas pavadītas dienas Lielupē! Vakar cope super, izmērs priecēja. Lielākā 97cm 6.2 kg. Mazākā 1.6 kg. No rīta, kad piebraucu pie upes, nodomāju...bļin, kur es esmu atbraucis. Vējš, sniegputenis... Bet, kā jau Kambala rakstīja, izturība atmaksājās.
Šodien arī ekstrēmi. Lai varētu copēt, bija kādu stundu ledus jāpaārda, lai atbrīvotu taciņu. Rezultāts švakāks kā vakar, bet vienalga, 3.4; 2.6; 1.5 un 1.2kg, trīs sīkās un kādas 4 labas copes.
Bija kam arī šodien rezultāti bija teicami.
Rezultātā pavadītas divas teicamas copes dienas!

Jā...stipri vīri vakar ķēra manā rajonā,bet viss tika kontrolēts!watsaps gandrīz uzsprāga no bildēm!?...Šod.ar kkas grabināja,vai tas teicami nezinu..4 līdakas(lielākā 80cm) un žanis 56cm
5.februāris 2023, 18:20 | links
 
Man divas pavadītas dienas Lielupē! Vakar cope super, izmērs priecēja. Lielākā 97cm 6.2 kg. Mazākā 1.6 kg. No rīta, kad piebraucu pie upes, nodomāju...bļin, kur es esmu atbraucis. Vējš, sniegputenis... Bet, kā jau Kambala rakstīja, izturība atmaksājās.
Šodien arī ekstrēmi. Lai varētu copēt, bija kādu stundu ledus jāpaārda, lai atbrīvotu taciņu. Rezultāts švakāks kā vakar, bet vienalga, 3.4; 2.6; 1.5 un 1.2kg, trīs sīkās un kādas 4 labas copes.
Bija kam arī šodien rezultāti bija teicami.
Rezultātā pavadītas divas teicamas copes dienas!
5.februāris 2023, 17:34 | links
 
Vakar Lielupe īpaši dāsna! :DDD Skaits beigās nojuka, bet apmēram 14 mēra līdakas, tikai viens zemmērs, pārējās no 63 cm līdz 96 cm. Viens zandartiņš arī trāpījās 52 cm. Laiks bija diezgan esktrēms, bet izturība atmaksājās! :)))
5.februāris 2023, 10:19 | links
 
RaimisD [03.02.23]: Willy [15:47]: un tad ir!aukla!sākumā izvelku kātu,tad velku zivi aiz auklas,bet pie ....Forši piedzīvojumi :)
Domājams tavs šīsdienas svarīgākais loms ' SPINIS , sūds par zivīm :))))

Nu tak jā!pēc 15min tas kāts sasēja trīnieci! +-!:)
3.februāris 2023, 20:07 | links
 
Willy [03.02.23]: un tad ir!aukla!sākumā izvelku kātu,tad velku zivi aiz auklas,bet pie ....
Forši piedzīvojumi :)
Domājams tavs šīsdienas svarīgākais loms ' SPINIS , sūds par zivīm :))))
3.februāris 2023, 18:57 | links
 
Willy [03.02.23]: Iegrabināja riktìgi!trīs virs 2 viena bik zem 3kg!un žanis virs 1,5kg!:)))svariem jau otrā bat.nobeidzās!cope 4h bet piedzīvojumi un pārdzīvojumi kaudze...pakāsti 2velces džerki un vēl visādi podi!....mierīgi velcēju savā nodabā, pēkšņi kāta turētājs tiek izsists no vietas un Avids ar visu Caldiju pāris sekundēs ùdenī un čau!!...mans panikā!instruments tomēr 400+€...uzreiz pa bremzēm un ar otru kātu sāku mētāt to vietu!Balisongs sākumā tik veco zāli aizķer!un tad ir!aukla!sākumā izvelku kātu,tad velku zivi aiz auklas,bet pie laivas nokož virs pavadas un prom!brr...vēl stundu pavelcēju,nomierināju nervus un tinu makšķeres!...upe kā spogulis,laiks pasakains!:)un jā,sen nebiju ķēris lidakas uz velci!copes tomēr ap 40 m no laivas un ar mazajiem kātiem pavilkt ir ok!adrenalìns ziemā labs!:))
nu žaņi jau labie uz velcīti
3.februāris 2023, 16:40 | links
 
Sveiki kads ledus apstaklis Lielupe var oet fideret?
3.februāris 2023, 16:33 | links
 

Iegrabināja riktìgi!trīs virs 2 viena bik zem 3kg!un žanis virs 1,5kg!:)))svariem jau otrā bat.nobeidzās!cope 4h bet piedzīvojumi un pārdzīvojumi kaudze...pakāsti 2velces džerki un vēl visādi podi!....mierīgi velcēju savā nodabā, pēkšņi kāta turētājs tiek izsists no vietas un Avids ar visu Caldiju pāris sekundēs ùdenī un čau!!...mans panikā!instruments tomēr 400+€...uzreiz pa bremzēm un ar otru kātu sāku mētāt to vietu!Balisongs sākumā tik veco zāli aizķer!un tad ir!aukla!sākumā izvelku kātu,tad velku zivi aiz auklas,bet pie laivas nokož virs pavadas un prom!brr...vēl stundu pavelcēju,nomierināju nervus un tinu makšķeres!...upe kā spogulis,laiks pasakains!:)un jā,sen nebiju ķēris lidakas uz velci!copes tomēr ap 40 m no laivas un ar mazajiem kātiem pavilkt ir ok!adrenalìns ziemā labs!:))
3.februāris 2023, 15:47 | links
 
Vakr kāds vēl ap 16:55 Jelgavā pie promenādes ķēra laikam vimbas. Vai noķēra, nezinu. Braucu pāri tiltam.
Bija pamatīgs vējš pret straumi.
3.februāris 2023, 08:42 | links
 
RaimisD [02.02.23]: Willy [28m]: Ķertas stintes no laivām ir,bet kādu laiku atpakaļ.sīkāk nezinu!pats tikai no ledus esmu ķēris!zivs ļoti garšìga!!
Raimi...90niece būtu ap 5!...man ap 2,5 un zem 3!zivs jāmeklē!copes ap 2m.dziļumā!Tāda un 3kg
Pēc buldes i nepateiksi
Vērīgāk skaties manus postus!šī ap 2,5!:)
2.februāris 2023, 21:37 | links
 
Willy [02.02.23]: Ķertas stintes no laivām ir,bet kādu laiku atpakaļ.sīkāk nezinu!pats tikai no ledus esmu ķēris!zivs ļoti garšìga!!
Raimi...90niece būtu ap 5!...man ap 2,5 un zem 3!zivs jāmeklē!copes ap 2m.dziļumā!

Tāda un 3kg
Pēc buldes i nepateiksi
2.februāris 2023, 21:31 | links
 
Kkas grabina!6 laivā...2 uz pannu!:)

Willy, 2.februāris 2023, 14:09


Labs. Man gan nesanāks nākamās 3x nedēļas pacopēt.
2.februāris 2023, 21:21 | links
 
Jopcik:) Willy savā elementā. Vīri, dīvains jautājums, bet vai neviens nav mēģinājis stinti Uzvarā, no laivas copēt? Pateicos un ne asakas!

mar4ello25, 2.februāris 2023, 16:26


Siltajās ziemās tur veči no laivām tieši arī ķer!
2.februāris 2023, 21:20 | links
 

Ķertas stintes no laivām ir,bet kādu laiku atpakaļ.sīkāk nezinu!pats tikai no ledus esmu ķēris!zivs ļoti garšìga!!
Raimi...90niece būtu ap 5!...man ap 2,5 un zem 3!zivs jāmeklē!copes ap 2m.dziļumā!
2.februāris 2023, 21:09 | links
 
Jopcik:) Willy savā elementā. Vīri, dīvains jautājums, bet vai neviens nav mēģinājis stinti Uzvarā, no laivas copēt? Pateicos un ne asakas!
2.februāris 2023, 16:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager