Lielupe

Sūdzēties par copi nevar, bet kopskatā domāju, ka daba saliek pa plauktiem un šis varētu būt saudzējošais gads, noķerto zivju uz kopējo baru būs mazāk, būs kas vairāk nārsto.

Es nerunāju tikai par šo upi, bet par visām ūdenstilpnēm.

Temperatūra zemāka, gluži kā 93 gadā, zivīm vielmaiņa lēnāka, ēst vajag mazāk. Noķert to brīdi, kad ir tas retums, kad šī ēd reizi pa trim dienām, varbūt retāk, varbūt biežāk, ar izņēmumiem, tad arī var priecāties, bet tā cerēt uz aizbraucu, iemetu, izvilku, diezvai.

šogad ir trudavaja ribalka.
26.jūnijs 2012, 13:42 | links
 
pitons,Varaklajaanu ostas laivu noma Lielupee?:)
26.jūnijs 2012, 12:56 | links
 
arī vakar (25 jun) no 17-23, sākums cerīgs, veikli saķēru ēsmas zivtiņas, dažas pat tadas ka žēl ēsmā likt (asarīši) un devos zondermedībās. Cerības pāris tukšu stundu laika strauji izbeidzās un ap 21:30 nolēmu palīdakot. Uzķērās iespējam s šī gada lielākais zivs. Atstīvēju līdz laivai varēja būt uz uz 5-6 kg. Bet tā ka pēdējā laika esmu lepns kļuvis un sačoku līdzi neņemu, tā teikt īsti vīri līdakas līdz 20 kg ceļ ar roku aiz astes, tad zive paskatījās uz mani un ātri salika pa vietām kas ir kas , kā cēlu tā kukū.
Aiz kreņķiem nolēmu nepadoties un apmetu tai vietai vēl vienu loku , un skat atkal kaut kas pamatīgs galā. Šoreiz gan ščukins man pateica bai bai jau pusceļā līdz laivai. Visu izdarību rezultāta jau tuvojās 23 tapec kreņķīgs devos uz mājām. Atpakaļ ceļā pieķērās viens knapmērs sīkai morālai kompensācijai. Lai gan pie sēkļa jau bija sabraukuši zandartnieki metu mieru un braucu ārstēt nervus (zāles tālredzīgi bija iepirktas jau līdz 22:).
Visas zivis lēca uz buma baltmetāla šūpu ar sarkanu galvu, aukla pīta 0,12 ar fc pavadu. Vispār valkar cilvēku pilnīgs tukšums, līdz 22 brīžam es biju vienīgais . Tas viss atgadijas priedaines rajonā
26.jūnijs 2012, 09:48 | links
 
25.06.2012. sākām 5 no rīta, vieta Varakļānu ostas laivu noma un līdz elektrības stabiem.(jebšu no stabiem sākām un beidzām nomā)
Rezultāts - viens sabojājies laivas motors, 2 līdz kaulam izmirkuši copmaņi, 0 copes uz abiem. Secinājums - kāda velna pēc man nenāca miegs.
Rīki - mikrodžigs, gumijas, vobleri. Izvilkāmies krastā 10.00 tieši pirms lielā lietus - savādāk laivā varētu forši vannoties...
26.jūnijs 2012, 07:37 | links
 
Paldies.
25.jūnijs 2012, 17:06 | links
 
http://www.udensturisms.lv/h2o/#Lielupe

arī citas upes!
25.jūnijs 2012, 16:52 | links
 
Kas ar ūdens līmeni Lielupē ir krities vai nav?
25.jūnijs 2012, 15:54 | links
 
>alekss
Iespējams, tiesa es necerēju uz dzīvo breksi noķert :)
25.jūnijs 2012, 11:16 | links
 
L-upesLinis Es tev pilnigi nepiekritu,jo pats biju 24 un nokeru 3 brekwus un ap 8 sikiem brekseniem tas ir Jelgava.Driz jutu bus laba brekwu copes!
25.jūnijs 2012, 10:49 | links
 
Vakarā pa upi biki palīgoju, lai pēc vakardienas nerodas diskomforts :) Trakoja tikai zemmēri. Piemāniju arī dažus 300-350 asarus. Zivju tik pat, cik copmaņu-daži :)
24.jūnijs 2012, 22:50 | links
 
Man gan liekas pareizi ZB tie kalni ar sudiem un tie cemeretaji beee
23.jūnijs 2012, 11:16 | links
 
nu tas ir riktiigs sviests...ja veel buutu apziimeejushi to robezhu ar bojaam,tad savadaak...
22.jūnijs 2012, 11:09 | links
 
Es ierēkšu kā viņi dzenās velcētājus :D:D:D
22.jūnijs 2012, 09:28 | links
 

un ka tev izskatas?
22.jūnijs 2012, 00:01 | links
 
Janka,vai tad Lielupe pretii Varkalim arii licenceeta?...
21.jūnijs 2012, 21:29 | links
 
Pretii varkalim viens ? Brinums? Pie taa tagad japierod tachu licenzeta vieta ibio :D
21.jūnijs 2012, 19:21 | links
 
vakar latgales vietā aizbraucu uz priedaini no 17 - 23 ar mērķi zandartot. Mēģināju gan šā gan tā - mikrodžigoju (pēc griezeejs raportu salasīšanās) , bumsoju , DS, vienkārši mānījos, bet rupucis neķērās. Asaris arī ne. Apnika , pabraukāju gar zāļu malu, paķēru līdaciņas, tās gan skrien virsū, sevišķi uz buma tipa šūpām. Upē patukš, pretī varkalim es vispar paliku viens pats, starp tiltiem ap 23:00 2-3 laivas, uz sēkļa pie kluba arī
21.jūnijs 2012, 09:18 | links
 
Vakar divas copes, viens amnestējamais. Otrs, kas pēc izjūtām būtu braucis uz virtuvi, amnestējās pats. Tas jau nav pirmais, kas pamucis pēdejā laikā, laikam jāmaina vobleram āķi - ZB tās bēgšanas.
20.jūnijs 2012, 08:47 | links
 
ja Lielupe udens aug,tad cope dilst..:))))))))))))))))
18.jūnijs 2012, 23:21 | links
 
Lielupe pamatīgi parādija raksturu pēdējās dienās, vakar no 5:00-14:00 viens mikrobreksis, šovakar vispār tukšā.
18.jūnijs 2012, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager