Lielupe

Labs vakars copmaniem. Esmu jauniņajs jusu vidu. Jau labu lajku lasu jusu forumu tiesi par lielo upi, paldies ir ari palidzejis bet jums te sakas runas par to ka nestastisiet par rezultatiem paliek neinteresanti. Tapec nolemu jums pievienoties un sakt dalities ar savam veiksmigam un neveiksmigam copes reizem. Nu ta sanak jau ka vakar biju vakarbulos meginat uz dzivo , godidi saku 0. Varbut kads zin kur apmeram svitrainie stajga? Ieprieks paldies. Piedodier ka bez garumzimem rakstu no telefona.
16.jūnijs 2012, 00:57 | links
 
(Jelgava) Fīderējot pāris reizes ievēroju ka tie breksēni tādi pavisam negribīgi.
Copes tādas, ka knapi pieskaras ēsmai, 8 gramīgs asarītis mauca pa kātu stiprāk nekā kilo plakanias :) Lielāku āķi pa 14 nr negrib aiztikt, un ja uzliek vairāk kā 4;5 baltos uz āķa, tad arī tā negribīgāk ņēma. Varbūt ja būtu uzlicis pavadu no 0.2 uz 0,14, tad arī būtu vairāk realizētas copes...
Bet nu interesanti bija :)
Mēģināju uzpilināt ķiploku atraktoru baltajam, bet pa cik redzēju, tad viņš neko nedeva, arī diži lielu efektu nepamanīju pilinot viņu barotavā.
16.jūnijs 2012, 00:02 | links
 
Šovakar neskatoties uz trako ziemeli un ēsmas ķeršanas problēmām (1g pludiņu bija grūti iežvidzināt) kopumā no 18-22.30 5as zaļās nezāles un 1 žanis.
15.jūnijs 2012, 23:06 | links
 
nu tad vajag kaa karpistiem taisiit savu slepeno sadalju,kas daudz ljurina nesakariigus tekstus,no sadaljas laukaa,bans uz IP adresi un miers,taa tie sakariigaakie izsijaasies.Patiesiibu sakot man patiik palasiit pa Aluuksni un Latgales sadalju,nekaadu kashkju,tiiri par ziviim:)
15.jūnijs 2012, 21:12 | links
 
tie,kuri peldeejushies liicii,zin,ka reizeem ir sajuuta,ka kajas velk straume,tatad lielajaa juuraa aiz Kolkas raga ir sacis puust ziemelrietenis,un varbuut arii tas uztur liimeni liicii un upee,kaut arii tajaa pasha laikaa liici puush dienvids...
15.jūnijs 2012, 17:48 | links
 
no augshas.......galigi jau esmu atrofeejies tai UK:)))))))))))))))0
15.jūnijs 2012, 17:43 | links
 
peec maniem noveerojumiem,Jelgavaa straume ir stipraaka,nekaa pie Salas pagasta,kaa rezultaa domaaju,udens no aukshas kriit straujaak,bet lejaa,ja ir veel ziemelrietenis,tass viss kur satiekas,itka atduras viens pret otru,taapeec lejtece straume leeka-nojuras uz augshu,tad no augshas uz juuru..un protams,lieti,lieti,nokrisnju daudzmums manamii palielina liimeni,jo upe uzpildaas,,un tad veel tuveejais Babites ezers veel gaazh aaraa savu lieko uudeni..bet nu viens labums ir,vismaz zin,ka zilalgjes nevairosies pie svaigas udens masas;))))))
15.jūnijs 2012, 17:42 | links
 
Par tiem siekalainiem brendu kolekcionariem viss ir skaidrs.
Es nespiningoju,bet federeju,ja salidzina pagajusa gada lomus,sogad man ir gajis krietni svakak. :) Bet vasara tik sakas,gan vel paspes reabiliteties! :))
Duglasam taisniba,nevajag pievers uzmanibu negativi noskanotiem troliem,te bez viniem ir ari daudz sakarigu copmanu,starpiba ta,ka sakarigie copes talak,troliem v.n.k. nevajag pieverst uzmanibu.Un tad tie pasi pazudis! :))
15.jūnijs 2012, 16:49 | links
 
gintsgg- nu zelta vārdi no Tavas mutes! Kur tādus ņēmi???
15.jūnijs 2012, 13:31 | links
 
Vajag jau tomēr arī rādīt to labo piemieru, tas ir zināms, jo vairāk kvalitatīvu tekstu, jo mazāk duraku. un tie tāpt uzpeldēs jebkurā gadijumā un aizpeldēs tikpat ātri. Tākā rakstam, dalamies pieredzēs, čikstam par necopi un pa reizei kādu noliekam, un viss būs labi! :)

ehh, zanderi mani jau gaida...
15.jūnijs 2012, 13:18 | links
 
Duglas
tevis rakstītam piekrītu par 100%
15.jūnijs 2012, 13:05 | links
 
Duglas , man viss vairāk žēl ka informācija nonāk tiem pamuļķīšiem , tāpēc arī neko vairs nerakstu , visu ko zinu , ar Tevi vai kādu citu normālu vīru , PM esmu gatavs dalīties informācijā vienmēr .
15.jūnijs 2012, 12:59 | links
 
gintsg, tur es tev piekrītu, ka ir parādījusies tada tendence noriet kā nav kas pa prātam, bet manuprāt nevajag to ņemt galvā. Šitie rējēji kas visu kritizē paši pēc brīža pazūd, manuprāt tie ir tie siekalzaķi , kas visur raksta komentus ka tik kādam uzknābt. Manuprāt forumā jābūt ne tikai ķipa "... šodien noķēru baigo fišu ar baigo superkātu, spico spoli , kruto vobleri ..., tagad aiz sajūsmas graužu 3 litru cepumu..." , ar zemtekstu "kāds es baigais vīrs, jūs pārējie mīkstie..." . Manuprāt te ir vieta parunāt par visu kas copes entuāzistam uz sirds, aŗī pakasīties reizēm. Citadi tiešām drīz te vienīgā normālā sadaļa būs "viskas no Buma".

Nu jāgaida kad kārtējais nervozais vīriņš ieķēzīs " Duglas, te ir par Lielupi jārunā, pļurkstēt ej privāti... "
A nam , kabanam, ph, ko gribu to drukāju, nepatīk lai nelasa
15.jūnijs 2012, 12:48 | links
 
Ruu , pateicoties dažiem pārgudrīšiem , te runātāju paliks ar vien mazāk , es arī vakar biju Lielupē , paldies viņai , bilžu nebūs , un vispār es neko nenoķēru , es , tāpat kā daudzi no šī foruma esmu nolēmis vairs neko šeit nestāstīt , priekš kam man dot info visādiem pamuļķiem , kuri paldies vietā vēl nodirsīs .
15.jūnijs 2012, 11:39 | links
 
Šogad ir ''trudavaja cope'' haļavu nav.
15.jūnijs 2012, 11:26 | links
 
visi te taadi neruniigi palikushi:))
15.jūnijs 2012, 11:12 | links
 
Sienaazis, es jau izprotu ka tā gadās, vienkārši pazūkstījos. Lud āķa copes kalendārs rāda vāju copi, trešdien nevajadzēja vispār nekam ķerties. Toties nākošnedēļ jabūt hai klās copei. Cik pētīju forumā pa tavu galu ar tur nekas dižs pagaidām neķeras, vai tu vienkārši nestāsti ?
15.jūnijs 2012, 10:53 | links
 
Duglas, vairāk ticības ūdeņiem, turklāt ar 1 x kopš aprīļa cerēt uz bonusu...... +/- jāzin kautvai kādos laikos šobrīd zivs ir aktīva, iespējams trāpi uz atslodzes brīdi :)
15.jūnijs 2012, 09:58 | links
 
Vakar pirmo reizi kopš aprīļa sākuma ielīdu lielupē (priedaine). Lidakas ķeras, 1 pie 3 kg, viens mazmers, tas apmeram no 19-23. Vispār salīdzinot ar pag. gadu upe tukša, līdz 22 tik pāris vientuļu laivu . Ap 22 sāka sanākt zandartu mednieki, kas sastājās ap sēkli pretī jahtklubam, bet kamēr es biju klat neviens neko neizvilka. Ap 23 apnika un devos uz sētu, lai ar pagaišgad atceros ka cope bija tieši starp 23 un 1 naktī. Vietējie stāstīja ka zandarts esot pie grīvas, varbūt jābrauc tur. Vispar salīdzinot ar latgali kur sīkezerā 2 stundās var samangot 10 un vairāk copes, šeit depresīvs klusums
15.jūnijs 2012, 08:35 | links
 
Lielupe, "tā savādā upe"- dienā maina savu tecēšanas virzienu pat vairākas reizes arī..... Bet pamatā, kad laiks nomierinās, ap plkst 22...23 sāk savu tecējumu tomēr uz jūru. Sestdien ap šo laiku bija liela straume. tā vien bija jānopūlās nogremdēt svinagalvu 20 gramus zandartam pa ķērienam. Krita lēni, līdz tomēr nokrita....Zandartam patika... Bet nenopietni sakot: Jauns Mēness, jauna dzīve, jauna cope, jauna straume, jauni piedzīvojumi. Viss kas svaigs, ir labs!
13.jūnijs 2012, 19:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager