Lielupe

Sienaazis ar kompanjonu tiiri labi paeksperementeejushi uz asariem copes raidiijumaa...
16.maijs 2012, 21:32 | links
 
No 3-8 viena knapi mēra līdaciņa un 6 zemmēri no 30-45cm, vēl arī pieci asarīši no 200-300gr un 4. amnestijas. Visi, kas ciemojas žāvētavā iznārstojuši.
15.maijs 2012, 22:35 | links
 
Cepure nost!Kas māk tam nāk.
15.maijs 2012, 18:37 | links
 
Laurīc; šodien tomēr nobraucām līdz Lielupei..lai arī vējš nebija tas īstākais...5 amnestētas....3 laivā...lielākā 3,5kg...visas uz bleķi....bildi ielikšu albumā pēc mirkļa:) tas protams divatā ar veco..lai gan es šodien slinkoju pie airiem...jo kāts pievīla jau pašā copes sākumā:)
15.maijs 2012, 18:20 | links
 
šodien 5.300kg līdaka mazā upītē uz mazas gumijzivtiņas, sajūtas neaprakstāmas...
14.maijs 2012, 22:24 | links
 
njet,nu u menja tozhe tak bivajet,vozmjot,i nje otpuskajet...togda lutshe vodka ili babi..ili vsjo zrazu i mnogo..:)))))))))))0
14.maijs 2012, 21:47 | links
 
Šodien ūdeņi gāja pareizā virzienā. :) Padod gan ziņu intereses pēc.Tik pārāk nedzen mani mazvērtības kompleksos. :)))
14.maijs 2012, 21:46 | links
 
Pārbaudīšu rīt..ja būšu pie veselības ir doma iebraukt upē rīta pusē....tad pastāstīšu kā gāja...rītu it kā ūdenim jākrīt uz jūru...tas arī no svara...vismaz grīvas rajonā:)
14.maijs 2012, 21:38 | links
 
Šodien xrapus izraustijios līdz vēmienam.Tas gan pie 2m dziļumā.Ne copes.Copes bija uz to pašu HJ.Jāatzīst,ka dziļumam līdz 1m man mānekļu ir pamaz.Gar zāļu malu daudz mētāju.Ne copes.Viss kas bija bija dziļāk.
14.maijs 2012, 21:36 | links
 
Starp citu Buma Wilīti var smuki izdancināt pat 30-40 cm dziļumā...tik jāpiešaujās:)
14.maijs 2012, 21:34 | links
 
Laurīc;pavasarī un vasaras sākumā...tāpat kā rudenī ļīdaks sēž zāļu malā...un tur reti kad ir dziļāks par 1 metru..secinājumus izdari pats:) neesi mēģinājis tvičot ar peldošiem vidēja izmēra vobleriem???jeb džerku kādu vidēja izmēra???
14.maijs 2012, 21:32 | links
 
Nu man ir tā,ka lielākā daļa bleķu neviens man neiet tik sekli kā gribētos.Gribētos ko vieglāku un planējošāku.Var jau būt,ka tur vaina.Dziļumu līdz 1m īsti nevar izstrādāt.Un vispār man bleķi paliek praktiski pa 0.Drīzāk būs uz ko citu,bet ne uz bleķi.Tur nav ko daudz spriest.Ir kas māk un kam nāk,ir cilvēki,kas nemāk un nenāk. :) Tāda dzīve.
14.maijs 2012, 21:28 | links
 
Mēs ar veco ja brauc uz dzīvo...tad uz dzīvo...ja spiningo..tad spiningo...nemēdzam jaukt kopā štelles...neies tak visu arsenālu staipīt līdzi:)
14.maijs 2012, 21:12 | links
 
man vislabaak uz lidaku ir shanceejushi vobleri un dziivais..bet vislabaak viss kopaa un daudz:)))))))))))
14.maijs 2012, 21:09 | links
 
Laurīc: Pa pēdējām 3 copēm statistika: 1 copē 12 zemmēri atlaisti...2 copē 5 atlaisti un 2 laivā...3 copē 5 atlaisti un 7 laivā...tas ar veco divatā...trīs dienas atpakaļ vecais viens pats bija 2 laivā..3 amnestēti..pāris stundu laikā....domā:)
14.maijs 2012, 21:07 | links
 
Laurīc: Es nezinu kas par vainu...bet es strādāju tikai ar šūpiņiem..dažādiem...man nepatīk rotiņi...tos tikai asariem izmantoju...un gumijas rudenī kad velcēju..kā arī voblerus...bet mētāšanai man ir vesels arsenāls ar dzelžiem..kuru regulāri vēl papildinu ar Buma ražojumiem..kuri starp citu labi strādā..pēdējie Wilīši ir ekselenti...tikai jāpiešaujās izspēlēt pa smuko:)
Starp citu man slinkums staipīt līdzi eholoti...es uz čuju vairāk...rudenī velcējot gan lietoju eho...
14.maijs 2012, 21:05 | links
 
Lauric vakar pat Vitoliņos redzēju roni,jo sildījās uz copmaņa tiltiņa,izskatījās atēdies:). Ko vel var gribēt,šīs jau pļāuj visu neskatoties ir izmērs vai krimināla zivs :)))
14.maijs 2012, 21:04 | links
 
Bljitka,es pat uz Tevis ieteiktiem mānekļiem strādāju.Ne tieši tādiem,bet ir līdzīgi.0 emocijas.Uz bleķi nevienu līdaku neesmu dabujis Lielupē.Izņemot vienu zemmēru.Es tiešām neizprotu,kā Tu pie līdakām tur tiec.Un vispār tajā rajonā bez eholota tā nopietni nav ko darīt.Ja vien nezin visas vietas no galvas.
14.maijs 2012, 19:26 | links
 
Laurīc: Gan pagājušais rudens..gan šis sezonas sākums ir gana zivīgs Lielupē...un tieši kāpas rajonā...šogad ar fāteri laivu turam jahtklubā ...sūdzēties nevar...varbūt tu kaut ko ne tā dari..pamaini taktiku..mānekļus..jo Lielupē zivs ir...lai veicās..ne asakas:)
14.maijs 2012, 19:18 | links
 
Lauric tikai neblausties skali par zivigam vietam savadak uzliks kameras un iekases atsevisku summu par licenzem :D(p.s. ka varkalu kanala)
14.maijs 2012, 19:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager