Lielupe

Gulbi, kad sāksi lielīties ar saviem lomiem?????
28.aprīlis 2012, 22:43 | links
 
sienaazi,asari kaadaa svaraa?
28.aprīlis 2012, 22:37 | links
 
Ruu. laikam :)es tur pa dienu ruduliishus citreiz aizeju patrenkāt.
28.aprīlis 2012, 22:34 | links
 
aakki, bij ikri
28.aprīlis 2012, 22:31 | links
 
skaidrs ;) ,paldies
28.aprīlis 2012, 22:29 | links
 
Mikrodžigs
28.aprīlis 2012, 22:28 | links
 
sienaazi kas ir MDZ
28.aprīlis 2012, 22:24 | links
 
Tad jau asari iznārstojuši?Man Abavā šodien dažiem vēl piens tecēja ārā,bet ar ikriem neviena nebija-kad tīrīju.
28.aprīlis 2012, 22:13 | links
 
beidzot visu saseeju un sarikteeju, noproveeju MDZ visaa taa dailee, dzekiem uz dziivo nekaa, man asari seedaas virsuu ka nu tikk, arii zallaa uzseedaas, bet nenokoda. lai arii aakkis bij riiklee, vispaar laikam taa sstelliite iepatikaas.
28.aprīlis 2012, 22:07 | links
 
a tai kanaalaa blakus vechi uz liini seezh?
28.aprīlis 2012, 21:43 | links
 
ai, jūrmalas pusē ar jamiem ir pilns. tur 3 dienas atpakaļ tas pats. Laikam upe pa šauru viņiem...

sēdēju pretī jahklubam un ar ievēroju, kā šie regulāri "iepauzē" pie makšķerniekiem. Interesanti tak! :D
28.aprīlis 2012, 21:08 | links
 
no 12-18 patupeeju pretim jahtklubam,kaut kaadas aireetaaju sacensiibas notikaas,gribeejaas dazhiem ar mietu pa muguru atshaut,taadi plaan... nostaajas vietaa kur fiideri jaamet,saku paairee metrus 3 taalaak,nee cilveeks nesaprot,seezh kasa kuli,uznaaca dusma un ielaidu 80g barotavu netaalu no deguna,tad gan taa jautaajoshi uz maniim paskatijaas.Vaardsakot laikam jau to bariibu iisti nevajadzeeja jo mazie tirinaaja neapstaajoties,nevienu vimbinju taa arii neieraudziju,kaut gan vienreiz taa duushiigi noraustija,tik nepaspeeju uzcirst.Rezultaataa viens pusbreksiits,ashuks,kjiisis un plicis,viss pa vienam,bet nu sauliite gan sildiija.Ja ne vien tie aireetaaji
28.aprīlis 2012, 21:01 | links
 
Pie baltās, tautas padaudz, silts, straume nav liela. 60gr, ne visai tur, bet simtnieciņu barotavu kā iemietu.Kaijas cīnās par atlaistajām zivīm. filejas marinējas.

Aizripinājos ar vienu fīderi, sauju pareizo barību, garnelēm un baltajiem. 3,5 stundās norma dubultā. no diviem līdz pussešiem. Izteikti zemmēri bija tikai divi. paņēmu tikai leilākās 4.
Grēkot gan neiesaku, tur inspektori liekas kursēja pa perimetru. lidz manims gan netika.

Apkār tā īsit neviens nevilka baigi, kautkādus pličus, raudas. Tieši blakus jauniešiem vispār neviena vimba nebija, kamēr tur tusēju. Citiem sačokos jau šis tas kūļājās, moš no rīta cēliena.
Netaisiet sūdus ar iebarojamo (nesasaukt pliču un raudu armādu uz savu āķi), metiet tālu un gan jau kāda vimba būs. Smuki apķēru visus apkārtējos, ar savu nabaga vienu āķīti, par to divkāŗš prieks :D Rīt gan tur diezvai ir jēga testies, apgriesties nebūs kur...Laikam.
28.aprīlis 2012, 20:37 | links
 
Kraft, es vimbas vispār neķeru, ja nu vienīgi trāpās kāda ķerot raudas, tā kā līdz normai tālu.
28.aprīlis 2012, 20:23 | links
 
No Kalnciema līdz pat Jelgavai var rēķināties ar 4-6 m dziļumu, pie Klīves esot arī dziļāks
28.aprīlis 2012, 20:17 | links
 
o ! liels paldies par operaativo atbildi :D tad jau uz turieni nebrauksu bet griibetos shodien paseedet pie Lielupes kaut kur ...
28.aprīlis 2012, 11:04 | links
 
Tur ir sekls, liela straume un nes visādu drazu lejā. Copēt ļoti grūti. :D
28.aprīlis 2012, 10:59 | links
 
Gribeetos pajautaat gudriem cilveekiem kaadi dziljumi ir Lielupee pashaa Kalnciemaa un aiz taa tuvaak Jelgavaj ? griibeetos shodien tur aizbraukt bet man liekaas ka tur bija diezgaan seekls ?
28.aprīlis 2012, 10:38 | links
 
012 jaxon auklinja 150 metru rulliits kas tur 3kg...
Viņi raksta uz spoles;zivīm līdz 3kg..Savā cenu kategorijā tās auklas ir pietiekami labas.Man ar ir tādas auklas.Nopirku Dragon Strong 0.22mm-tur lieliski,bet redzēs kas būs pēc mēnesi.Jo upē visas auklas smilšu iedarbībā paliek švakrākas -jo tievāka ,jo ātrāk.
28.aprīlis 2012, 08:18 | links
 
Runājot par Jaxon - patreiz lietoju tikai pavadas no Jaxon satori auklas. Kaut kā iepatikās tās auklas - ilgāk notur savu izturību (nav salīdzinoši kā citas - pastāv mēnesi un jūtami zaudē izturību). Gan 0.10 pavadas raudām, gan 0.16 fīderim - neviena slikta vārda.

tas tā - varbūt kādam noder :)))
28.aprīlis 2012, 00:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager