Lielupe

hecs7
Tad nu gan tev ir švaka aukla!usurs ar o.10mm mierīgi velk 2.5kg Brekšus un tev 0.12mm vimbiņa kas sver ap 500gramiem rauj nost pavadiņas!Sausmas tev vajedzetu uzprasit usuram kadu super auklu viņš lieto ja ar 0.10mm mierīgi vels 2.5kg Brekšus!Viņam ir super aukla.......
26.aprīlis 2012, 19:58 | links
 
Es ar labprāt uz Lielupi aišautu,rīt ir brīvdiena- un ja gadijumā kāds domā braukt ,varētu pievienoties-arī finansāli.Pats agrāk Jelgavnieks biju,tagad ieprecējos rīgā ,lielupe ir sava veida bērnības upe,ja kas tad PM!
26.aprīlis 2012, 18:52 | links
 
Nju ņēma tikai tālajā distancē ap 60-70m, 100 gr barotavu turēja uz vietas , bet uzliku 80gr, vieglak vilkt, biku jau nesa. Vienīgi nonācu pie secinājuma, ka Owner sietās pavadas ar ākiem 0.12 mm un āķi 0.12 laikam, 3 norāva paprāvakas vimbeles, ā arī viens murmulis aizgāja pīsingā, bet paša siets, laikam īsti neesu atkodis kā tos siet.
p.s. par tiem zemmēriem, nju ko redz uz aci uzreiz atpakaļ, kas šaubīgs sačokā, a beigās jau tik lielākaš normu paņem. Tāpat es tik mazsālītas ēdu, ar 5ām pilnīgi pietiek.
A par to ka brīvdienās tur būs jābrauc 4os lai nostātos jau skaidrs, bet nez vai vēl būs, šorīt čalis bija teica, nju svaki tik trīs, vispār lielākai daļai pa 0. Nju jau jābrauc uz Bausku un tālāk pēc viņām.
26.aprīlis 2012, 15:14 | links
 
Nu kartram jau savi novērojumi tuvāki, Pliksni :)
26.aprīlis 2012, 15:08 | links
 
Parasti copes katrstumā visi zemmēri aiziet uz pannas. (Tā tas ir novērots pie upes.)
26.aprīlis 2012, 14:03 | links
 
Hecs7, ta jau tur vīkendā nebūs kur apgriezties :)
jāpaprovē vēl, vai ir gājiens vai tikai halaavnieks.

Tālajā distancē? Tu jau ar barotavu ar, vaine?
26.aprīlis 2012, 12:53 | links
 
reinis123, paldies! Viss skaidrs.
26.aprīlis 2012, 10:55 | links
 
johanson, lielupes baltā kāpa atrodas pie Vārnukroga, apskaties kartē...
26.aprīlis 2012, 10:31 | links
 
Hecs7!!!! Atvainojos un visu cieņu Jums par atlaistām zivīm
26.aprīlis 2012, 09:53 | links
 
Hecs7!!!! A bet kādam ar nozvejas normām?
26.aprīlis 2012, 09:48 | links
 
Kāds var pastāstīt nezinātājam, kur tā Baltā kāpa ir? Daudz dzirdēts, bet zināt nezinu... Paldies!
26.aprīlis 2012, 09:00 | links
 
chalji, a cik smagas barotavas vai svinus juus lietojat pie baltaas kaapas?
25.aprīlis 2012, 23:23 | links
 
Nju tā, vakar ienācās zi ņas, ka Lielupē ņem riktīgi vimbas, nju laika braukt uz Jelgavas galu nebij, nolēmu noņemties ātrāk no darba un uz Balto aizšaut.
Ap 16.30 esmu klāt, veči saka, jā ņem labi, tik neredzu ka kāds ko vilktu, sarikteju fīderus, upss, baltie mašīnā palikuši, palūdzu onkam pieskatīt mantas, un aizskrēju pakaļ, atnāku , var sākt, kaut kas visu laiku rausta, bet vimbas nav, te sāk lietus līt, domāju i viss, tas ap 18.00, bet ne vella, panesās copes, spēj tik vilkt. Kopā ap 13-vai 14 bija, tā īsti nefiksēju, , jo zemmērus uzreiz atpakaļ, lai aug un briest, gan citu gadu. Ap 19.30beidzās lietus, beidzās arī cope, vēl pāris knapmēri, i viss, beigās paņēmu normu, pārējās lai peld. Knapi ar tumsu pie mašinas, un ka sāka atkal lietus gāzt, ui uzspēju.
Ehh, tomēr forša cope uz tām "asaku buntēm", jau safilēju, rīt būs mazsālītā ņamma.
p.s. ņēma pārsvarā uz slieku, vai balto uz murmulīša, garneli, ni ni.
25.aprīlis 2012, 22:53 | links
 
šodien divas stundiņas patrenkāju rudulīšus pa seklumu ar pludiņu. bija pāris raudas un viens ālantiņs. Jautrs process. :) tik jātiek galā ar mailēm un kazaragiem.
24.aprīlis 2012, 19:39 | links
 
Beidzot tiku ari es pie si gada pirma linja :)) + asarisi kisi rauda un plakanie puņķainie.
Esma baltais+slieka,tas viss no jaunuzbuvetas laipas lielupe.
Prieks ka laipa strada,nav darbs padaritais veja:))
24.aprīlis 2012, 19:22 | links
 
:)nedaudz siltāk un karsts
24.aprīlis 2012, 15:51 | links
 
Ja nu pa vidu visiem kašķiem, esiet palaidis garām, un interesē kā zivis ķērās Lielupē pa ned. nog., tad nelielu atreferējumu varat apskatīt šeitan
24.aprīlis 2012, 13:31 | links
 
Šorīt pieteicās kārtējā vēdzele. Vispār cope švaka - ķīši un sīki asari.
24.aprīlis 2012, 12:18 | links
 
es kautko nesaprotu jopcik nu pazuda tad pazuda,tā kaste samierinās un dzīvo tālāk norij to kunkuli un vis :(mēs te pa fišām gribam kautko jaunu uzināt:)
24.aprīlis 2012, 10:03 | links
 
Runcis, es drusku neizpratu, kas tev par problemu, pavasaris , vai kas, ko tu tik nervozs? Davoo nozaga copes kasti pie dzelzceļa tilta, es tur šad tad atstāju mašīnu un zinu kas tur par publiku apgrozās . Tapec esmu pārliecināts ka ja tur ko aizmirst , tad tas ir tutū, pašam ari ir gadījies . Kads te sakars kurzemniekiem vai fufaikniekiem vai kadai tautībai ? Vienkārši ir kontingents kas fenderēs pie pirmas izdevības un tas tai rajona apgrozās un po feņi kaļakā. Ja Davoo būtu laiks un pacietība esmu pārliecināts ka pēc laika viņs vienu otru savu mantu ieraudzīs kāda bratana rokās turpat pie tilta
23.aprīlis 2012, 22:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager