Lielupe

parastaa saljarka-paaris pilieni taarpu bundzaa un aidaa! vien gad kad biju liinjot saljara bija labaakais aromatizators! :)
17.aprīlis 2012, 11:28 | links
 
vai nu WD40 vai ozverīns :))
17.aprīlis 2012, 11:19 | links
 
Biju sestdien/svētdien copē Lielupē pie Jelgavas. Visādi sīkuļi nāca, bet vimbas tā arī neparādījās. Saskaitīju, ka gar krastu redzamā attālumā bijām 25 makšķernieki, bet vimbas vilka tikai viens, pārējie patukšo. Tas kurš vilka, negribēja dalīties ar savu noslēpumu:), bet varēja redzēt, ka uz ēsmas, kaut ko uzsmidzina no flakoniņa. Vartbūt tie, kuriem labāk šogad veicas ar vimbu ķeršanu, var padalīties - kas šīm vimbām šogad labāk garšo?
17.aprīlis 2012, 11:17 | links
 
Liek aizdomāties... Nāksies man savam inventāram visam uzrakstīt savu tele. nummuru un vārdu. Ja nu kādreiz gadās. Bet Vienmēr mēdzu 3 reizes paskatīties vai kaut kas nav atstāts...
Kaut gan pie upes nāk visādi kadri... Vienreiz redzēju pretējā krastā kā atnāk 3 čaļi, sāk dzert, un uz 3jiem viens slotaskāts ar 20 g pludiņu, to iemeta 2 metri no krasta, un tad sāka dzert. Protams ja tādi tev to somu atradīs, šaubos vai atdos :) Bet tāds opīts, kurš internetā vispār nelien tevi nevarēs atrast :) Varbūt vietējā avīzē ieliec sludinājumu un piedāvā atlīdzību.
16.aprīlis 2012, 20:33 | links
 
vislabākais ir kad somijā krāmējoties uz prāmi, kas ir pēc h, tiek atstātas mantas kotedžā.

:D
16.aprīlis 2012, 19:48 | links
 
Brālīt
Tur es Tev piekrītu....reiz pēc ļurbošanas zem krācēm, gāju nākamā dienā lasīt mantas...brīnums ka nebija pazudušas...soma, spīlītes un zvaniņi:-). Makšķeres gan savācām, lai gan pa pāli ar kolēģi bijām samainijuši.:-)

lokijs
Manuprāt kāti ir pirmie jāsavāc, pārējais ...nu dies ar beņķi, sačoku vai spīlēm.:-) Nekā prsonīga
16.aprīlis 2012, 18:58 | links
 
Bralit.Pakasts nav dzeruma,dzeki ilgas stundas pavadijusi copejot,pec garas dienas var visadi gadities!Vienu makskersomu aizmirst nav nemaz tik gruti,it seviski ja tev lidz ir vesels arsenals...
16.aprīlis 2012, 18:30 | links
 
Kraft viena lieta ir padirst telefonu vai aizmirst kādu mazu lietu-arī man ir gadījies, BET veselu arsenālu pakāst .....??? Tur ir jābūt jautrā prātā , vai kaut kam ārkārtējam jānotiek mājās ka tas viss jāaizmirst .
16.aprīlis 2012, 18:25 | links
 
Vasarā, varkalī pa vakariem pēc copmaņiem lielajiem labas lietas var salasīt pa krastu :))))
16.aprīlis 2012, 18:12 | links
 
Bralit, vaitad kāds teica ka xxxxxxxxxx pa kodienam? un?

Es piem skaidrā, gan mobilu, gan kautkādus štrumus pasējis iru :)) apapjanku neko, nekad...


Šitāds pats uzraksts, ar pazaudētām mantām bija le'jā pie pie lielupes/jurmalas tilta sakarināts uz kokiem un stabiem :))
16.aprīlis 2012, 18:11 | links
 
Lokij tāpēc es nekožu -- katrs kodiens atstāj gan finansiālas,materiālas un galvenais - morālas rētas .
Ir arī saulainā puse - Kādam Garozas zēnam vismaz būs normāli rīki :))
16.aprīlis 2012, 17:39 | links
 
nu makskernieki no jelgavas!!
kas mums te ir ar tam vimbaam/?
lielupe!!
16.aprīlis 2012, 17:31 | links
 
Lūgums palīdzēt!!! Sestdien,14 aprīlī Garozas rajonā pie Lielupes tika aizmirsta makšķerēšanas soma ar divām bezriķu makšķerēm,Iīderi un lietussargu.Atlīdzība protams garantēta,tomēr svarīgāk ir tas ka makšķeres vajag Latvijas čempionātam! t 27526459
15.aprīlis 2012, 20:53 | links
 
>Sienaazis
Es ar būtu tur palicis, tikai jūrinieki mājās aizmirsās :)
15.aprīlis 2012, 20:24 | links
 
L-Līni, nebij tik traki, mēs turpat netālu ar Zivinieku un viņa čomu copējām. Pavēlu jau sākām, bet Zivinieks pie brangas vimbas tika, kaimiņiem bij pāris brekši līdz 1,5 kg. Man lielākais brekšelītis ap gr 400 trakoja tā, ka jau sapriecājos par vimbu. Vairāk jau ķērām sauli un priecājāmies par labo laiku, kā copējām. Tas kurš varēja aizmest vistālāk, tam arī copēja, pie krasta vispār klusums. Zivnieks vilka tādus ķīšus, kādus es savu mūžu nebiju redzējis - černobeļskije. Ja laiks būs šāds vēl pāris dienas, tad nedēlās nogalē būs tādi brekšu lomi, ka visi būs smaidīgi.
15.aprīlis 2012, 20:14 | links
 
Pabiju es arī pie Lielās upes - piektdien un šodien. Skaista diena, ja neskaita -4 grādus no rīta, kas spieda pat garneles slēpt kabatā. Piektdien 6-as, šodien 4-as un daudzas nerealizētas copes. ''Kohas'' klubiņa pārstāvei (sportsmenka, komsomolka, krasavica, paldies par kafiju!) rezultāti izteikti labāki. Arī mans kolēģis trāpīja ''uz āderes''. Atbrauca arī MRK. Sarūmējām vietiņu arī viņiem, bet par rezultātiem nezinu, jo 14-tos braucu prom ''plusiņus'' pelnīt. Paldies par kompāniju un ne asakas!
15.aprīlis 2012, 19:56 | links
 
Itālim taisnība, kauns rakstīt :)
Ap 12 iejūdzu bērīti un apbraukāju Slokas tuvāko apriņķi. Veču ka mudž, bet visi paskābi. Pa kādai raudai un asarim dabujuši, tas arī viss.
Pats ar iemērcu fīderi, 3 mazraudiņas 2. st. laikā un metu mieru, vimaz dārziņu sanāca uzrakt :)
15.aprīlis 2012, 17:56 | links
 
Tukšs, ja neskaita kolēģa dupletu vimba+vēdzele, plus vimba pati, plus man asaru duplets. Tas viss gan pa nakti, līdz 9.00 rītā.
15.aprīlis 2012, 16:13 | links
 
Kaut ka nav dzirdets ka kads baigi vilktu. Bet nu driz jau vajadzetu saakties.
15.aprīlis 2012, 15:37 | links
 
tapeec ka nevienam nekjeraas :D:D:D vai arii visi kautko meercee :D
15.aprīlis 2012, 15:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager