Lielupe

Es teikšu ka to bebru jau ir mazāk palicis! Vismaz mūsu medību teritorijā noteikti! vēl viens gads un varēs sarkanajā grāmatā rakstīt! :)..
13.aprīlis 2012, 14:04 | links
 
Ne to vien var dzīvē sajaukt, būs bebrs sajaukts ar kādu meža ruksi - tam tie 80 kg tāds pussaugums vien ira, abi melni un slapjā laikā pa gabalu var arī sajaukt :) pie mums standarta bebrs no kādiem 18-28 kg, ir arī rupjāki tādi ap 30-32 tas ir kas ir redzēts, lai būtu vēl lielāki kādam trāpījušies nav pat īsti dzirdēts. Pēdējā laikā mums to lielo žurku tik tiešām ir daudz palicis.
13.aprīlis 2012, 13:48 | links
 
Ruu!
Es patiešām neko sliktu negribu teikt, bet šajā rubrikā pats uzprasījies! :))
Gribētu redzēt dzīvajā to bebra vectēvu uz 80kg. Varētu viņu dzīvu noķert un visu atlikušo mūžu nestrādāt. He he!
13.aprīlis 2012, 13:11 | links
 
Hedhunter, ļoti pareizi saki :)

Man ar pag brīvdienās teica, ka netālu no manām vietām izvilkts 10 kg zandarts, es gandrīz nervu zāles dzēru :)) Pazvanīju un noskaidroju pats, tie bija nevis kg bet gb......
13.aprīlis 2012, 13:00 | links
 
Nu, par 60 kg Latvijā kādā rezervātā nošautu man ļoti ticami stāstīja.......
13.aprīlis 2012, 12:41 | links
 
Makšķernieka + Mednieka stāsti sanāk "2*2=80" kg :D
13.aprīlis 2012, 11:46 | links
 
Ruu, izrādās esi labs mednieku stāstu stāstītājs.

Kur ir informācija par 80 kg bebriem, kur nu vēl Latvijā :))))))))))))))))
13.aprīlis 2012, 11:38 | links
 
bebra vecaisteevs var sveert pat liidz 80kg,tur ar samu piickaam buutu jaaseezh,lai taadu nokauseetu
13.aprīlis 2012, 10:40 | links
 
vakar no 20 - 01 safidereju 6vimbas (kapars+baltais, barotavā salmo vimba + samo breksis )) 5cas bii tadas smukas, 6tā taada mazaaka gadijaas, atlaidu pljuncjaaties.. otraa copene pa prasto bez barotavas- vienu kautkaadu copiiti redzeeju un tas arii viss. takwto vajag barot!!
13.aprīlis 2012, 10:36 | links
 
Nu sīga jau ir pat labāk kā vimba :) Domāju tur pilnīgs beztolks tagad gaidīt vimbas...

Starp tiltiem kautkādi pusfinieri. Labi pasportoju ar fīderīti. Bet visumā vēl nekas diži nekust.

No dz. tilta pa labi, kur tie kanāli/grāvji, diezgan daudz veču tusēja, bet nedomāju, ka kautko vilka.
Bet drīz jau vajadētu raudai un seklumie tākā tusēt...?
12.aprīlis 2012, 18:45 | links
 
Nupat no Baltās kāpas rajona...bijām pie pāļiem..saskaitīju kādus pārdesmit vīrus kas pacietīgi gaidīja vimbu pa laikam velkot ķīšus...rezultātā vimbas 0...toties viena sīga labā mērā..paņēma uz balto ar slieku fosforizējošā plastmasas mormiška gruntenei pavada 40 cm...tas arī viss...pilna seja saules un ozona...aber fish nāni:):):)
12.aprīlis 2012, 17:30 | links
 
a kur ta ir tās vimbas, ko nozvejo? pag brīvdienām gribēju tirgū paņemt nokūpināt - fig...
12.aprīlis 2012, 16:41 | links
 
biezāku diegu nevajag mūsu upēs tik lielas zivis nau. Salīdzinot ar pagāšo gadu tad šogad galīgi garām. Ganjau atkal tīkli salikti rūpnieciskā nozare sākās
12.aprīlis 2012, 16:06 | links
 
un pa tiem diegiem runaajot, man arii fiideram 0.14 virsuu.. vismaz tagad pavasarii taa zive baigi tramiiga veel un uz resnu auklu un lielu kumosu neseezjas virsuu....
12.aprīlis 2012, 16:05 | links
 
aha bebri uzdarbojas,riita pusee čalim nebii kauna gar manu auklu novazaaties..fiiders taka traks notirinaajaas, ja nebuutu shamo manijis buutu domaajis ka otraa galaa monstrs :)) tiku pie savas shii gada pirmaas vimbas, plus vel cjupinja ar pliciishiem un raudinjaam.. vimba uz pliku balto panjeema..
nja tas viss ānes pusee.. maniju kaa onkuljs upes otraa krastaa ar vienu dabuu..
12.aprīlis 2012, 16:02 | links
 
Tā iet, kad ar diegiem copē :))))
12.aprīlis 2012, 12:21 | links
 
spole bija noregulēta, bet at 0,14 pavadiņu lai kā gribētu to visurgājēju nevar apturēt, nācās speciāli apraut... :)
12.aprīlis 2012, 12:14 | links
 
..nu būtu noregulēta,iztītu bebrs visus 150 metrus...un tāpat norautu :)
12.aprīlis 2012, 12:07 | links
 
tā iet, kad spolei bremze nenoregulēta...bebra šašļiku tagad citi ēdīs... :)
12.aprīlis 2012, 11:42 | links
 
Vakardienas cope ap Sloku no 18:00- tumsa, rezultāts = viena vārga mini copīte, tā pati tukša, viens asarītis ap 50 grami velkot ārā uzsēdās un bebrs, kurš izbomāja tieši zem mana pluda nopeldēt un ar visu āķi un tārpiem tālāk aizpeldēt...
12.aprīlis 2012, 10:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager