Lielupe

tiko no copes lielupe.nau nekada vaina copet no 19.00 lidz 21.30 norma likuma nokerta un parpildita.vimba ir tik jaatrod kur stav :)
11.aprīlis 2012, 22:27 | links
 
Pagājušo gadu kā tiko ledus nogāja tā normu salasīt bija tīrais nieks, tas vismaz Jelgavas pusē bija. Tagad ir vakums.
11.aprīlis 2012, 22:21 | links
 
Paskatoties šeit 2011g bilžu arhīvu - vimbas reāli parādas biežāk atskaitēs tikai no 20.04.11. '- , lai arī pērnā ziema bija garāka, domāju, ka "zvaniņš skan" tik vēl priekšā!
11.aprīlis 2012, 22:15 | links
 
Lielupē copējis šogad esmu divas reizes, uz grunteni neesmu noķēris neko, uz pludiņu 7 asarus un divas raudas un ne tos lielākos eksemplārus.
11.aprīlis 2012, 21:26 | links
 
Tauta, cik no jums ir cepusi gaļu pie dabas šai pavasarī un veldzējusi dvēseli????? Tad lūk, kad sāksiet to darīt un vēl aliņu uzdzert, tad ziniet, ka arī zivs ir gatava iekost tārpam pakaļā :)))))
11.aprīlis 2012, 20:11 | links
 
šodienas cope gakīga nulle kas ar to vimbu galīgi neņem.... zivis upē nau????????
11.aprīlis 2012, 19:16 | links
 
Jā metiet mieru tai Lielupei, būs brīvāks, varēs normāli copēt, bet īstenībā zivis jau ne kur ne ņem pašlaik, laikam jau ta slaiks ietekmē. Zvejas raidījums toč pērnais vai aizpērnais, Ventā jau tas pats pašlaik, nekas nenotiek, viss jau atkarīgs no vietas un vēļ daudziem citiem nosacījumiem. Es jau tā esmu Daugavai tā metis mieru, pierīgā, bet iespējams kāds ir izkodis vietas kur tomēr var arī kādas labas zivis no ķert.
11.aprīlis 2012, 09:15 | links
 
>Duglas
Man liekas, tas bija pēris gadus vecs raidijums :)
10.aprīlis 2012, 23:19 | links
 
varbūt toč jāmet lielupei miers, vakar noskatījos kā zveja ar korišu pa ventu ņemas, kā met tā nāk
10.aprīlis 2012, 23:14 | links
 
vakar ne copes ! :( Bauskā , ne miņas no vimbu žora.
10.aprīlis 2012, 20:50 | links
 
Vakar virs Jelgavas netālu no ķīeģeļu cepļa n0 5 līdz 12 nevienas sakarīgas copes, pāris reizes tikai sīkie piegrabināja. Nu nezinu ko tās vimbas dara un kurā vietā! Ēsma baltais, slieka, garnele. Pat sīkie uz iebarošanu neatnāca. Tākā 3-0 vimbu labā, laikam viņām jāmet miers.
10.aprīlis 2012, 16:24 | links
 
Tad jau man labāk gāja, biju Baltās kāpas rajonā, no 1100 līdz 1700 divi ķīši :)
10.aprīlis 2012, 13:07 | links
 
Vakar pirmo reizi šogad aizbraucu vimbot gabaliņu zem Jelgavas.Vimbas copi neredzēju.Citiem pa vienai vai divām bija.Dažam neviena.
10.aprīlis 2012, 11:42 | links
 
Vakar virs Teteles no 16.00-20.00 divas vimbas krastā,viena pusceļā atvadījās un viena nerealizēta cope.
10.aprīlis 2012, 11:22 | links
 
Breks,lāikam tā sanāk ka nemāku uztaisīt,vobla ar negaršo-jo priekš manis par treknu...dāudz asaku...Varbūt jau zažralsja :))
10.aprīlis 2012, 10:01 | links
 
maksi
Kāpēc negaršo, vai nemāki uztaisīt?
10.aprīlis 2012, 00:11 | links
 
Nu man šodien viena vimba, pārējiem, kuri tur sēdēja vispār nekā. Pagāšgad tur veči pa tumsu sēdēja, lai vietu aizņemtu tagad nāc cikos gribi, vietas pietiks visiem un vēl pāri paliks.
Tagad sola siltāku laiku, ja vēl tad nesāksies īstais vimbu laiks, tad sākšu asarus dzenāt...
9.aprīlis 2012, 23:04 | links
 
Janchuks,pat nemāku teikt kas tagad darās ar vimbu copi,jo Lielupē jau sen nav būts,pēdējas bildes jau redzējāt un no tā brīža vāirs nesanāca jo nedāudz apslimu,bet parīt doma atkal pameklēt lāimi,pati ka zivs man viņa negaršo,bet ķert ir diezgan interesanti :) atskaiti pēc copes ielikšu ja protams sanāks :)
9.aprīlis 2012, 22:30 | links
 
Vakar Bauskā paskatijios kā neķeras i nemaz nemetu makšķeri ūdenī. Šodien ar kājām aizgājām no Slēgtās apbūves teritorijas sākuma līdz Lielupes grīvai Jūrmalas pusē, iemetām gruntenes un vīna pudeles pavadībā ķērām saules starus :) Cik novērojām - neviens tur neko nenoķēra. Pat bez binokļa varēja redzēt, ka arī Baltās kāpas pusē vīri kātus necilāja.
9.aprīlis 2012, 21:25 | links
 
liels liels paldies:)
9.aprīlis 2012, 20:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager