Lielupe

Lielupē starp tiltiem grabināja gan. Aizvācos pie dz. tilta puses, tur raudas. bet kautkā maziņas un kūtras vēl, ap 16 vispār izslēdza pasākumu.

Veči daudz , bet neredzēju ka kāds kautko izvliktu.
nemāk laikam. + Vēl viens gudrinieks mācijās mušiņot no krasta, hehe :))
9.aprīlis 2012, 18:46 | links
 
Opap- es ar tur ar čomu šodien biju aizbraucis tik no 13.00-15.00 tiesi tas pats 0. Bet mēs vairāk lai vispār apskatītu to vietu, bet nu kātus līdzi paņēmām un biku iemērcām.
9.aprīlis 2012, 17:58 | links
 
bet nu baigi gribejaas.
9.aprīlis 2012, 17:34 | links
 
Opīt,tā i ka steidzas:))vajag nogaidīt.:)
9.aprīlis 2012, 16:20 | links
 
pretim Vakarbulliem no 9 00-13.00 apala 0.Straume speciga,udens tiirs.Kaut viens butu pagrabinajis,ka akaa.
9.aprīlis 2012, 16:16 | links
 
Tikko pazinna izvilka salaku uz grunteni upes viduu :))))
9.aprīlis 2012, 11:38 | links
 
passlaik lloti liela straume un llllllllllloti netiirs uudens saliidzinossi ar ieprieksseejaam dienaam, sajuuta ka viens buutu ruusas spanni sagaazis upee.
9.aprīlis 2012, 10:25 | links
 
aakis, tu bij sacīt "...Tālāk pa zivīm lūdzu-pietiks mums te sirdi izkratīt..." - pilnīgi piekrītu tik ar mazu iebildi - davai par LIELĀM ZIVĪM !, UN - tiem kas jūrā asfaltu lej ! Čamšim, tov. krjučkov !
8.aprīlis 2012, 23:57 | links
 
paskaties kāds skaistums zem hesa lic zonā , ne ne benčika:)
8.aprīlis 2012, 23:40 | links
 
Usi, ar licenzēšanu nebūs līdzēts, jo neceri, ka darboņi izvedīs 50 kamazus ar mēsliem un uzlika maksu 0.5Ls. Savāks rentablās vietas un miskastes paliks, jo mentalitāte tāda!
8.aprīlis 2012, 23:38 | links
 
Duglas;Es Lielupē neesmu makšķerējis gadus 10it!
Nepatīk man vietas kur copmaņi rindā stāv.Es atrastu sev mazapdzīvotas vietas upes krastā,nesēdētu pie tām drazām,lai nu cik tās būtu zivīgas!Tālāk pa zivīm lūdzu-pietiks mums te sirdi izkratīt,tad ir jaunā tēmā jāspriež!
8.aprīlis 2012, 23:37 | links
 
brrr, nebrauksim uz Angliju, labāk tepat aiziet uz kino:)
8.aprīlis 2012, 23:36 | links
 
ir sanaacis Anglijaa padziivot kaadu laicinju,tek tur kanaali,kas pilni ar ziviim un visu paareejo,bet neviens tur nemakshkjeree,viss ir sakopts,tiirs un kaartiigs,toties jaunieshi taadi no 8-16 gadiem vazaajas pa ielaam piipeedami,dzerdami un sit nost cilveekus aiz gara laika.
8.aprīlis 2012, 23:32 | links
 
pie varkaliem viena vietinja k.kads slimais vienmer sezh - visas sikas zivteles pa krastu izmeta - pretigi tach sedet pectam smird viss krasts!!!tas vel trakak neka kada pudele un chipshpaka
8.aprīlis 2012, 23:30 | links
 
kopsavilkums- tātad saimnieki nav cūki, cūki ir mēs paši makšķernieki, savas zemes piegānītāji, taisnība būs tīklotāju un licenzaizstāvju pusē, lai iet ar vadu, pātagu un rubli,nebūs zivju, nebūs copmaņu mēslu, viss smuki
8.aprīlis 2012, 23:26 | links
 
usis, tas gan jāatzīst, ka tur kur nav saimnieku zeme miskaste vietām ir tāda ka copēt negribas, apvemties var no ta ka stāvi blakus visu iespējamo kaku kaudzei ko cūkcopmaņi un piknikotaji atstājuši. Uz saimnieka zemes ir pa retai pudelei vai čipšļu pakai, bet kopumā jūti ka esi pie dabas nevis getliņos
8.aprīlis 2012, 23:20 | links
 
>Usis
Būs tas pats, jo 5 gadus jau nekas nemainās.
Pat ja es brauktu tikai hlamus vākt, nevis makšķerēt, man ar gadu būtu par maz. Par krieviem: pie apvedceļa tilta katru pavasari brauc līņus ķert divi bračkas, kuri vienmēr pirms copes savāc pāris maisus. Viss nav tik slikti :)
8.aprīlis 2012, 23:15 | links
 
aakis, a tu biji pie kāpas 16:00 ? Kaut kā nevienu nemanīju. Protams ja tu gribi vērtēt štorma stiprumu pēc oficiālās jūrnieku skalas tad protams 9 m viļņi lielupē nebija. Bet es jau tads sīks očkariks, laikam jau man tik izlikās
8.aprīlis 2012, 23:11 | links
 
skaisti izpļāpājāties, radās sajūta uz brīvdienām piebraukt pie upes un skaistos nodomus apskatīt dzīvajā, gan jau nebūs kā visas pagājušās reizes, pudeles, benčiki palabikreisi, nu bet ja būs, tie taču svešie, plēsoņas un taukmūļi,nebrāļi,i neradinieki, vai ne? un vēl jau krievi netiek minēti
:)
8.aprīlis 2012, 23:05 | links
 
tur štorms 9 balles, Izdali ar trīs to ciparu!
8.aprīlis 2012, 23:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager