Lielupe

piekrītu ka ta ir abpusēja problēma, no vienas puses normāliem copmaņiem kreņķis ka nevar pie upes tikt, no otras saimniekam ka jāpiestrādā par apkopēju bez maksas. Man nav zemes pie ūdens bet ir īpašums pie dzērveņu purva un šī problēma ir rudeņos kad sabrauc pagalmā 5 mašīnas un ogotāji buterbrodu avīzes aiz sevis atstādami slāj uz purvu. Iztaisīju pļavā vietu kur šiem mašīnas nolikt u lūgumu nemēslot , tas palīdz. Atstāj jau pa pudelei reizēm, bet var pieciest. Ar šo konfliktu šķiet jārēķinās visiem kas iešņaukuši kādu zemes gabalu labā vietā.

Brālīt, a ko tu tik nikns, tev kritiskās dienas vai vimba neķeras ? Nav aktuāli , nelasi. Es parasti daru tieši tā kā tu rakstīji, bet ir bijuši gadījumi, kad pat nesaproti kur tās mājas un kur tie īpašumi, tik kad viens jau skrien ar mietu saproti ka atkal vienam kompleksainam tūdaliņam īpašumā esmu iebridis. Tādi gadījumi man ir bijuši 2-3 pa 15 gadiem, bet noskaņojums un jaukā copes meditācija ir sabojāta.
8.aprīlis 2012, 15:21 | links
 
snitraM , tieši tā tas arī ir , un to cūkmenu dēļ bieži vien cieš arī pavisam nevainīgi cilvēki . Piemērs , saimnieks skatās no sava pagalma ka viņa īpašumā pie upes piebrauc melns BMW , izkāp veči ārā , gatavojās copei , saimnieks domā lai jau veči copē , vai tad žēl , vakarā veči beidz copi un aizbrauc . Nākamā dienā saimnieks aiziet pats līdz upei pacopēt , bet tur tāds bardaks , ka saimniekam ne viss cope , bet tīrīšana visas dienas garumā sanāca .
Nākamās brīvdienās tu , kurš nekad , nevienu gruzi , nekur neesi nometis , ar savu melno BMW brauc uz copi , un sagadās tā ka iebrauc tieši tajā pašā vietā . Loģiski ka saimnieks dzīs prom , rīdīs suņus un durs riepas .
8.aprīlis 2012, 15:03 | links
 
Ar cūkām jācīnās vēl ilgi būs, no rīta pie mājas izstumju konteineri lai izved - tas noteiktās dienās, pēc stundas izeju ārā - un blakus manam konteinerim guļ vēl 4 lieli melni maisi :(, a bet vedējs savāc tikai konteineri - nu tad man tie maisi tagat jāvelk atpakaļ mājās lai tie tur tagat nedēļu tusē - ko es kāds atkritumu uzglabātājs. Tas atkritumu maisu mētātājiem - kaut jūs "šodien taču svētki".. Bet vispār var saprast tos saimniekus kas triec ratā tos piknika rīkotājus pie ūdeņiem.
8.aprīlis 2012, 14:43 | links
 
Usi , patiešām nepazīstu , piemēram kad mūsu kompānija brauc uz copi , iekārtojoties krastā , pirmais kas tiek izdarīts , tiek iekārtots maisiņš - miskaste , un viss kas ir lieks , tiek mests tikai tur , tāpēc pat nekas speciāli nav jāvāc , bet atpakaļ ceļā parasti tas tiek izmests konteinerā pie Bruša mājas .
8.aprīlis 2012, 14:27 | links
 
sabāzt vienā maisiņā , aizvest mājās un izmest konteinerā ?
Pilni krasti ar maisiem,kurus tagad straume sanesusi,kuri tiešām nav makšķernieku.Citi met mežā,citi pat no tilta upē!Kāpēc bardaks stāvlaukumos pie šosejām?Nav konteineru!Konteinerus neliek tikai tāpēc-ka nespēj izvest,un pēc tam ap viņiem vākt drazu.Viņos jau nemet tikai garāmbraucošie,ceļā izēstos/izdzertos iepakojumus.Ved ,lai nav jāmaksā mājā pa sava konteinera izvešanu.Tā tas atkrituma bizness tika izveidots,nav jau izgāztuvju kā agrāk.Ar to atkritumu izmešanu kur pagadās, vēl cīnīsies gadus 50it!
8.aprīlis 2012, 13:46 | links
 
gint, ir grūti, pavisam grūti, paši knapi var sevi ievelt mašīnā, bet tu jau tādus droši ka nepazīsti:)
8.aprīlis 2012, 13:40 | links
 
Es arī esmu zemes īpašnieks ūdens krasta , un te manas domas dalās , no vienas puses nebūtu žēl ka cilvēks atnāk pacopēt , kāpēc gan nē , no otras puses vai tad es smagi strādāju , taupīju , beidzot samaksāju 100 000 , lai tagad strādātu par apkopēju cūkmeniem ? Par tiem laivotājiem arī tas pats , varbūt tieši šā iemesla pēc arī prasa no šiem naudu , un tādu palielāku , cerībā ka šie negribēs maksāt un aizlaidīsies tālāk .
Tagad parādījās laba tradīcija rīkot pavasara talkas , bet varbūt nevajag pašiem piemēslot un talkas nebūs vajadzīgas , to dienu varēs copei veltīt . Vai tiešām ir tik grūti visus savus atkritumus sabāzt vienā maisiņā , aizvest mājās un izmest konteinerā ?
8.aprīlis 2012, 13:33 | links
 
Bet vispār piekļūšana publisko ūdeņu krastiem kļūst visai problemātiska un tā vien izskatās ka drīz vien tādu vietu paliks pavisam maz. Pat laivu kur ielaist ūdenī vēl ir kārtīgi jāpameklē - nerunājot jau par brīvu vietu teltij.
8.aprīlis 2012, 13:22 | links
 
kraft - tur tev taisnība, ja upes malā ir kāda mūsu deputātveidīgā sazagtās naudas realizeta 3 stāvu augsta "pirtiņa" tad labāk pat nemaigināt tur tam krastam tuvoties - kas tikai nav dzirdēta no tādiem cilvēkiem-ūūdu gabaliem, pat policiju izsaukuši un brēc ka mēs apdraudot īpašumu. Citā vietā Daugavas krastā pļavas un meža stūrī sēdējām un skatamies ka no tuvākajām mājām pa lauku viens Onka soļo, līdz mājām laikam kādi metri 500 vismaz, domājām ka atkal būs brēkšana ka privātīpašums, izrādījās ka nē, mājas saimnieks gribēja papļāpāt - ierādīja mums vietu nedaudz tālāk jo tur ir dziļāka bedre un labi ņemot breksis un teica lai auto uz ceļa nepamet - visādi cilvēki tagat esot, lai piedzenot pie siena šķūnīša, turpat tā galā varot sarakt smukas sliekas.
Galvenais ir nebūt cūkām un cienīt citu cilvēku rokām sakoptos krastus.
8.aprīlis 2012, 13:12 | links
 
no abaam puseem ir probleema,ir bijis ka naak pie upes saimnieks klaat un saak audzinaat,vaitad nav kauna kjert barotaa vietaa,kur shis katru dienu 2 spainjus bariibas saberot iekshaa.Tikai vinjsh nezin ka es dziivoju otraa krastaa un visu redzu,cik kursh ko ber iekshaa un ka saimnieks tauvas joslaa,iekasee naudinju no laivotaajiem par telts vietaam.Taadu gniidu Latvijaa ir daudz un tur ar vienjiem neko nepadariisi,tieshi taapat kaa ar tiem atpuutniekiem un makshkjerniekiem,kas taas meeslu kaudzes aiz sevis atstaaj.Pavasaros pa Aivieksti iet nevis ledi,bet meesli un tie ir 90% makshkjernieku.
8.aprīlis 2012, 12:04 | links
 
Ar tiem privātipašumiem jau nav nemaz tik viennozīmīgi. Kad man pie daugavas izkoptajā un iztīrītajā vietā atpūtnieki no pretējā krasta atbrauca ar motorzāģi un par labāko malku savam mangaliīm atzina no smukiem bluķīšiem atzāģēt galda galus un benķus, tad vot tā tagad pat nezinu cik laipnam būt pret citiem kas tur reizēm ieklīst.
Tu cilvēks strādājis, labiekārtojis a kādam savajagās tavu inventāru, lai arī visur apkārt mežš un kritušie koki cik uziet. Nerunājot par to, ka musars parādās. Vispār īpašniekiem ar tādiem objektiem kur var citi makšķernieki uzturēties iesaku max kārtību tur uzturēt. jo tikko pats kādu bunzhu kaudzi atstāsi, tad tur pēc laika sadīgs vēl drazas :)

Man tur āttālākais kaimiņš gan psihs, krastā uzlicis milzīgu blitku, ka aizliegts pietauvoties (nez diez, cik tas ir likumīgi) uztaisījis tā, ka no krasta netiek klāt vispār. (jo stāvais krasts) un tā tālāk. Kautkad gadus atpakaļ kautkādu atpūtnieku bemmbi bija nosvilinājis, lol :) Bet laikam bez sekām. Katrā ziņā esmu novērojis, jo negodīgākos ceļos ir iegūts konkrētais īpašums, jo psihāks saimnieks :)))
8.aprīlis 2012, 11:29 | links
 
Lasu un brīnos :))) Laikam tev Duglass tāds mūlis ka iekulies visādos piedzīvojumos ar zemes īpašniekiem .... Es vienmēr esmu ticis pie ūdens ja saimnieks ir mājās. Gan Daugavā,gan Lielupē uttt. Un dziļos laukos pavisam vienkārši . Nesaprotu tavu cepšanos .... Es piebraucu pie saimnika - novēlu labas dienas un veselību,pasaku ka esmu copmanis un palūdzu vai var autiņu pie viņa atstāt un vai var netraucēti tikt pie ūdens . UN visss..... 99,99% neviens nav man atteicis .
8.aprīlis 2012, 11:09 | links
 
Par brakariem cita lieta, tos protams vajag dovīt un topīt un ar sirpi aiz krāniņa piespiedu darbos uz kādu zivjaudzētavu. Es te vairāk runāju par to ka manuprāt daži zemes īpašnieki pārkāpj robežas savās alkatīgajās privātīpašnieciskajās tieksmēs. Neiet runa ja iebrauc džipu otra pagalmā , pačurā blakus akai un tad mētājot alus pudeles slāj copēt caur tavu lauku. Bet ja tu godīgi pa maliņu līdz upei un neko nekaitēdams pludini savu copenīti, tad nevar būt tā ka viens uzreiz skrien ar cirvi virsū. A par tiem suņiem - protams nezinu cik tie puķu plūcēji sadarīja kaitējumu, bet ja būtu labs jurists tad suņus uz utilizāciju a saimnieks 2 gadus uz rudzu lauku varētu lūkāties caur rūtiņu logu
8.aprīlis 2012, 10:45 | links
 
Duglas, gadaas visaadi, man pataalaaks kaiminnsh ar ritiigs iipatnis, vinna laukaa cilveeki lasiija rudzupukkes, beidzaas ar to, ka vinnss aizgaaja turp ar saviem monstriigiem sunniem, cilveeki maajaas aizgaaja apakssvellaa. Ja atnesiissot naudu par izmiidiito lauku, dabuussot atpakall, bet nu par to ssaussanu gan jau ka passi inspektori varees pastaastiit, jo nekad nevar zinaat, kas taadam nopietnam brakarim nakts stundaa padomaa.
8.aprīlis 2012, 10:20 | links
 
Tas sirpis galā ir laba doma! ;)
Brakarus līdz krastam pavilkt :)
8.aprīlis 2012, 09:59 | links
 
maksi, es ar noskatījos ka dikti daudzās vietās salikti tie privātīpašumi un ķieģeļi, bet ja ceļš neiet gluži mājas pagalmā, tad to parasti ignorē. Bet par to sāli nav tik vienkārši. Stāsti jau klīst, bet ziniet kaut vienu kurš reāli dabūjis sāli jeb lodi ? Jo iešaut jau var , bet pec tam jāmaina dzīvesvieta. Un var gadīties ka arī copmanim kāds aparāts ķešā līdzi paņēmies.

Bija man reiz situācija kad pilnīgi nekaitīgā vietā 500 m no mājas līdz manīm atrikšoja tips ar tādu verķi ka vecos laikos bruņiniekiem, garš kāts un tur tāds noasināts sirpis galā. Tipa vai es neesot kupicas redzējis, te ir viņa īpašums,bla, bla, bla... . Es šim maigi paskaidroju ka neko kaitīgu nedarīšu, sviestmaižu papīrus salikšu maisiņā un savākšu līdzi. Un attiecībā uz viņa instrumentu uzaicināju pārdomāt vai tiešām viņs vēlas to pielietot..... Īsumā piekodināja man necūkot un laipni atļāva darboties.
8.aprīlis 2012, 09:42 | links
 
Nun diezvai tik traki buutu, dzillaakos laukos gan....tur domaaju ne tikai saali var dabuut, jo tautiessi eksistee, ne dziivo...
8.aprīlis 2012, 00:39 | links
 
Tā ar domāju,jo čaļi no krasta uz krasu vizinās bez problēmām,bet ir tanīs vietās salikuši Prīvatipašums un pamēģini pienāc dabūsi sāli dirsā,ko grib to ar dara...
8.aprīlis 2012, 00:36 | links
 
maksi, tu pat driiksti tureet copes lorinnus laivaa, bet tik sapakotus.
8.aprīlis 2012, 00:28 | links
 
Vizināties ar laivu,lieguma nav.Liegums ir copēt no laivas līdz 1.maijam.
8.aprīlis 2012, 00:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager