Lielupe

Kuto, labāk ar bomi pagaidām iet!
Viens feederists jau šķīrās no spices!
26.marts 2012, 13:24 | links
 
Sestdien ūdens krita, nesa visādu drazu, ledus traucēja utt, vakar tāds R un ZR pūta, ka ūdens gāja uz augšū, no ledus ne smakas, viss bija salauzts un saskalots krastos, līmenis bi'ja ļoti augsts. Domāju ka patreiz veroties pa logu un neredzot vēju, domāju ka ūdens atkal strauji krīt. Vai ir zāles, to grūti pateikt, bet gan jau ka ir, jo tik ātri upe nenostabilizēsies, nedēļiņju jāpagaida.
26.marts 2012, 13:14 | links
 
Kuto
Tu esi mēģinājis kert vimbas Jelgavā pret tilta balstiem kur veidojas atstraumes ?
26.marts 2012, 13:01 | links
 
emmm kā ir ar zālēm un straumi ap Jelgavu? Varu ar fīderi vai labāk tomēr ar bomi vimbās laist? Bail ka nesalauž spicīti ietinot zāles kad sakrājas galā.
26.marts 2012, 12:39 | links
 
Sveiciens visiem pavasara sezonas atklāšanā !!!
Jautājums tie kas ķer vimbas.
Man slinkums rakt tos baltos kāpurus, bet kā būtu ja to vietā uz āķi liktu mizgrauzi, tas taču tāds pats balts ar brūnu galvu, (līdzīgs). Es domāju ka vimba to nesmādēs.
26.marts 2012, 12:26 | links
 
ceplis :)
26.marts 2012, 11:53 | links
 
NG, no kura Lielupes gala tad bij tie zvērinātie pludinātāji?
26.marts 2012, 10:11 | links
 
nav tik traki, zvērinātie pludinātāji jau sestdien man ziņoja, ka esot sācies zivju gājiens, metra dziļumā vienam 23 otram 28 vimbas, pluds ap 16-20 gr, pavada salīdzinoši īsa, galā pasmaga mormiška, lai iet virs pašas grunts. Par to kurš cik paņēma zivis neprasiet, nezinu, bet domāsim to labāko :)
26.marts 2012, 10:08 | links
 
Ar savilcēm var daudz-tos lielo āķu raustītājus pie koka ar var pievilkt,un ne tikai!!!Man viņas vadiem pārsvarā izmantojamas.
26.marts 2012, 09:52 | links
 
Laiciņš mierīgs, jāiet ar pasēdēt, kaut gan vakar biju nosolījies pagaidīt kādu nedēļu :D
26.marts 2012, 09:49 | links
 
Ar savilcējiem var savilkt labi :)
26.marts 2012, 09:02 | links
 
divžuburnieki!!! sanāk lētāk,vēl jau ir jāsalodē tie kopā!
25.marts 2012, 23:32 | links
 
Duglas: Ačo tik slabo? Tikai divžuburnieki?

Rīt Gan braukšu iemērkties, lai gan uz lomu neceru..
25.marts 2012, 22:10 | links
 
kaut viņi sev ierautu D....Ā:)
25.marts 2012, 21:06 | links
 
Vakar biju dikti nobriedis pederēt bet no rīta ieraudzīju to pūtekli un nospriedu ka kafija ar pūteni ir par daudz, dienu veltīju copes piederumu kārtošanai , kas ka zināms ir bezgalīgs process. Gardā uz ulmaņa gatves redzēju kā bars krievu bratanu pērk vairākus desmitus milzīga izmēra divžuburniekus, laikam jau uz pavasara bļitkošanu sataisījušies
25.marts 2012, 20:46 | links
 
Tas cilvēks nāk no sliktām mājām
Kas kāpj uz brilli abām kājām
Tam cilvēkam ir jānomirst
Jo nav tas iemācījies dirst ....
25.marts 2012, 20:28 | links
 
un tas bij uz ledus
25.marts 2012, 20:22 | links
 
vis lielākais cūka ir cilvēks!un tas kurš mēslo aiz sevis tas ar mēslos?un tur nekā nevar līdzēt ja nu vienīgi kaps izmācīs!es pats esmu redzējis sēž viens krievu onka. sēmušku sēklu mizas,koņčiki, paciņas,pudeles utt mēs tik skaļi izsakam savas domas bet šis tik stūlbi pasmīn.ķipa a kas ir vis tak ir tip top?
25.marts 2012, 20:21 | links
 
Par drazu pilnīgi piekrītu! Nu var tak elementāri savus sū&%s aiz sevis savākt!
25.marts 2012, 17:33 | links
 
Šodien tomēr aizripoju līdz upei, bet bez makšķeres. Nu blins, tāda cūku kūts visur pa krastiem. Un upe pilna ar drazu. Tākā tavs maisiņš nemaz tāds bonuss nava :)
25.marts 2012, 17:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager