Lielupe

Šodien visu dienu biju spuņkas līcī,kaut kā nevienu salaku nemanīju, un tie pāris veči kas tur bija arī neko īpaši nekustējās.
8.marts 2012, 17:44 | links
 
Man atkal sodien ienaca zinas ka spunciema lielupe salakas labi njem. Man liekas te kads smagi dirsh.
8.marts 2012, 17:25 | links
 
Traki traki braksk.... shodien divi zemmeri i zandartens i lidecens.....pilnigs abloms.
8.marts 2012, 16:41 | links
 
Šobrīd arī tā čigānu saule nav labākajā pozīcijā un upe tiešām traki brakšķ.
8.marts 2012, 09:13 | links
 
To Duglas:
Vinja jau aizmuka pec pazinojuma ieliksanas seit:D
Bet ja nopietni tad nav un sogad ari nebus vinas spunnka.
Jo parast ja uznak tad februara beigas jau keram vinas..
Es esmu ieverojis ka vinas uznak reizi 5.gados pie mums ,taka vel divus gadus japagaida:D
Bij te vienu reizi ka sakrita vinam kkas un bij divus gadus pec kartas bet parasti ir 1 reiz pa 5.gadiem....
7.marts 2012, 23:51 | links
 
maķ , peremaķ, man tik piektdien holidejs, līdz tam tā salaka atkal būs aizmukusi.

aldens, man ar šitadus lakiju džonus sadāvināja un toč tāds zils ar sarkanu vēderu 5cm , varkalī līdakas koda uz to, kad ne uz ko citu neknāba
7.marts 2012, 22:47 | links
 
Aldi, nopirku tevis minētos Lacky balansierus

5 cm 2,5 ls
7 cm 2.75 ls

Izmēģināju tikai 5 cm, ko lai saka, asari kā jau pēdējās dienas klusēja, jo upe muzicēja vienkārši bezbožna, plaisāja visu laiku, domāju ka tas arī ir iemesls, kapēc asaris kūtrs, ko gan nevarētu teikt par zobainajām.

Uz ledus biju 13 00, līdz 17 00 cerībā uz asari trāpījās 5 līdakas, 3 gb ap 500 g, divas nedabūju āliņģī, bija smukas, tas balansieris man iepatikās.

Kāmēr ūdenis krītās, pārlieku spoža saule, spiediens paaugsts un ledus brakšķ, tikmēr laikam nav ko cerēt.
7.marts 2012, 22:27 | links
 
Ohooo, paldies par infu!!! Rīt laižam ķert. LAZs jau nokomplektēts!
:DDD
7.marts 2012, 22:06 | links
 
Ir ir salakas spunnka :D pilniem spainiem un maisiem keraas:D
7.marts 2012, 21:09 | links
 
Šodien bijām ielaiduši pāris salaku makšķeres kamēr raustījām balansierus,nebija pat piedūriena. Kaut ko tie tavi veči jauc,katru pavasari čekojam salakas mūsu pusē,kaut kā šogad neizskatās,ka būs,parasti 8ajā martā jau iet pilnā sparā pa 10 un vairāk kg pa dienu.
7.marts 2012, 21:07 | links
 
cau alldi ka ar stintem valteros-spunupe veci saka ka stintes sakusas nemt cik ta taisniba?
7.marts 2012, 20:32 | links
 
Šodien Lielupe pie s-ciema uz balansieri un bļitkām pilnīga 0!Ezera pusē, kanālā trijatā katram pa pāris 300g asariem.Finālā kopā sametoties man būs šovakar ko uzcept.Un pat biedrs Zemitāns pārbaudīja makšķerēšanas kartes.Veči labi velk raudiņas,bet par voblu interese nav.
7.marts 2012, 14:42 | links
 
Aldi, šodien uzmetīšu aci tam balansierim, jāpaņem līdzi uz Peipusu.
7.marts 2012, 09:27 | links
 
Ir tāds jēdziens...balansiera regulēšana..,kad būs laiks,vakarā,ielikšu materiālus.
7.marts 2012, 08:08 | links
 
Sienaazi mana pieredze ar Lucky John balansieriem pagājušajā ziemā.Nopirku 7cm balansieri Daugavgrīvas ielā,tādu kā asarīti tikai zilganu ar oranžu vēderu,toreiz skaitījās kā johna jaunums.Kopumā kādas 50 copes mēneša laikā,viena līdaka 3,2kg,vairākas 2-2,5kg,daudz mēra un atlaistas zemmēra.Copene kā nākas 90cm ar bezinerces spoli tā,ka ar visu cīkstēšanos un bremzēšanos.Un tad pie pašiem mājas logiem kārtīgs stiepiens uz izbrīnu un balansieris bija nost ar visu pavadu.Izlikās,ka bija kādi kg 5 apmēram,secinājums,pavada par īsu,abloms baigais.Esmu nopircis vēl 2us identiskus balansierus,vienu jau pagājušajā ziemā turpat Daugavgrīvas ielā un otru šoziem pe Spices,ne viens ne otrs nestrādā ne uz pusi tik labi kā pakāstais.Tā aizgāja mans mūža labākais balansieris!Vienu mēnesi papriecājos.
7.marts 2012, 08:03 | links
 
vai ta no Odinjiem nav nekaada info,un Gate ar klusee?
6.marts 2012, 21:08 | links
 
Tikai tos meklētājus pa kilometru kādu redz!Pēcpusdienā jau viens baigi tuvu salīdzinoši bija Varkaļa kanālā šosejai pielīdis.Pārējie ieturēja distanci uz upes pusi-tie laikam švakrāk peld!!DD
6.marts 2012, 20:27 | links
 
Duglas, tai bedrē/kantē asari nebija bijuši 2 gadus, citā vietā kur tie bija, šovasar atkal nebija - viss mainās, jāmeklē.
6.marts 2012, 20:19 | links
 
Nu , sienaazis, tu ta sarakstījis, ka nekavējoši gribas doties uz copi. Visu dienu pa darbu nokreņķējies, šitads apraksts kak raz nervu mieram.
Ja kas rūpīgi sekoju taviem tekstiem par to asaru bedri, gan jau reiz to vietu atkodīšu
6.marts 2012, 20:07 | links
 
Viri kas notiek Jelgava Ar vimbam ludzu info???
6.marts 2012, 18:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager