Lielupe

ja aizvakar ledus praktiski nebraksskkeeja, tad ssodien Neptuuns speeleeja taadas eerggeles, ka mani neizbriiniija asaru negribiigaa nostaaja pret motili.
6.marts 2012, 17:59 | links
 
Ja aizvakar asarim bij interese, tad ssodien vinnss eest atteicaas...prioeceeja fakts, ka esmu nopircis otru mori 110 mm, ar to es ssodien izurbu vairaak caurumu , ka ar 130 ssinii sezonaa. Vienkaarssi torpeeda ne urbis.

Par cik asaris motili needa, diskobumbai nekoda, tad urbos gar krasta kanti un cereeju, ka kaads iekodiis tai balansiera astee.

Braaleenam tikmeer jau snapis purinaas, kautgan ej tu zazin, ssim pirmaa cope, nesaprot laaga ko dariit.

Aizraapoju liidz biistamajam upes vidum, kur vasaraa skaldiiju asarus uz kantes, ieurbju un nomainu balansieri, jo 5 cm straume nes kaa puucinnu, kaameer tirinu to Lacky John asareli un veros debesiis, tā mauciens tāds, ka man no izbrīna paliek interesanti. Aukla 0,18 pavada itkaa ir, smalcinna gan, jo asari tak prātā. Mammiit miillo apakssaa taads kukainis, ka man vairs nemaz nav interesanti, pumpee un nenaak augssaa, nodomaaju ka moss zanders, min 5 kāmēr mana roka jau ir aalinggii un liidaks tikai 1,2 kg svaraa, aciimredzot deell lielaas straumes man sskkita ka buus kas lielaaks, bet lai nu peld. Turpinaajumaa bij veel viens ziimuliitis pie krasta kants, tad peec minuuteem 10 panneema kaarteejaa smukaa liidaka, bet es nedaudz paarcentos, jo pavada tik intensiivu trobeli apakssaa nebija gaidiijusi, ar pusi pavadas un balansieri prom bija. Piekaapu veel pie iebarotajiem asariem, bet nekaa.

Par balansieriem gan izdariiju secinaajumus.

Laky John divreiz lētāks par Rapalu, divas dienas raustīju kā vienus, tā otrus. Uz Rapalas ne copes, uz Lucku John 7 copes. Nu varbūt vienkārši tā gadījās, bet nu pašlaik nav vēlme pirkt ko citu kā Lucky ....
6.marts 2012, 17:56 | links
 
Es vieku aizkostu pat ledus plaisā pie krasta Slokā redzēju, mēģinājis ķert neesmu.
5.marts 2012, 22:43 | links
 
Baumas palaistas ka stinte valteros sak nemt.Ir kads ko dzirdejis ?
5.marts 2012, 22:40 | links
 
Ja bus tie solitie minusi vai varetu but ta ka straume drusku pierimstas,un uz brivdienam varetu meginat kadu vimbu piemanit???
5.marts 2012, 21:47 | links
 
Šodien pie Akadēmijas un promināds pilnīgs klusums, pie Dz tilta redzēju tiai 2 večus, vai nu vimba beidzās vai nu straume pa lielu
5.marts 2012, 21:37 | links
 
Ka ar udeni uz ledus pie Akademijas Jelgava? un ka ar vimbam!!!
5.marts 2012, 20:22 | links
 
lauric, nu jau atkal piesalis, jau sesdien varēja uzlīst diezgan mierīgi, man šķiet pie priedaines kluba nav probļems, tikai jakāto kadi 2 km, ledus ka teica
U- līnis ir 30-40, bet ja uzskrien izskalojumam ir vietas zem 10 cm. Stinšu gan vairāk nav, tagad lielupē visi vimbo, raudo vai asaro, ja ir pacietība visu dienu raustīt bļitku var cerēt uz zonderu
5.marts 2012, 20:13 | links
 
No drošiem avotiem, ka var. Es gan nebraucu tajā ''kolchozā'', kur var arī tavā kastē caurumu izborēt, bet zinu, ka pa kādai vimbu normai izvelk un arī pa kādai laba izmēra karpai izcīna starp tiltiem... Vimbas stipri tuvu krastam.
5.marts 2012, 20:12 | links
 
Kā ar ledu uz lielupes Jelgavā pie pils,un kā ar ūdeni pie krastiem vai var virsū tikt?
5.marts 2012, 19:15 | links
 
>Laurits
Biju sestdien Slokā, ledus pie krasta kādi 30-40cm. Pagājos uz vidu kur straume, kerasas biezuma svārstības nemaniju, pats pāri negāju, bet vīri ap 100 pāri tika. Uziešana gan tāda čābīga, jo niedrās ledus palplāns un ūdens virsū.
Cik zinu drošāka piekļuve Baltajai ir no jūrmalas puses Vikingu-Lašu ielas.
5.marts 2012, 15:05 | links
 
Vīri,padalaties informācijā par stāvokli Baltās kāpas-Priedaines rajonā.Vai ledus vēl ir pietiekami biezs?Vai pastāv jau bīstamās vietas?Kas ar stintēm Lielupē?Vai ir iemesls cerēt vismaz uz kādu Stinti?Kā ar tikšanu uz ledus?Nekad neesmu bijis uz stintēm,bet visam taču pienāk pirmā reize un gribas arī ģimeni uz copi paņemt līdz.Puika jau sen prasās līdz.Tad pie viena sievu arī jāņem līdz. :) Piemērotāka cope kā stintes cope galvā nenāk.Paldies jau iepriekš par info.
5.marts 2012, 14:34 | links
 
Nu re! Ar pēdējo frāzi arī atbildēji uz savu jautājumu. Kā sacīt jāsaka, kas tas par virumu bez sāls un pipariņa...
4.marts 2012, 19:35 | links
 
dženeralī spiking visi laikam peipusā, bet šķiet viss tāds pieklusis jau pāris mēnešus, vecos kadrus gandrīz vairs nemana
4.marts 2012, 19:30 | links
 
Duglas- vai tad pats neapjaut cēloņus Tevis aprakstītajam?... (es par forumu).
P.s. šoreiz es nopietni!
4.marts 2012, 19:27 | links
 
pieklusis kaut kāds tas forums, te tik bums uz latgale kaut ko kustina. Saguruši visi, vai pa svešām zemēm...?, ne salīdzināt ar gadu atpakaļ.

Ka tur jelgavā vakar tas čempionāts beidās ?
4.marts 2012, 19:22 | links
 
>Gulbis
Paldies, cerams straume ledu tik drīz vēl neizgrauzīs cauri :)
4.marts 2012, 18:25 | links
 
Šodien dekorācijas nomainīju, labāk būtu mainijis pet šnabi :)
Laikam tomēr blīvītē vaina, jātrennē prasmes:)
4.marts 2012, 17:55 | links
 
Liini,mani vienmer pievelk tas mazaas salas gals,kursh pie slimniicas,jo tur suudus dzen virsuu,tur vajag paurbt vispirms,tas ziemaa...vasaraa tur nav ko dariit,ja nu vieniigi raudas pietruukst...
3.marts 2012, 21:10 | links
 
Liini,salinjas gala straume nav,viss iet pa malaam,un straume piedzen visus suudus pie gala..un mosh taapeec tas asars tur reizeem ielien...salas gals apmeeraam kaa piiraaga gals,tur no abam puseem sanak piedziit...
3.marts 2012, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager