Lielupe

Laikam sogad no ledus pie vimbas netiksu!
27.februāris 2012, 15:49 | links
 
Pēc pēdējās informācijas (pirms 15min satiku paziņu, kurš jau vilkās mājas pusi), straume liela, bet pa vidu tiek nesta visāda draza un cope nekāda. Bija mēģinājis gar malu, pat tur nekā nopietna, pa kādam ašukam. Lai tiktu uz ledu, tad jāņem līdzi vai nu laiva, starp citu veči lai tiktu uz Svētes to arī darījuši, vai arī zvejnieka zābaki!!!!
27.februāris 2012, 14:06 | links
 
Kaa ar vimbam sastav Jelgavas pusee, nav kadam informacija? un ka tur ar udeniem uz ledus?
27.februāris 2012, 12:25 | links
 
Var, visi skalda kriminālās vimbas...
27.februāris 2012, 11:51 | links
 
Vai pie dzelzceļa tilta Priedainē var tikt virsū bez peldlīdzekļiem? Paldies...
27.februāris 2012, 11:21 | links
 
vakar pie pāļiem pavisam švaki,pa visu dienu 13 stintes.
26.februāris 2012, 14:52 | links
 
kad izies ledus?
26.februāris 2012, 11:36 | links
 
> Gulbis
Paldies par info.
Slocenes krastos tās mantas pietiek.
Vidēji no četrām niedru vārpām tārps dzīvo vienā.
26.februāris 2012, 10:56 | links
 
25.02.2012.g. biju pie baznīcas un lēnā garā salasīju 4.600 kg asarus. No rīta cope bija forša pat pieci asari no viena cauruma, no 100 - 250 gr. Pusdienlaikā nācās asarus meklēt pie krasta, kur arī tie veiksmīgi tika atrasti. Finālā trīs murmuļus nācās atdot upes dieviem. Upes vidū veči vilka pa retai līdakai un zandartam.Laiks bija kolosāls līdz kādiem 14:00 pēc tam sākās lietus. Visiem novēlu labu copi, ne asakas!
26.februāris 2012, 10:34 | links
 
un tas varetu buut shis-Phragmataecia castaneae-Niedru urbējs.Sastopams niedrājos gar ezeru, dīķu, upju, purvu krastiem. Kāpurs dzīvo parastās niedres (Phragmites communis) stublāju apakšdaīā no VIII un pēc divkāršas ziemošanas līdz IV. Iekūņojas ejās.(izrauts no Latvijas dabas saita konteksta.]
25.februāris 2012, 23:12 | links
 
upesliini,tie niedres kaapuri ir vertiigaaki par vibotniekiem prieksh asara,tik ar to dabuushanu ir kaa ir...
25.februāris 2012, 23:05 | links
 
Šodien pārbaudiju vakardienas ālinģus pie meldriem, kopā 6gb, lielākais 300gr mamma, nezkaitot ZZ.
Lielais paņēma uz niedrēs dzīvojoša kāpura (sugu nezinu), oda kāpuru ņēma gariem zobiem.
PS. pirmais pīrsings šogad, bij labs pretinieks :)
25.februāris 2012, 22:36 | links
 
Šodien pārbaudiju vakardienas ālinģus pie meldriem, kopā 6gb, lielākais 300gr mamma, nezkaitot ZZ.
Lielais paņēma uz niedrēs dzīvojoša kāpura (sugu nezinu), oda kāpuru ņēma gariem zobiem.
PS. pirmais pīrsings šogad, bij labs pretinieks :)
25.februāris 2012, 22:36 | links
 
Tikko no Lielupes, baznīcas rajons.Asaris apakšā ir un smuks ,tikai jāmeklē.Vairāk bija pie zālēm ,kā iepriekš rakstija viens.Priekšroku deva bļitkai ,daudz labu sitienu pa zobiem ,ka krakšķ vien:)Trāpijās arī vairāki Babītes makani:)
25.februāris 2012, 16:13 | links
 
nekāda baigā stinšu cope šorīt nebija. pa kādai jau gadījās. virsū gan tikt ar parastiem zābakiem jautri. tikt var, tik jāpameklē kur seklāks.
25.februāris 2012, 15:31 | links
 
Šodien copmaņu tik daudz pa visu upi,ka sen nebija redzēts!Visi cer uz zivi,gan jau vakarā lielīsies.Par gurķu rajonu nezinu-tur noteikti kāds 1000is!!
25.februāris 2012, 14:23 | links
 
Šodien gar zēlītēm astoņi smuki, cepami strīpainie. Zivs izsēta, pa vienai no āliņģa, protams priecēja aktivitāte, izlgāk par 5. min. nebija jēgas sēdēt.
PS. Duglas paldies par ideju, es jau sāku laipu naglot :)
24.februāris 2012, 23:56 | links
 
Duglas, mēģināju pajokot. Nesanāca. Piedod.
24.februāris 2012, 22:08 | links
 
par sīkasariem un ķīšiem, tas varbūt biju es, es tiešām pieķēru šodien pilnu kuļķeni ar asariem 70- 200 gr + vēl kads lielāks ķīsis pa vidu. Bet tas bija gar krastiem, tie kas ķēra stintes sēdēja lielā , stieptā barā pa vidu upei. A pa vidu ne asaris , ne ķīši neķērās, dzirdēju ka kāds ne-stintinieks pa vimbai izvilcis
24.februāris 2012, 22:07 | links
 
andrblack, davai bez apvainojumiem, ne es tevi zinu, ne man vajadzības muldēt, vienkārši es tur biju un ta kā man ir radusies interese par stintēm, es speciāli veicu izpetes darbus šodien apstaigājot visu to pūli kas sēdēja pie pāliem. Piekrītu , ka vienam otram tur nekas neķērās, dzirdēju kā viens onkuls mācīja kādu iesācēju , ka šīm nepareizi sasieti āķi, bet pats ik pa 3 minūtēm cēla laukā zivi.
24.februāris 2012, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager