Lielupe

tie kas tur ari varbut nesa tie tur bij salasijushi mazos asarenus un kishus pats biju liecinieks tam
24.februāris 2012, 21:58 | links
 
negribu varbut kadu aizvainot bet varu teikt ka ta akal karteja dirshana
24.februāris 2012, 21:56 | links
 
andrblack, tā nu nebija, vismaz pagrizienā pirms kapas pie pāļiem uz vakaru nesa no upes pa 5kg un vairāk nost, sk. sadaļā Stintes
24.februāris 2012, 21:47 | links
 
bijam sodien pie uzvaras .uz ledus uzkapt problemu nebija ,pa vidu ta sur tur pelkes pet visa visuma ir okey. rezultata no 7:00-18:00 viena stinte.un ta visiem :( keras vakar un kersies rit (ka vienmer) ;D
24.februāris 2012, 21:44 | links
 
saproti, saggitario, vispār es tos maisus sarullēju un izmantoju brienot atpakaļceļā. Bet tavas profesionālās rekomendācijas atrodu par apšaubāmām. Zivis es ķeru cepšanai , neviss lai maisā laistu pa straumi. Meklēt pa upi siekalzaķus - nu nezinu, varbūt tev sanāk, bet es neprotu, jo nezinu ka šamie izskatās. Iebazt ppp..? Nu tā vieta vēl jaatrod, bet es vispār braucu uz upi copēt neviss meklēt ppp.

Bet ārpus tā - latvijaaaa ! uzvaraaaa ! oleee oleee oleee !
24.februāris 2012, 21:17 | links
 
Piebāzt ar zivīm, palaizt pa straumi, pārdot citam siekalzaķim vai iebāzt p....ā???
:DDD
P.s. Jāaaaaaaaaaaaaaaa, vārti! Jāaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vēlvieni vārti!
P.p.s. Es neskatos, bet klausos. Kad skatos, mūsējie zaudē... :(((
24.februāris 2012, 20:38 | links
 
Es zinu kur ............ :)))
24.februāris 2012, 20:26 | links
 
Bet kur likt tos maisus???
:DDD
24.februāris 2012, 20:20 | links
 
tikt var mirīgi, vai nu jāpastaigā gar krastu, vai apsien ap kāju 100 l miskastes maisus , izbrien peļķi, un talāk ej normāli, ledus gar krastu 50 cm, vidū 10-30
24.februāris 2012, 20:01 | links
 
pautiniekus :D (nezinu - jokoju)
24.februāris 2012, 15:24 | links
 
cik garus gumijniekus vajag, līdz celim vai augstākus
24.februāris 2012, 14:41 | links
 
Labojums, UZ ledus...
24.februāris 2012, 14:12 | links
 
Us pasa ledus udens ari ir, vai tikai uziesanas vietaa jabrien?
Gribu pameginat Kalnciema tilta rajonaa.
24.februāris 2012, 14:11 | links
 
ledus ir. tik bez garajiem gumijniekiem uz ledus netiksi!
24.februāris 2012, 13:21 | links
 
Kaa ar ledu pie Baltaas kaapas?
24.februāris 2012, 12:48 | links
 
Biju šodien spuņupē, varkalī, mēģināju arī gatē, bet ceļš bija tādā kondīcijā, ka es ar savu zapīti neriskēju. Līdz paša izbazūnētajām vietām varkalī ta arī neaizsagāju, kolegai bija slinkums kātot 1,5 km. Pamēģinājam varkaļa rajonā te še te tur, secinājum- ja ir pacietība var megīnāt raustīt dzelzi, bet to var darīt visu dienu un noķert petroviču. Gar krastiem murmulis protams darbojas, bet ļauno ķīšu bandas momentā sabojā visu pasākumu. Izurb caurumu, izvelc 2 asarus, un ķīši klāt. Atkal jāpaiet metri 5 , jauns caurums , 2 asari, un atkal ķīsis klāt. Kaut ko no asara jau samocīju pa dienu, pannai pietiek, bet slavenais varkaļu sams tā arī palika neuzsaveikts

3-kārt sarkankarogotais Luda Āķa copes kalendārs šodiendien bij precīzs, rādījās švaka cope. Toties ar rītdiendien (kā jau dienu, kad man smagi jāstrādā lai nopelnītu motilim utt) rādās supercope, un līdz pat 26 febrāri būs supercope.

Cik dzirdēju' grīva atkal ķēra salaku steriem, bet mani šī zivs garlaiko
19.februāris 2012, 19:44 | links
 
Es vairāk par laika apstākļiem, labi ka paņēmu līdz kalnu brilles.
19.februāris 2012, 17:30 | links
 
Tātad šodien tāpat kā vakar atkal ir bijis melnais tūkstotis.
19.februāris 2012, 17:18 | links
 
Šodien arī biju līdz upei nogājis.
Skaidrs ir tikai viens, pēc ātomkara izdzīvos prusaki un makšķernieki :)
19.februāris 2012, 17:01 | links
 
Īstenībā jau ar to salaku copi pie kāpas arī šobrīd ir tā,kā visos laikos, uz vietas ir jābūt līdz ar gaismu un,ja pēc 10iem,11tiem cope sāk apsīkt tad jāstrādā, jāsāk tirināt.Tie kas sēž un tupa blenž uz makšķerēm noķer stipri mazāk.
P.S. Apsveiciens visiem ar referenduma rezultātiem!
19.februāris 2012, 14:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager