Lielupe

vai vēl labāk, uz āķa spraust pirkstu gabaliņus
18.februāris 2012, 22:41 | links
 
o!!!- īstais smacenieks ir atklāts, lai dzīvo autors!!! Turpmāk, ja ticēt tam, ka šeitan daudzi lasa, lai špikotu, stintenieki sēdēs ar asiņojošām rokām! :DDD
18.februāris 2012, 20:35 | links
 
Es biju tas kolēģis,bet par tām asinīm,varbūt reņģes gabals vienkārši bija sarkanāks nekā pārējiem.Gāja tiešām drusku labāk kā apkārt esošajam kolhozam.
18.februāris 2012, 19:49 | links
 
Sodien priedaine kads kg bij ar stint bet parsvara uz tirinasanu..
Ps. Kolegim bij mazliet labak jo beigas vins atklaja super slepeno esmu :D Netisam iegriezot pirksta un pectam copejot uzpileja uz zivs gabalina asins un tad sakas klovs :D visi sedeja tai skaita mani bet sis velk un velk in tik uzpilina no pirksta asini un tik velk:)) Taka pirms braucat uz stinti ,majas burcina notecinat asini no sevis un tad cope buss:D ja protams bus ista grupa:))
18.februāris 2012, 18:22 | links
 
vienkaarshi shis forums dziivo no uz vienas rokas pirkstiem saskaitaamiem cilveekiem,kam nav ne slinkums,ne arii kaadi citi aizspriedumi uzrakstiit normaalu atskaiti.Kaadreiz esmu skreejis uz vietaam kur vot vakar vechi pavilkaas,saku ne reizi nav bijis vairs taa:)kjeeraas vakar un kjersies riit.Tapeec forshaak ir aizbraukt pasham uz vietu un traapiit uz ziviiti un iemest iekshaa atskaiti,lai padaliitos arii ar citiem priekaa.Bet nu sheit lasot var smelties iedvesmu,rookos,eesmaas un daudz kamaa citaa,katraa uudenii ir citi nikji un stikji.Un ja kaads lasa sho,tad mans jums padoms,nu nejonjojiet uz vietaam kur vakar vilka,shodien toch vairs taa nevilksiet,atieciibaa uz karpaam un lielajiem asariem tas ir 100%
18.februāris 2012, 10:12 | links
 
Ruu:)
Man ir savs copes vietas.Dažreiz sēžu pat "kolchozā",lai ar kā tas nepatiktu.Bet tas jau ir atsevišķu zivju sugu copes veids.Pārsvarā patīk copēt kur neviens obrubaikins netraucē!
:))
18.februāris 2012, 10:05 | links
 
bet nu palasiities urmaas patiik gan,ne?
18.februāris 2012, 10:01 | links
 
2 urmi
100% piekrītu.Kāds te ļapnul par to,ka Engurē upesgalā ņem asaris.Pagāšceturtdien bračka ar džekiem bij iebraucis pasēdēt,šis man saka:"Tu neticēsi uz ledus ir ap 150 cilvēkiem,autiņu nebija ,kur nolikt!".Un tas viss darba dienā!
18.februāris 2012, 10:00 | links
 
Duglas
Padalīšanās ar info nav nekas slikts.Tik padomā cik cilvēku lasa šo forumu,tikai tāpēc lai nākamajā dienā būtu tavā zivīgajā vietā.Ar garantiju tie nav tikai 20-30!!!Tikai tāpēc nevienā forumā nerakstu par konkrētu vietu.Savējiem tiek pastāstīts PM vai teļeponiskā veidā.
:))
18.februāris 2012, 09:51 | links
 
kraft, es šoreiz godīgi padalījos ar info, jo CL idaudzu foršu copes puiku. Tur tiešām ņemot laba zivs. Bet ir tada lieta ka šeit to izlasīs kadi cilvēki 20 -30, no kuriem reāli varbūt to izmēģinās 2-3 vai pat neviens. Un priekš labiem puikām nav žēl, pie tam "dziļais varkalis" ir plaš jēdziens, tur ir 2 km ko kātot, vietas visiem pietiks. Manu slepeno meldru puduri , nomaskētu ar sniegu tapat neviens neatradīs. Bet ja atradīs tad man ir smagi argumenti uz īpašumtiesībām - urbis, kaste... Ja nopietni, tad man ar piegriezās ņemties ar 100 gr uz pašas upes, gribas pastīvēties ar ko lielāku. Mērķēju uz slaveno Varkaļu samu
18.februāris 2012, 09:32 | links
 
Janka K , nu neticu ka maukas pa nakti lika tīklu , viņas pa nakti ar pavisam ko citu nodarbojas .
18.februāris 2012, 08:33 | links
 
Duglas tā ir māņkust;iba? lai neviens neskrietu uz dziļo varkali? Bet ja nopietni, tad esmu nostrādājies kā ragulops un gribas rīt aizšut uz Lielupi. Tie sprīdīši jau apnikushi gribas ko lielāku atrast vai raudeles. (ar nejau priek;s dzīvā:)
18.februāris 2012, 04:09 | links
 
Šodien iedvesmojies no sintraM , aiztecēju uz varkali. Kādi večuki 20 sēdēja pretējā pusē lielupei. No sākuma iegāju vidū, kadas 20 min paraustīju šķerseni, atskrēja inspektori. Man viss ok protams, toties vienu zemmēra ķerāju sašņorēja. Pagāju talāk uz babītes pusi, izvilku līdaciņu uz cm 40. To ievēroja pensionāru pāris, atskrēja skatīties uz ko ķeru , bija neizpratnbē nafig vaļā laižu. Tas uz šķerseni. Process apstājās, sāku urbties , ņemties ar motili, bija vēl pāris labu ņēmienu , bet līdz augšai neuzstīvēju. Tā arī beidzās cope, 3 vajadzēja rikšot arbaitenot.
Copes kalendārs radīja ka jabūt švakai copītei.

Pagājšsvedien kad tauta masveidā grīvā slaktēja salakas mes ar bērnu pie dzelzceļa tilta smuki pavilkām asarus , bērnam lielākais pie 300 g. Copes kalendārs todien rādīja pilnīgu necopi.

Ienāca informācija ka ir cops dziļi varkalī kanālos un gates kanālos, tur nākot asari kā pannas kā arī zonderi un līdakas. Būs jāstartē turp
17.februāris 2012, 21:37 | links
 
laikam ka 8 zemmeri. Copes daudz. aizgaja ari paris. Maukas pa nakti tiklu likusi bija. Tas arii viss
16.februāris 2012, 18:41 | links
 
bet tiešām pie pils var stinti sastap!?
14.februāris 2012, 23:34 | links
 
laikam pārējie ar skatās vai kāds neielies :)
Bet stintes pat pacēlušās metru zem ledus,un ar skatās-kā tie tur augšā skatās!
14.februāris 2012, 23:32 | links
 
sodien ap pusdiena laiku biju pie pils, katrā ziņā viss notiek.. veči sež, viens uz otru skatās.. es tāpat, bet ko redzu!? čmok.. laikam parējie ar skatās vai kāds neielies :)
14.februāris 2012, 23:23 | links
 
Svētdien biju pēc plkst. 13:00 pie Baltās kāpas- stinču cope bija OK. Līdz 17:00 nepilns 1kg, kas ir pilnīgi labs rezultāts priekš Lielupes. Izteikti labāk ņema sarkanās plastmasa mormenes. Kolēģi, kas bija blakus noķēra dažas šīs gardās zivis, jo... vienīgais ko gaidīja bija cope. Bet ik pa laika, tomēr tā lietiņa ir jāpakustina..., ja cope nav intensīva. Ne asakas!
14.februāris 2012, 23:11 | links
 
Tā viņām vectēvu ārstniecības metode - kā spiediens augšā tā šās pie dēlēm....lai noņem ato pauris plīst....
13.februāris 2012, 22:21 | links
 
Lielupē ar visas dēlēm noaugušas. Tikai neiebraucu, vai šīs kustēt sākušas, vai kā, jo no viena cauruma bij pat trīs pēc kārtas... Citos ar pa vairākiem notikumiem.
13.februāris 2012, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager