Lielupe

Par taam daamaam it seviskji japiekrit :))
Man sogad pat pasas ogas salasija, lai uztaisot to pasu upeniiti, ko pagajuso reiz :)
18.jūlijs 2011, 15:49 | links
 
Plauktā dārgi, šādi sanāk kudi lētāk un garšīgāk, turklāt dāmas dzer un prasa vēl :)
18.jūlijs 2011, 15:49 | links
 
gan jau tada pati recepte :) vecfaters visu taisa vinus. kandza (labak dzeru nekaa to kas no plaukta nak _
18.jūlijs 2011, 15:41 | links
 
pēc cukura visu burku ar upenēm piepilda un tad stipro pa virsu.
18.jūlijs 2011, 15:37 | links
 
Lai 5 reiz nav PM jāsūta.

Ja nu gadienā kādam interesē.

1. Burka stikla 3 l
2. H2O 150 ml
3. Cukurs, bet ne cukurniedru 500 g
4. Upenes

Burku pieber līdz pusei ar upenēm, tad visu cukuru, pakrata lai sabirst, pielej ūdeni un pārējo spirtu, vāku virsū un uz 40 dienām skapī. Pēc tam nolej, upenēm atkal virsū cukuru un ūdeni un pēc 40 dienām atkal būs, tiesa vairāk večiem, jo būs stiprāks.

Pirmais sanāk tāds, pēc kura nemanot mēle sāk kulties pa muti ne tikai dāmām :))))))
18.jūlijs 2011, 15:36 | links
 
Tavu neesmu provejis bet vecateva gan. Nezinu kam labaks vai sliktas par to nestridos. bet garshoja traki labi :) salds bet stiprs. viltiiga dzira :)
18.jūlijs 2011, 15:26 | links
 
1,5 L ĻOTI GARŠĪGS padzēriens, kas ir provējuši, tie apliecinās :) Vakar 3 L*4gb, šodien centīšos tikpat, finālā ceru virs padsmit ielikt.
18.jūlijs 2011, 15:23 | links
 
Lasi taa pavairak . cik tad no tas 3l burkas sanak bez biezumiem. tikai iesildities :)
18.jūlijs 2011, 15:20 | links
 
Lucky, straume liela, tiko sievai zvaniiju, D dzen uz leju vēljoprojām, viļņi esot kā jūrā.

Nezinu kā Jūs, bet es šodien turpināšu lasīt upenes gardajam padzērienam :)
18.jūlijs 2011, 15:13 | links
 
Mosh uz vakarpusi jaizbrauc pasedet :) slinkums aireties :)
18.jūlijs 2011, 14:27 | links
 
Sienāzi, kā ir ar straumi upē. Piektdien bija tāda, ka dabūju dot ručkā, citādi stāvēju gandrīz uz vietas. Kaut kas nepieredzēts vasaras vidū.
18.jūlijs 2011, 13:48 | links
 
Lucky, nepalīdzēs, arī man pašlaik ir pašvaki, ja vēl ierubīs tos + 33, tad droši var sievas un bērnus vest uz jūru.
18.jūlijs 2011, 11:55 | links
 
Jā, zivtiņa pilnīgi neaktīva. Biju pāris rezes velcēt. Tikai viena aizbrauca uz mājām. Tā vai nu zemmēri, vai vispār tukš. Varbūt jāpāriet uz sienāža metodēm?!
18.jūlijs 2011, 11:30 | links
 
Aizšāvu sestdien no rīta uz jaunu vietiņu. 10 min 5 copes. 2 mēra zonderi un līdaks 1,7 kg (vēderā bij zutis)

Vakar turpat absolūta 0, tiesa gan vakarpusē. Iespējamā necope - daudzie kuteri zivīm virs galvām un mežonīgā straume, kas sākās burtiski brīdī kad noenkurojos.

Šorīt pirms 7 gāju peldēties, līmenis atkal super zems.

P.S. Paķeselēju dīķi, karūsas mudž, arī līņu netrūkst. Lielākie jau uzbarojušies ap 2 kg. Mazās karūsiņas bridenē bija, bet lielās nevienas, tik kad vilkām bij interesanti, jo pa priekšu kautkas liels visu laiku centās apiet un aizmukt.
18.jūlijs 2011, 09:59 | links
 
Kā līdakas Varkaļos uzvedas?
16.jūlijs 2011, 16:04 | links
 
Vakar rīta cēlienu no 5iem pasēdēju Varkalī pie tilta ,brekšuki pa druskai ķeras. Citiem vairāk citiem mazāk . Man 5gb +- ap 1kg.
16.jūlijs 2011, 08:25 | links
 
No Gātes rajona. Viens mēra zandarts laivā, otrs norāvās. Tā kā negaidīti radās problēmas ar maiļu sasmelšanu sāku uz āķa likt raudiņas. Un paņēma nopietna līdaka. Kāts ripā un ... Flurokarbons nav paredzēts lielas līdakas zobiem ... No ~90 cm garas pavadiņas palika apmēram 60 cm gals. Tā neko mutīte bijusi:)
16.jūlijs 2011, 01:01 | links
 
baigaa straume uz leju, uudens kriit, sakkeeru pliceenus, raudinnas, mailiites, ap 3 30 jaarulee uz citaam vietaam patramdiit zonderus, ja ne uz ssotu, tad liidzi buus arii citi lorinni, jaaprovee, jo pagaidaam taas klusums iestaajies. iespeejams vajag ieliist dzillaak bedrees, varbuut tur kaads labs kukainis seezz....leiputrija bik pierimusi.
15.jūlijs 2011, 22:39 | links
 
sienaazis
es ar ar airiem braucu:((((
15.jūlijs 2011, 17:00 | links
 
es jau kur sedeju paproveju breksi arii tie sikie nelika mieru. Nosplavos un parliku uz asti arii :) Rokas tak nav loterijaa vinetas lai visu laiku cirstu parmestu utt
15.jūlijs 2011, 16:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager