Lielupe

čaļi sēž, breksis kož, tik sīko armija visu rij nost. Nezinot kā tos sīkos patriekt prom.

Es laikam vakarā paprovēs, jo parasti jau uz vakaru sīkie pazūd, lielie pienāk.
15.jūlijs 2011, 16:24 | links
 
nogaaju liidz upei, tik zems liimenis laikam pavasarii nebija. nu diivaini taa upe ssogad uzvedas...
14.jūlijs 2011, 17:54 | links
 
ar to lēno vilkšanu tā ir kā ir, tur baigi vietas jāzin kas upei dibinā darās, piemēram pie dzelzceļa tilta vispār daudz nepasoļosi- spēj tik pārsiet aprautās pavadas

Vispār izdomāju ka pamēģīnāšu dropi un shotu ar gumijas tārpu un dzīvu naktstārpu. Visus bleķus zives jau 2 nedēļu ignorē, kaut kas knaps nāk uz dzīvā vai vobleriem

Iepirku kaut ko līdzīgu šķērsbļitkai ar rotiņu dibinā, uz to nāk asari.
14.jūlijs 2011, 17:04 | links
 
Nu visu lai esmu sapratis. :) izskatas ka tikuntaa es nebrauksu...
14.jūlijs 2011, 16:27 | links
 
seezzot uz enkura aukla jaaietin, dreifeejot tik jaapaarcell.
14.jūlijs 2011, 15:37 | links
 
ssodien nebuussu, tur jau nav liela maaka, iemet gluzzi kaa grunteni un ik pa briitinnam pievelc 1 m un taa visu laiku. , ja plivinies pa straumi, tad tas pats, tik pievelc 1 m vietaa vismas 3-4, lai noliekot uz grunti un laivai sliidot tie 3-4 m var atkal nostiepties un zivs paspeet ieriit. ja stipra straume bremzee ar enkuru vai airiem, lai laiva nesliid aatri.
14.jūlijs 2011, 15:36 | links
 
man ari stulba doma shodien aizbraukt :) Bet arii kko gribas pamainit :) Tavu sistemu notestet.... taa tad jau jabrauc pie tevis un apmaciibu :)
14.jūlijs 2011, 14:54 | links
 
Vispār palasot pag. gad atskaites sāku bazzīties, ka lielais zonderu kodiens ir pierimis, buus jaasaak paariet uz citaam vietaam. Arī ķeršanas maniere bik jāpamaina.

Bet nu redzēs, vēl jau plinti krūmos nemetu.
14.jūlijs 2011, 14:50 | links
 
udenslimenis gan labi nokrities...
14.jūlijs 2011, 08:29 | links
 
Kāds nezin - asari lejtecē ir ienākuši??
14.jūlijs 2011, 00:09 | links
 
a kā tur ar spini būtu ko darīt
13.jūlijs 2011, 12:10 | links
 
Vakar varkaļu kanālā uz gruntenēm 1 breksis uz 1.5 kg pa visu vakaru. Švaka cope!
13.jūlijs 2011, 12:06 | links
 
..es uz Lielupi...jaunus ZipBaitus nopeldināt
13.jūlijs 2011, 09:05 | links
 
Ir doma ka uz vakarpusi es kkur tur busu :)
13.jūlijs 2011, 08:57 | links
 
No rīgas puses protams, no Jūrmalas puses ir jāpielavās pa Vikingu ielu un tur ir liels gabals ko iet kājām. Ja protams negribi sēdēt pie dzelzceļa stacijas dubultos utt, esmu redzējis ka puikas tā dara. Buļļupē ir labs piebrauciens no vārnciema (vai vārnkroga, aizmirsu kā pareizi sauc), ja brauc no Imantas tur pa viltīgu ceļu caur mežam izbrauc kur sākas apvedceļš un tadf griežas pa labi , bet ne uz Spilvu, bet apmēram 100 m tālāk nākošais pagrieziens. Tad var braukt vai nu līdz galam (atdursies pret to vietu kur buļupe krustojas ar Lielupi) vai pēc pirmā ciemata pa labi , apmēram 2 km grants ceļš caur mežam un nokļūsi komfortanli iekārtotā buļupē, tur ir daudz labu vietu kur copēt , kādi 3-4 km gar krastiem. Tur arī ir daudz vietas kur var ielaist laivu no ķerras ūdenī
12.jūlijs 2011, 22:14 | links
 
Tas es domaju par to dzelzceļa tiltu.
12.jūlijs 2011, 22:09 | links
 
bet no kuras puses jurmalas vai rigas???
12.jūlijs 2011, 22:07 | links
 
Duglas liels paldies!!!
12.jūlijs 2011, 22:03 | links
 
es no krasta esmu saspiningojis līdaces pie rajonā pie varkaļu ostas, tur iebrauc mežā pa šaubīgiem celiņiem un var noiet pie upes tur ir tādi mini līci kur kādreiz arī peldas, bet to ir daudz, vienmēr kāds ir tukš. Tad vēl esmu redzējis ka pie dzelzceļa tilta mētā no krasta virzienā uz augšteci, tur ir ritīgs līdaku audze
12.jūlijs 2011, 21:56 | links
 
Esi copējis Varkaļu kanala ar spiningu un ko tur nocopēt ir viscerīgāk ?Zandartu vai Līdaciņu vai tomēr iet uz asariem.
12.jūlijs 2011, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager