Lielupe

Oi sajaucu =)

Man jūk tās vietas nedaudz =)
9.jūlijs 2011, 18:56 | links
 
Priedaines jahtklubs :)))
9.jūlijs 2011, 18:41 | links
 
To gulbis37

Kā kur ir Priedkalne? Es īrēju laivu Priedkalnes jahtklubā, tas ir gandrīz pie pašas ietekas jūrā.
9.jūlijs 2011, 18:35 | links
 
Kola , no laivas gan , rajons tas pats , kurš Tev , tīkla licenze man Daugavā nav , man tikai jūrā ir tīkla licenze .
9.jūlijs 2011, 17:05 | links
 
arkso ,kur ir Priedkalne pie Lielupes?
9.jūlijs 2011, 15:35 | links
 
Gint, Tu Daugavā no laivas? Kurā rajonā? Varbūt tas Tev tīklā bija salīdis :)))
9.jūlijs 2011, 14:06 | links
 
Jā Lielupes matadorus tas spēj mierināt , tad Daugava vakar arī sevišķi devīga nebija , man 4 zanderu zemmēri un 2 rereālizētas copes , mazākais 36 , lielākais 42 cm .
9.jūlijs 2011, 13:39 | links
 
Šodien no rīta no 05.00 - 12.00 biju Priedkalnē. Pirmo reizi copēju Lielupē. Sākumā mēģinājām slaveno mailšotu, bet bija stipra straume, dzina ūdeni no jūras, tāpēc lāga nekas mums nesanāca, pirmo reizi, ko tādu mēģinājām.
Tad nolēmu atgriezties pie vecās labās spiningošanas. Divas mazmēra līdakas un 3 asari (viens 500 gr.)
Tā ka var uzskatīt, ka tīri labi gājis.

Pastāstiet man nedaudz vairāk, kur tos zandartus meklēt? vairāk pa upes vidu, vai tomēr galvenais ir bendre un dziļums?
9.jūlijs 2011, 13:33 | links
 
Tas rajons ir jāpazīst.Ja neko nezin,tad būs grūti.Ļoti straujas dziļumu izmaiņas.
9.jūlijs 2011, 10:10 | links
 
tas viss gan notikas naktī no ceturdienas uz piekdienu, vakar cik dzirdēju bija labs cops, jo manis nebija uz upes
9.jūlijs 2011, 10:08 | links
 
lauric iedvesmots nosedēju no 6 pēcpusdienā līdz9 rītā ar 1 st pagulesanu starp 2-3 naktī. Jāsaka ka šitāds aplauziens nebija bijis sen. Mērkis bija sapņu zandarts, bet nesēju pat saķer normalas ēsmas zivtiņas. Beigāsizmisumā atcerējos bērnību un smelstiju ar uztveramo tīklu... Iebraucu kur var redzēt dibenu un paskatījos kas notiek. Kad pakaisa iebarojamo - jā, šīs saskrien, pat tīri smuki 100 g asari , bet manu tērpu vai baltmaizi tik pabaksta at snuķi bet negrauž. Vērojot tikai pludu liekas ka briesmīga cope, tikai nepareizs āķis jo nevar izvilkt, bet patiesība šīs apakšā vienkārši boksē tārpu

Mocīju zanderu gan šā gan tā bet pat ne piesitiena. Ne uz dzīvā, ne gumijas, ne lēni velkot, ne džigojotne karinot pie laivas - nekā. Laivas brauka viena otrai garām, prasa ka ir - visiem necops. Jasaka gan bija arī veiksminieki, ap 3:30 iebrauca viens krievu onkulīts, nostājās vietā kur parsti neviens zandartus neķer un ar prastu baltu tirgus gumijzivtiņu , pēc dažiem iemetieiem izvilka vienu smuku mēru, uz aci kādi 60cm. Pēc brīža vēl vienu mazāku. Tas viss uz sēkļa apmēram 1 km no dzelzceļa tilta. To redzot tā apvainojos ka vienu brīdi izdomāju ka metīšu copi pie malas...
Ap 7 no rīta nolēmu vismaz zivi roka paturēt. Novilku gar zālēm , ja , ka urmass saka mazmēra līdakas saķert var. Tomer taisot pēdējo pagriezienu piekodās šī gada lielākais asaris , 800 gr. Vismaz vecukam prieciņš, tā ka copi pie malas laikam nemetīšu gan.
Laikam jāaizbrauc būs uz Enguri
9.jūlijs 2011, 10:03 | links
 
Tu uzticīgs savām vietām. :)
9.jūlijs 2011, 10:03 | links
 
pereekll°is, atradis baru - staavvietu

Lauriic, buus labi, cope atsaaksies ar garantiju.
9.jūlijs 2011, 10:02 | links
 
visa ssii nedeella praktisks abloms - 3 reiz biju 2 reiz pa tuksso. Taas ir pirmaas tukssaas reizes ssogad.
9.jūlijs 2011, 10:01 | links
 
sienaazis,varbūt Tev tuvāk Jūrai jāpārceļas?!Tikai cik noprotu,tad tev laikam paliels gabaliņš ko braukt pa upi,ja?
9.jūlijs 2011, 10:00 | links
 
Nu jā, es jau parasti no Spuņciema uz augšu copēju.
Kas ir pereekllla???
9.jūlijs 2011, 09:59 | links
 
Nu it kā jau jābūt, vienkārši es vakar vakarā Lielupē novēroju lielu zandartu aktivitāti, vilka gandrīz visi, a tev cik saprotu abloms. Jocīgi.
9.jūlijs 2011, 09:56 | links
 
piellauju, ka brasko copeejis virs pereekllla, jo visumaa visiem passvaki. + brasko drossvien tuvaak pie juuras, kas nav mazsvariigi, jo ccalliem taas tuvumaa arii vakar bija super cope.
9.jūlijs 2011, 09:53 | links
 
Ne pa tēmu, bet man arī šorīt Daugavā švaki. Viens 25 cm zanderītis un 100 g asarītis.
9.jūlijs 2011, 09:51 | links
 
diez vai brasco, vienk uudens uzvediiba ir jociiga + nomainiijaas meenesis. veel pag svetdien bij 4 zonderi, divi no tiem ap 2 kg + 4,2 liidaks. trezzdien kolega izvilka 4 gb no 10 copeem, taakaa jaabuut.
9.jūlijs 2011, 09:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager