Lielupe

šorīt arī biju varkaļu ostā... laivas super.. normāli nokomplektetas.. un enkuri ir ok... pat piestiprināti pie laivas... nav jābakstās kā kur siet... cope tik tāda knapa! :) 3:1 zivju labā (viens noravas, viena cope, viens nokoda twisteriti)! :)
26.jūnijs 2011, 13:22 | links
 
No rīta 4 biju pie attīrīšanas iekārtām..mērķazivs..zandres..pabumboju ar maili..rezultātā 1 aizgāja..par ātru piecirtu..otrs tika pievilkts pie laivas...iesmaidīts kaulaģīmī un ..aizgāja rakaris...nebija sačoks līdzi jo biju viens pats un nepaņēmu...zanduks bija smuks..šogad tik makans vēl nebija gadījies..škrobe..un mācība priekšdienām...toties 2 smuki asari uz puskilo..arī maile....āķis lūpā..tā teikt...vakarā pieskriešu uz otro setu:)

Par Priedaines jahtklubu..vai kāds nezina telefonu tai laivu nomai...iepriekš pateicos:)
26.jūnijs 2011, 13:20 | links
 
pagaidaam copei buus kaads streekkiitis klusums, vecs meenesis + veejsh visu laiku grozaas, upee nes iekssaa visaadu drazu, liimenis augssaa lejaa.
Jaapannem pauze.
26.jūnijs 2011, 11:59 | links
 
sienaazis, aizgāja tapēc ka garām ļoti tuvu brauca kugis , kas kursē starp jūrmalu un daugavu un satasisīja viļņus un es nenoturēju kājās līdzsvaru un apsēdos un atlaidu uz mirkli auklu un kad atkal cirtu tā kukiš

par laivām - manuprat vislabākā īre ir tieši priedaines jahtklubā, cena 5 ls un laivas nokomplektetas ar kārtīgiem enkuriem, cerpakiem utt, pat caurumi benkos saurbti kur kātus bāzt, pie tam puikām normāla atieksme , var aprunāties kur kas ķeras un kā cietiem gājis. Varkaļos arī 5 ls, bet piemēram enkus ir parodija, cerpaka vispār nav utt. Pie kalnciema tilta piemēram ls 7 par samu kur nav ne enkura ne ka cita, dod tik puikam, naudu , ņem laivu un vari tīties.

Šodien pie varkaļa 3 st nosēdēju, pilnīgs necops, pie tam tur kaut kādi draņķi pa dibenu, ar džig tehniku regulari noraujas āķi. Pie dzelzceļa tilta pāris copes un norāviens, sāku domat varbūt āķus japamaina. Bija problems ar ēsmas zivtiņām, tur kur parasti ķeru šodien knābās virsū 200 asari un raudas, ēsmas izmērs kaut kur bija pamucis.

Šeit daži kadri ieviesuši tendenci pēdēja laikā atvērt jaunu tēmu par katru problēmu, tad nu domāju varbūt jādibina tēmas "Problēmas ar ēsmas zivtiņām", "Problēmas ar noraušanos", " Problēmas ar kuģu radītiem viļņiem"... nez ko admin teiks
26.jūnijs 2011, 00:25 | links
 
klau a kāda dziļuma vobleri labāki varkaļa rajonā(uz velci)
25.jūnijs 2011, 22:01 | links
 
To Bljitka: laivas var iznomāt Varkaļu ostā.
25.jūnijs 2011, 17:49 | links
 
Varbūt kāds zin kur Priedaines galā var iznomāt laivu..kādreiz bija jahtklubā...šogad neesmu tur bijis..nezinu:)
25.jūnijs 2011, 17:35 | links
 
es parasti velcēju no Priedaines jahtkluba līdz baltajai kāpai. Uz zilganiem mailes tipa dziļajiem vobleriem ņem kā traki :)) tur it tādas foršas bedrītes... velcē pāri un gaidi.. sitienu :))
25.jūnijs 2011, 17:27 | links
 
miljon, maillssots piemeerotaaks ir asariem un zanderiem, liidakai labaak ar pludu gar zaallu malu.

Duglas, kaapeec aizgaaja tas peec 15 min ciininna?
25.jūnijs 2011, 14:09 | links
 
Vakar beidzot piepildījās idiota sapnis un sāka man nākt zonderkomanda. Ar vienu pat cīkstējos minūtes 15 kamer norāvās. Viens smukulis atbrauca vakariņās.Posms - no jūrmalas tiltiem līdz priedainei. Ķērās gan tikai uz dzīvo, ne šūpiņi, ne gumija, ne maiļveida vobleri, tikai dzīvais. Labi strādāja maksķera ar sarkanu pīto auklu 0,16, uz tās bija visas copes. Makšķeres ar zilu pīto un 0,22 mono necopēja . Interesanti ka cope sākās ap 4 vakarā un kaut kur līdz 19:00.
Par atrašanās vietu - ir posmi kur jāsēz pie zālēm, bet man visvairāk ķērās apmēram 1/3 no kreisā krasta. Gar zālēm vairāk skrien virsū mazmēra līdakas, spēj tik laist vaļā
25.jūnijs 2011, 10:38 | links
 
Jā, bet es vairāk līdaku, nevis zonderi gribu!
24.jūnijs 2011, 18:09 | links
 
Zandarts jāmeklē pie grunts,un reti pie zālēm.Nepārzinu Lielupi,bet bedres un dzīvais noteikti dod panākumu.Es uzskatu,ka dzīvo uz džiga virsū un ar borta makšķeri(tipa ziemas,mazliet stingrāka ar garāku sardziņu) mierīgi pietiek.Nav vajadzīgs tas pluds,kā pēdējā video.Ja cope,tad piecirtiens-kā ziemā.Un forši visu laiku sardziņš staigā.kā dzīvais kustas.Usmā pat zuši uzsēžas!!!!!!!!
24.jūnijs 2011, 14:10 | links
 
Ā, nu skaidrs. Bet kā lai es zinu, kaut aptuveni, ka tur ir bedre, un cik dziļi jālaiž ēsmas zivtiņa?
24.jūnijs 2011, 14:00 | links
 
miljon, nejau gar zaallu malu, vairaak uz upes vidu, meklee bedriites, pumpinnas, visas vietas kur zivs vareetu pasleepties.
24.jūnijs 2011, 13:27 | links
 
Murgs, tapēc vajag uztaisīt pauzi, lai līdaka uzbrūk.
23.jūnijs 2011, 22:19 | links
 
vakar;lielupē ,pretī kapiem,apaļa 0.gumijas mailei nāca līdz zemmērs.
23.jūnijs 2011, 21:28 | links
 
Sienāzi, ko es daru nepareizi? It kā viss ir - 2 copenes, uz vienas 0,22 pītā, uz otras 0,32 monofilā. Auklas beigās 3 gr svins, tad 30 cm pavadiņa, pie karabīnītes neliels trijžuburis un virsū maile. metu gar zāļu līniju.. NEvaru saprast, kas pa štelli.
23.jūnijs 2011, 19:55 | links
 
miljon slikti mekleeji, mani cieminji ssodien teiks paldies:)) Vakar vakaraa cope vienkaarssi uuber kruti, taa nebij bijis ssogad.
23.jūnijs 2011, 17:49 | links
 
Sen šitā nebiju vīlies lielupē. Domāju, sacopēšu jāņu galdam līdakas. Aizbraucām ar tēvu uz lielupi, no pl 20:00 līdz 23:00 uz dzīvo nevienas pašas copes. Nevienas. Kaut vai plēsēji visu laiku kaut kam uzbruka. Škrobe nepajokam.
22.jūnijs 2011, 23:50 | links
 
Šovakar no 8 līdz 9.30 vakarā 4 līdakas un asaris uz spini. Majoros.
22.jūnijs 2011, 23:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager