Lielupe

10 00 jau biju krastaa, kauluggiimju beernudaarzs bija paliels, divi virsmeeri uz pannu, ccupinna ar asariem, viena liidaka. Maajupcellaa ssaadaas taadaas vietaas paccamdiiju.....Pieteicaas kautkas liels, pavilku es, pavilka mani....peec min 3 atvilku liidz laivai, augssaa nenaak, seezz metri 2 zem laivas, biki piepaceelu un pllurkt, aukla pussu......taalaak jau passi zinat kas sekoja.
12.jūnijs 2011, 12:14 | links
 
Puse uz pusi ar krējumu,visas zupas ir ēdamas,tā man čoms saka!
12.jūnijs 2011, 10:57 | links
 
Duglas, raudiņas nav tās labākās zivis priekš uhas, bet, ja vārīšanas procesā pieliek tomātu, iznāk smeķīga :)
12.jūnijs 2011, 10:54 | links
 
2 dienas no 8 vakarā līdz 1 naktī nosēdēju dzelzceļa tilta rajonā, no zonderkomandas ne smakas. Laivu gan brīžiem kā mašīnu uz brīvības ielas. 2 ēsmas zivis tomēr kāds nograuza. Gribēju jau MRK sniegt sūdzību par zandartiem, bet mani ka latvieti patīkami iepriecēja sarunas starp citām laivām -"Vasja, kak un tebja ?...neh... . A u Serjogi - toze h..., daze nekolisit". Sapratu ka zonderkomanda apbižo ne tikai mani. Toties lūkojot pēc ēsmas zivīm atradu pāris klusu līcīšu kur var pēc met-un-velc metodes atvilkties 200g raudiņas. taisīšu uhu. Šodien līdaku diena
12.jūnijs 2011, 10:27 | links
 
Ejiet tikai uz brekšiem,pietiek pa zanderiem sapņot!
11.jūnijs 2011, 17:20 | links
 
miljon, necopeeju gan, man klusaakas vietas patiik, bet varkalii ir lloti daudz zivju, arii tevis mineetaas.

Uzreiz varu pateikt, ja gribi zonderi, copee liidz 23 00, tad drossi var iet guleet, cope atsaakas ap 4 00. pa dienu arii nekas iipass.

neko citu kaa mailiiti , mazu asariiti, vai rqudinnu tam nepiedaavaa. Var jau proveet, bet neviens man neiestaastiis ka Lielupee uz maaksliigo eesmu var nokkert vairaak zonderus kaa uz dziivo.
11.jūnijs 2011, 16:54 | links
 
Nesen no Lielupes,copes nav,uz trijiem divi pliči.Dzīvais arī klusēja visu dienu,kas notiek,nesaprotamas lietas.
11.jūnijs 2011, 15:24 | links
 
Domāju, ka varētu aizbraukt uz varkaļu kanālu. Sienāzi, tu tur pat parasti copē?
11.jūnijs 2011, 15:13 | links
 
Ej sienāzim no muguras un skaties-viņš jau 45 zanderus paņēmis un atlaidis entos!
11.jūnijs 2011, 14:45 | links
 
varkallu kanaals
11.jūnijs 2011, 14:44 | links
 
Sveiki, meistari. Varat palīdzēt? IZdomājām ar tēvu, ka rīt brauksim uz Lielupi copēt. Varat ieteikt kādu vietu, kur ņem gan zanders, gan līdaka? Doma copēt uz dzīvo.
11.jūnijs 2011, 14:12 | links
 
Piekrītu ačgārnajam.Savulaik,Madonas usē,lai noķertu ASARUS bij jācopē uz mailītēm.Mailes ķēru vienā vietā a ASARUS copēju citā ezera malā.Labāka cope bij tad kad copes vietā ar mannu iebaroju mailes.Tiko mailes pazūd,tā gaidi copi.
:))
9.jūnijs 2011, 07:10 | links
 
Parasti piebaro sīkzivis,lai lielais asars sanāk.!!

Ps.drātei ir konkurents,superlīme :d
9.jūnijs 2011, 06:25 | links
 
HELP! Sen neesmu bijis pie upes Slokas rajonā. Ar līņiem situācija ir uzbabojusies, vai arī Aplauznis krastu okupējis?
8.jūnijs 2011, 23:24 | links
 
no 21:30 liidz 22;30 no breka ne smakas....lielais,ko no riita nokjeeru,bij ar ikriem,taa kaa ka veel jagaida...
7.jūnijs 2011, 22:55 | links
 
viņi karu uzvarēja jo veiksmīgāk atrisināja tanka kāpurķēzu tapu izkrišanas jautajumu. vienā galā pie korpusa bija lēzens izcilnis, kas tapu iestūma atpakaļ vietā :D

a ja nopietni ta arī nesapratu, taktiku, kad aktīvi piebaro sīkzivis, lai iekārdinātu zaļsvārci... vai nav ērtāk papeldināt dzīvo tur ku zaļā varētu tusēt? bet nu katam savs, dažreiz iet Muhameds, dažrez gada zemestrīci lai kalns pakust pretī :D
7.jūnijs 2011, 22:10 | links
 
Ha, Jūs vēl drāti nepamatoti esat aizmirsuši! Ar to var visu sasiet, t.i., saremontēt!!! Opozicionāriem atgādināšu, ka krievi ar tādu metodi 2.PK vinnēja!!! :)))
7.jūnijs 2011, 22:04 | links
 
Boroda! Ja jūs zinātu cik daudz lietas šajā pasaulē karājas, balstas un stiprinas uz duct tape..... :) Man pašam riebjas, ka kaut kas tiek uz izoleni likts, bet tajā pašā laikā praktiski uz katru copi man somā šis produkts ir līdz :) Pasaules atlants sudraba vai melnā krāsā :)
7.jūnijs 2011, 19:38 | links
 
Boroda, nemaz arī ne. Jau 2 gadus kembrikus vispār nepērku. Uz pludiņa, izveru cauri actiņai, paņemu plānu strēmelīti ar izoleni un uztinu.. Perfekts kembriks.
7.jūnijs 2011, 16:14 | links
 
Es lietoju spirālveida barotavu ar caurulīti vidū! Vienkārši uzveru un nostopēju vajadzīgajā augstumā!!
7.jūnijs 2011, 15:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager