Lielupe

Nu samudrījuši:)) Tad, kad žilku ar izoleni stiprina, tad ir auzās...:)))
7.jūnijs 2011, 15:54 | links
 
A kā tu barotavu lai pieliek? Zinu ,ka staigājošajiem pludiem apakšā pieliek griezuli, kurā karina barotavu, un žilku ar izoleni piestiprina.
7.jūnijs 2011, 15:50 | links
 
miljon, ir tāda līdaku dzivās sistēma: zem pluda piesien nelielu barotavu un tālāk kā parasti. Barotavā ieliek paiku un sīkās zivtiņas visu laiku tusēs virs ēsmas zivtiņas!! Efekts ir !!
7.jūnijs 2011, 15:48 | links
 
Ko likt uz āķa līdakai? Maili/ruduli? Ko veiglāk sazvejot krastā lielupeS?
7.jūnijs 2011, 15:35 | links
 
miljon, ko tu mocies, liidaku vieglaak ir nokkert uz pludu ar dziivo gar zaallu malu, maillssots vairaak asarim zandartam.
7.jūnijs 2011, 15:20 | links
 
Nē, es gribu līdaku pievilināt. Es domāju, samest maizi, lai sanāk daudz mailītes un ja būs daudz plēsēju. Vai ne tā?
7.jūnijs 2011, 15:17 | links
 
Recepte garda, tik es neliktu peecaak ellu, bet gan citronu.

miljonas, liidz galam nesapratu domu gaajienu?

es siikajaam metu pa bisskkim visu laiku, 30 min vinnas sakkeru un braucu copeet, ko tu tur dari 2 h?
7.jūnijs 2011, 15:10 | links
 
Es tā daru vienmēr. Jo ja tur ir mazās zivis, tad ir arī plēsēji? A tā ir kaut kāda nepareiza taktika? ?Varbūt kaut ko labāku plēsēja pievilināšanai vari pateikt?
7.jūnijs 2011, 14:59 | links
 
Headhunter
Tas ir peldošais fīders.:)))
7.jūnijs 2011, 14:46 | links
 
zivēim -= zivīm :D
7.jūnijs 2011, 14:44 | links
 
eerglis, tā sīko iebarošana nav nemaz tik nepareiza. Esmu redzējis rūpnieciski izgatavotus pludus līdaku makšķerēšanai uz dzīvo, kur pludam apakšā tāda mikro barotava, kur saspiest iekšā barību sīkajām zivēim.
7.jūnijs 2011, 14:43 | links
 
Milijonas, Lielupē viss atkarīgs no kvoka.:)))
7.jūnijs 2011, 14:34 | links
 
miljonas, tu iebaro sīkās zivis, lai pienāktu plēsējas? tā gan ir interesanta taktika...
7.jūnijs 2011, 14:25 | links
 
Jautājums sienāzim. Sienāzi, sestdien kārtējo reizi braukšu uz lielupi, pie kaigiem, provēšu maiļšotu. Vakar pēc 2 stundu mazo zivju iebarošanas sāka kaut kāda plēsoņu kustība parādīties, un izvilku 33 cm līdaciņu. Uz maiļšotu, protams. Bet kā ir lielupē. Tur arī sīkās tik ilgi jāiebaro, lai sarastos lielās zivis?
7.jūnijs 2011, 14:22 | links
 
tagad puush nemainiigs D,....taa blicee,ka durvis ar visu betona fliizi veras ciet....
7.jūnijs 2011, 13:44 | links
 
tā Tev arī vajag :DDDD
es gan šovakar laidīšu un man nekas nekur nemuļļāsies, ja nu vienīgi pārs zanderīši iemuļļās, pa kādai mailei :DDD
p.s.
kā garšoja tas zanderis, ko pagatavoji pēc Buma receptes??
7.jūnijs 2011, 13:43 | links
 
kautkas nav ritiigi ar straumi passlaik, mullaajas nezinaamos virzienos, vejsh ar grozaas uz rinkki.
7.jūnijs 2011, 13:29 | links
 
shoriit ap puschetriem jau pamodos,lai meginaatu liidz lielajam kalteetaajam izvilkt kaadu breksi,a bezjeegaa,jo pirmais nopietnais-1,6kg-panjeema tik 07:10 min.:)ta kaa vareeju mieriigi sutinaaties...par paareejiem plichiem nav verts runat,rokas atveziens,un ar plunkski atpakalj...njeema vispaar ar gariem zobiem,lielais pajeema uz slieku+balto.....gruntenei kaads sachamaaja ziivo,veltiigi gaidiiji,ka iechammaas mutee:)tas arii viskas pagaidaam,janogaida lielais karseejs,tad atkal proovees...
7.jūnijs 2011, 12:25 | links
 
P.s. Duglas- Tava apņemšanās zelta vērta! :)))
6.jūnijs 2011, 23:04 | links
 
Duglas- nekad nevajag sev uz galvas pelnus kaisīt!!! Atceries Ēvaldu! (Valters domāts)
:DDD
6.jūnijs 2011, 23:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager