Lielupe

Šorīt divās stundās 7 raudas un 2 asarīši. Drošsiržu bars turpina copēt upes vidū pie dzelzceļa tilta pretim jahtklubam.
23.marts 2011, 10:26 | links
 
Es labi zinu,kā izskatās Tevis minētais ledus.Reiz Burtniekā bija ledus tāds,ka ar kāju novelkot varēja dažu centimetru bedri izkasīt.kristāli tādi .......5-6-7mm.Tādi kā kubiki,kvadrātveida.žēl,ka ta bija tik sen un nenodarbojos ar fotografēšanu.Būtu labi kadri.Tādu ledu nekad neesmu vairs redzējis!
22.marts 2011, 20:20 | links
 
Tā vītne(ledus biezums) neliecina ,ka tas ir drošs.Viņš vienā momentā kristalizējas,liec vergu,un ~70cm biezam tā izkrīt cauri.Tā ir bijis,ka bail kājās piecelties.Gaidījām vakaru,labi ka palika 0*..-1*C un tad līdām no Usmas nost.
22.marts 2011, 20:16 | links
 
Gar krastu jau gan vēl kādu laiku varēs copēt.Man vietām pilna bora vītne sanāca.Taču šodiena man pielika punktu uz i.Pietiks jau arī...drusku ir pavilkts.Lai jauni rekordi paliek nākošajai sezonai! :)
22.marts 2011, 20:11 | links
 
Štrunta lapas vēja uznestās jau iekrīt-iekūst diezgan dziļi ledū.Veido daudz bedres,vienā vecupē kā pa aruma lauku staigāju.
22.marts 2011, 20:00 | links
 
starp citu,copmanji jau pashi ar greeko,samet uz ledus visaadas drazas,saule pievelk,un taja vietaa rodas plaans ledus..nu kaut kaa taa:)
22.marts 2011, 19:54 | links
 
aga..tad jau visvairaak arii iegaazhas...
22.marts 2011, 19:50 | links
 
Uzkritīs ceturtdien baltā pūka,un ledus jau būs "pavisam stabils"-neredzēs taču tos tumšos pleķus.
22.marts 2011, 19:45 | links
 
ledus sudiigs straumee,ka saku...gar malu tak taapat ir ap 40cm....vai tad gar malu nevar zivis pamekleet...liichos vispaar jaabuut stabilam ledum..
22.marts 2011, 19:38 | links
 
Dīvaini tie straumes izskalojumi.Vietām pat 1-2m attālumā melni pleķi.Šodien noskatijos,kā uz tādu nāves dīķi! :)))))) Skats briesmīgs tam ledum esot upei pa vidu.Zivis ņem gan.Šitas laiks tām dikti patīk,BET ledus ta nav.Nāksies pieciest un gaidīt nākošo sezonu.Vispār ir jau variants arī ar slēpēm maukt uz ledus.Neesmu mēģinājis un netaisos,bet ir viens paziņa,kas tā mēdz darīt.....un reiz ar visām slēpēm iemaicās iekšā. :))))))))))))))))))))) Sviests!
22.marts 2011, 19:37 | links
 
man shoziem vienaa ezeraa sanaaca zaabaku piesmelt:)labi ka ar vienu kaaju...
22.marts 2011, 19:33 | links
 
ir jau forshi protams cmukas zuves pavilt, bet sasodic... tās zives neva peldes vērtas...
22.marts 2011, 19:32 | links
 
es pat netaisos,un pavasara leduu upee straumee nelienu...
22.marts 2011, 19:31 | links
 
tas jau buutu jauki,bet vai daudzi no jums,nu taa vienkaarshi ir pameegjinaajushi,cik tas uudens ir auksts?
22.marts 2011, 19:30 | links
 
nu ko, pīli ap vidukli, svilpi zobos un uz priekšu :D
22.marts 2011, 19:23 | links
 
un tieshi tagad vislabaakaas zivis kjeras:)
22.marts 2011, 19:22 | links
 
tie ir straumes izskalojumi,gadaas pat taa,ka blakus lasmenis,bet gar malaam normaals ledus...
22.marts 2011, 19:20 | links
 
Njā,Priedaine gan.Es nepārspīlēju.......reāli bija vietas,kur ledu var ar pirkstu izspiest.Un tas pa vidu.Staigat varēja tikai pa baltajām joslām.Kur tumšāks,tur ledus praktiski nav.Vispār tik dīvainu ledu nekad nebiju redzējis.Lielupe ir dīvaina šajā ziņā.Kur eju,tur ledus vēl 10-15cm,bet pasit metru blakus,tur 2-3cm.Tagad tur pašnāvnieki tikai staigā! :)
22.marts 2011, 19:15 | links
 
lauric,ja ledus buutu 2-3 cm,tu nemaz nepaietu pa to,njemo veel veeraa taa tagadeejo irstošo stavokli...pielauju,ka blandiijis pa Priedaines rajonu:)
22.marts 2011, 18:59 | links
 
Šodien biju aizbraucis uz Lielupi cerībā tikt zināmās vietās uz pēdējo šā gada asari.Pieejot pie upes ir skaidrs,ka ledus nav nekāds stabilais.Par to liecina ļoti mazais veču skaits uz ledus.Vietās,kur to ir bariem šodien nav praktiski neviens.Zinādams,ka ledus varētu būt švaks paņēmu līdz arī vergu.Drošībai!Par cik "kaķa nagi" joprojām nav iepirkti,tad kabatās sabāzu skrūvgriežņus. :)))))) Arī drošībai!Eju uz sev zināmo vietu un ik pa brīdim pārbaudu ledus stiprību.Biju jau upē pa vidu,kad piefiksēju to,ka ledus vietām ir vien 2-3cm.Tad es atkal apdomāju dzīvi un lēnām tinos uz krasta pusi.Netālu bija viens vīrelis,kas sēdēja uz salaku.Piegāju apvaicāties kas un kā.Es šim rādu kāds ledus....šis ilgi nedomājot manā pavadībā laidās krastā.Redzēju,ka veči bez nekādām palīgierīcēm mauc pa visu upi nemaz neiespringstot......nu ko lai saka,vienkārši Dieviņš tiem stāv klāt.Ar lielu nožēlu noskatos uz savu asarīgo vietu un domāju,kur tos meklēt šādos apstākļos,ja reiz esmu atbraucis.Braucu tur,kur vismaz redz kādu uz ledus.Saborētas dažas lunkas un iemēģināta jaunā vieta.Asarēni piesakās nekautrējoties...bet izmērs švaks.Meklēju citur.Viss bija labi līdz brīdim,kad neuzsēdās kas dikti spēcīgs un smags.Šogad lielākais asaris(470gr)salīdzinot ar šo bija nīkulis.Man protams 0,1mm aukla.Pumpē nenormāli....tie prieki man bija vien sekundes 10-15 un tad aukliņa palika dikti viegla.Tajā brīdī man gandrīz asara notecēja.Aizgāja ar visu zivīgo murmeni,kuru tādu pašu veikalā vairs nenopirkt.Atlika vien noplātīt rokas.Vajadzēja vēl "mīkstākiem pirkstiem"(Kā mirtins saka)vilkt,taču šis pretinieks nebija šoreiz man pa spēkam.Tas jau bija skaidrs,ka aršana ar diegiem ilgs līdz šādam momentam.Jāliek būs 0,12....taču tas man liekas striķis. :) Cope man prātā tajā brīdī arī beidzās.Saķēru šo to kaķim un tinos mājās.Neko darīt,gatavošos nākošajai sezonai daudz nopietnāk.Jāmēģina būs lodēt pašam tāda veida murmuļus.Veikalos meklēju,bet neko līdzīgu neatradu.Bet pats tādu noteikti varu uzmeistarot.Visi tie spīdekļi,kas ir pilni veikali neko tamlīdzīgu neatgādina.Diemžēl.Uz šādas nots arī sezonu noslēdzu.Tagad jāgaida maijs....līdakas...vimbas......iespējams arī vēdzeles.
Ak jā,pamanijos pat vergu šodien salauzt.:)))))))
22.marts 2011, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager