Lielupe

Šodien no pusdienām izskrēju palūkot kas Valteru galā darās...a nekas nedarās...3 pannenieki uz bļitku...vecais Spuņkas līcītī uz sērītes kāvās ar sīkajiem asareļiem uz murmuli...toties vārnas paēdušas palika apmierinātas:) Kaut kas šodien nebija kā vajag...upes vidū veči nez ko bija vairumā saurbuši..laikam vakardienas caurumi...diez ko mēģināja noķert? :)
Parīt mēģinās veco pierunāt līdz Kalnciemam nobraukt...pa zināmiem sēkļiem paskriet:)
2.marts 2011, 19:46 | links
 
urmass,ja ir iespeeja,brauc,cik tad ilgi veel...ledus jau shitas sniegotais aatri chagans paliks:)
2.marts 2011, 19:16 | links
 
Lielā upe-kā sieviete,to dam,to ņedam,to peškom poidjoš!
:DDD
2.marts 2011, 19:08 | links
 
urmass,Lielupe katreiz dod ko jaunu..ta jauna cope,ta jauna necope:))))))))))))))))))))))))))))
2.marts 2011, 19:06 | links
 
ehhh Gulbis.
domāju ko jaunu pateiksi.laikam jau būs jāurbinās pa zināmajām vietām!
:DDD
2.marts 2011, 19:05 | links
 
urmas,vai ta vietas nezini...reku,sheku,Blitka staigaa pa Valteru galu,tas ir no Spunciema liidz attiriishanas iekartaam..tas apmeeram tur,kur filmeejaatis:))...tad var mochiit uz GATI,tik jareekjinas ar cilveekiem-krieviem,kuriem patiik abrubitj:)))))))...Gaatee pamaz vietas,kur mekleeties....
2.marts 2011, 19:01 | links
 
Gulbis
ir piedāvājumi???
:)))
2.marts 2011, 18:25 | links
 
eMKa - Atbrauc uz Lielupi un noķer vairāk asarus par mani:D Tad es tev noticēšu. Es jūrniekus nekad neesmu ķēris - tāpēc par tiem neko nezinu. Un tieši tādēļ piebildu, ka par tiem nerunāju:D Šogad reti kad asariem kuņģos nekā nebija. Vienbrīd bija pilni piedzīti ar sīkajām zivtiņām. Ja tu 590 gr asari sauc par sīkpirdi, tad gribu redzēt, kādi izskatās Ventas kimlaki:DDD

Šogad man Lielupes baseinā lomi ir kā nekad - ļoti labi. Statistikai datus nekrāju un asari vidējo pateikt nevaru:D Taču 500 nieki ir trīs vai četri, 400 nieki arī apmēram tik pat. 300 nieku jau ir ļoti daudz, bet pārējos skaitīt vispār nav jēga:D

Atzīšos, zivju kalnus mājās nenesu un vienā reizē kasti piesist ar 500 niekiem uzskatu par amorālu nodarbi, jo 10 asari pa 500 gr ir jau norma:DDD
2.marts 2011, 17:56 | links
 
mirtin :)) ir aplama tā Tava teorija :)
L-upe ne ar ko neatšķiras no Ventas. Ja grib ķert asari tad vajag fokusēties uz jūrenieku, nevis vietējiem sīkpiržiem.
Nav tam asarim nekādas saistības ar sīkzivīm- paņem papreparē kunģus- ja atradīsi kaut ko tajās tukšajās kulēs uzlikšu Tev alu, nefiltrēto, saucas "Trieciens" :DD
Asarim ir konkrētas vietas, kur tas mēdz nostāties- vietas ir jāzin. Vismaz Ventā šogad asaris ir pilnīgi citās vietās, kā pagājušos gadus- to ietekmē ūdens līmenis, straume u.tt.
Nu tā :)
2.marts 2011, 17:47 | links
 
urmass,tu taads seklumu miiljotaajs,vai straumee copee ar?:)))
2.marts 2011, 17:24 | links
 
Es šajā sezonā vēl nevienu sakarīgu asari neesmu noķēris. :))))))) Es gan speciāli uz tiem neesmu braucis.Tikai uz vimbāk kaut kā trāpos.Bet derētu kādu no Lielupes izmānīt.Es tai upei ticu,kaut arī nemaz nepazīstu.
Par to urbi es tikai jokam iemetu.Pietiks man ar veco krievinieku.Tas pats ir ok.Vecumdienās,kad galīgi duhas nebūs un nauda būs kā spaļi,tad varbūt iepirkšu arī kādu rapalnieku piemēram. :))))))))))))
2.marts 2011, 17:03 | links
 
Mirtins,priekškam pirkt,ja var noķert un process patikams,nav kā asars jāmeklē.
2.marts 2011, 17:00 | links
 
jegogo - kam tev tā stinte - to var tirgū nopirkt cik tik lien:DD Vot asaris... tā ir štelle:D
2.marts 2011, 16:58 | links
 
Ko jūs te par tiem asariem! A stinte ir Lielupē?
2.marts 2011, 16:56 | links
 
Mirtins
esmu ietaisijis dažas mini bļatkiņas.Krāsojums tev zināms.gribas notestēt.laikam jau kkur laidīšos,tik bez TEVIS!!!
:DDD
2.marts 2011, 16:51 | links
 
mirtins,no katra alingja pa 1-2,tas jau baigi labi...parasti jau ir taa, ka no 10 straadaa tikai divi:)
2.marts 2011, 16:42 | links
 
urmaas - se, sv sola vētru. Tad jau labāk rīt, bet bez manis:DDD
2.marts 2011, 16:39 | links
 
Lauric - ar Rapalu kā divus pirkstus apčurāt... Šogad tikai divas reizes pašvaki gāja. Pārējās reizes es savu asari atradu. Citreiz vairāk, citreiz mazāk, bet agri vai vēlu uzurbties var. Rēķini kā gribi, ja no 10 āliņģiem var 1 - 2 asarus izkacināt, tad pie 120, jau ir normāls loms:DD
2.marts 2011, 16:39 | links
 
pirmdien šepte!:(
vai nu rīt un se,sv,vai trešdien!
:)))
2.marts 2011, 16:38 | links
 
mirtins-pieklushana laba,uz ledus tiek pat ar autinjiem...darbdienaas jau apcirteeju maz,tik nelaimee taa,ka visi alingji sanaak netaalu no malas,un tur garam iet copmanju taka,kuri kurse liidz Odinjiem un atpakalj...piebraukt var gan no Sienaazha puses pa dambi,gan no liepajas shoses puses...
2.marts 2011, 16:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager