Lielupe

urmaas - laižam pirmdien... man 7dienu nedēļu ieslēdza. Tikšu tikai 7.martā. Čuju būs kļovs:D
2.marts 2011, 16:36 | links
 
Es nekad vairāk par 50 dienā neesmu izurbis. :) Varbūt vajag dārgo bori,tad varēs! :)
2.marts 2011, 16:36 | links
 
Mirtins
negribu uz svešām vietām,gribu uz zināmām un jau rīt!!!
:DDD
2.marts 2011, 16:36 | links
 
gulbis37 - pašam jocīgi šķiet, bet šoziem tā arī uz turieni neaizbraucu... Laikam arī nebraukšu:D Baigi jau nu barinepatīk. A kā tur vispār ar piekļūšanu?
2.marts 2011, 16:34 | links
 
shodien peec ilgiem laikiem vareeja shanceet ar ledus cirtni,sals bij pa nakti tikai -5...zb jau urbties,Gaatee jau vispaaar izskataas itkaa buutu bijis bumbvedeju uzlidojums:)))))))
2.marts 2011, 16:32 | links
 
Lauric - kad jau zināsi konkrētas vietas, tad jau būs vieglāk. Es svešās vietās taisu pa 10 āliņģi vienā piegājienā. Tagad 100 laikam neuztaisītu. Bet no rudens ar plānāku ledu gāja pāri 110 - 120 :D
2.marts 2011, 16:28 | links
 
Kad braucu uz Lielupi vimbot,tad apurbu arī sēkli.Pie pašas Buļļupes tur tāds viens ir.Bet asaru ta nav.Nezinu,laikam nemāku meklēt.Veči jau it kā sēž gar krastu šur tur,tik nezinu,ko tie velk.Laikam būs jāmēģina vienkārši borēt un meklēt.Vienīgi upe liela...brīžiem liekas neiespējami ko atrast tik lielos ūdeņos.Tikai tagad ledus neslikts.Man vairāk par 4-5 ālinģiem vienā piegājienā nepietiek duhas. :)
gacha80,uz to laiku tur vēl būs patukšs.Bet uz 8 jau ir praktiski pilns.Bet ja tur ir pilns,tad citas vietas ir tālu.
2.marts 2011, 16:17 | links
 
karpuleen,tad tu esi bijis Gaates rajonaa,jo mani arii inspiceeja.....speciaali mirtinam-shodien asars njeema straumee un dziljumaa,neteikshu,ka baigais izmeers,taadi 150 vien bij....
2.marts 2011, 16:15 | links
 
Biju Lielupē pieejot pie upes pavērās tāds skats ka bija caurums pie cauruma nourbts ka tik turies,makšķernieki arī sēdēja vienā barās es jau domāju laikam okurs beidzot ēst sagribējis figuški pēc stundas bars jau sāka paklīst kas uz mājām kas uz citām vietām skrēja...Es jau arī sāku samierināties ar to ka smukā okura šodien neredzēt.
Tomēr pa ilgiem gadiem satiku inspektorus prieks bija makšķerniek karti parādīt:D:D:D
Vēl lielāks prieks bija par to ka viens vecis uz mormišku izvilka siļķēnu.Kur viņš palika ...? Atbilde protams ka kastē,es vēl pie sevis nodomāju vot atbraugtu inspektori iedotu viņam sodu nepaiet 10 min. jau inspektori ar kvadru pa upi lido klāt es vnk šokā...
Cik lielu sodu viņam iedeva nezinu...?
Rezultāts pilna plauša ar svaigu gaisu un nevienas zivs...:D
2.marts 2011, 16:00 | links
 
Lauric - tur jau tā lieta - ja meklē asari, tad ar to ir par maz. Āliņģus urbj ne jau tādēļ, ka atrod asari, bet tādēļ, ka meklē. Tad kad asaris atrast, tad jau tā vairs nav urbšana, bet izklaide. Urbj līdz tam:D Man šogad asari izdodas atrast pārsvarā 3 - 4 āliņģu desmitā:D

Un vēl, ja tu būtu asaris, kur tu uzturētos? Ja es būtu asaris, tad es uzturētos tur, kur tuvumā ir sīkās zivtiņas - raudeles, kazragi u.c. A sīkajiem ir problēmas tusēt lielajā dziļumā, jo tur ir straume un nefig ko ēst. Sīkie tusē pa malu, kur var fiksi pamukt kādā krūmā vai kušķī noslēpties. Kā arī kur var atrast kādu aizstraumi, lai nav jātērē enerģija straumē. Tad nu kādēļ asarim tusēt pa upes vidu? Lielupe lejpusē tomēr ir dikti dziļa, lai asaris pa vidu upei sēdētu. Protams, ik pa laikam tas dreifē no sēkļa uz dziļumu. Mūsu uzdevums ir nostāties viņam ceļā:D Nav runa par jūras asari, kas lielajos baros peras uz augšu, bet par vietējiem. Nezinu, vai man taisnība, bet es domāju, ka asarim Lielupes vidū nefig ko darīt:D
2.marts 2011, 15:42 | links
 
Lauric, agri tas ir plkst. 6-7?
2.marts 2011, 15:28 | links
 
Pie baltās kāpas ledus ir urbim visa vītne.Ar mašīnu var braukt.Es parasti braucu uz to stūri,kur satek Buļļupe un Lielupe.Tikai tur jābrauc agri,jo vietu skaits ir ierobežots.
2.marts 2011, 14:39 | links
 
Kāds ledus biezums Lielupē (Valteros, pie Baltās kāpas)? Ir doma brīvdienās paurbties un pameklēt asari. Tā kā neesmu nekad bijis, varbūt kāds var pastāstīt, kur rajonā pie Baltās kāpas var atstāt auto?
2.marts 2011, 14:17 | links
 
Šogad vairāk par 20 vienā copes reizē neesmu urbis.Ja jau kaut vienā atrastos asaris,tad nebūtu grūti saborēt vairāk,bet man šķiet,ka es nepareizajās vietās sēžu.Vimba gan tur ir,bet asaris nav.
2.marts 2011, 14:02 | links
 
Lauric - cik tu āliņģus izurb pa dienu? :D
2.marts 2011, 13:56 | links
 
Neesmu Lielupes pazinējs,bet vai kāds varētu padalīties ar info,kur meklēt asarus lielupē?Vai tie tiešām ir tikai gar krastu?Vis maz upes vidū,kur es vimbas slānu,pa 5 copes reizēm esmu vienu 100gr asarēnu tikai dabujis.Vai varbūt īpašās bedres...vietas jāzin?
2.marts 2011, 13:51 | links
 
Stintes ir Lielupē? Rīt ir doma braukt uz balto kāpu.
2.marts 2011, 11:01 | links
 
Pirmo reizi pēc difterijas beidzot aizrikšoju uz copi apmeram pie lielupes tilta pie Jūrmalas. Copētāju ap 50, tālumā pie kāpas arī bars sēdēja. Izskatījās ka kreisaja krastā pie līkuma pretī kāpai ņēma aktīvi, tur barā bratanu 30 bija sasēdies. Man tā bratanošanās ne pārak tapēc pastaigāju pa upes vidu un labo krastu, sākuma nekā, bet tad uzķēru sistēmu - nevar sēdēt ilgi vienā vietā , jāiet un ik pa 20 m jāurbj, kadus 2 izvelc un ej tālāk. Izmērs gan sīks ap 100- 200 g , bet kopā kautkas sanāca. Vietējie mužiki stāstīja ka tagad kā sāks palit siltāks nākšot no jūras lielie, pašlaik esot tāda niekošanās. Bet nu brakst un dun tas ledus gan , nez kā būs kad paliks pavisam silti. Saulē jau tagad kaut vai kreklā meties
1.marts 2011, 19:52 | links
 
shodien izmers fu!,cope ar taada nekada,asars ar aizvilcies bij taalaak no krasta...ko nevar teikt par krieviem:))))))))))
1.marts 2011, 18:18 | links
 
V.S.O.P. - http://forum.miloveikals.lv/viewtopic.php?id=13&p=2
28.februāris 2011, 19:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager