Lielupe

shodien Gātē bij mazais Peipuss-copmanji ar autinjiem vālē:)
28.februāris 2011, 19:23 | links
 
na mormiša-tas uz sāņpeldes...
28.februāris 2011, 19:01 | links
 
Mirtins - kur bildes?
28.februāris 2011, 18:46 | links
 
Starp citu vakar Valteros viens onka lielījās ka rīta pusē uz sēkļa 1,5 m pajēmis divus ašukus katru uz puskilo...na ,,mormiša,, kā šamais teica..es tik pusdienlaikā izlīdu uz ledus..līdz hokejam:)
28.februāris 2011, 18:30 | links
 
Blitka,es jau palasiijoos atskaites:)..man ar shodien divi zemmeeri bij,bet noveicaas,neviens negribeeja pirsingot;)
28.februāris 2011, 18:23 | links
 
Interesentiem pa kluso pačukstēšu...vecais sēdēja uz murmuli...netālu..un nekā...dažas raudas...ej nu saproti kas par vainu:)
28.februāris 2011, 18:22 | links
 
Gulbis...es teiktu tā...pēc gluhozimjes sāk parādīties rupāks izmērs..nav daudz...bet kvalitatīvs...šogad lielākais kimlaks ar šodien mani piesmēja...un aplaupīja ar:)
28.februāris 2011, 18:21 | links
 
o,es klausos,ka labi pavilkushi pa Valteru galu,ko nevar teikt par Gatesposmu....aizgaaju pretii attekai(zinaataaji sapratiis,kur tas ir),izdabuuju piecus tikai uz blitku,saskreeja atkal krievi,kuri parasti Odinjos tup,biju domaajis,ka tikshu no vinjiem valjaa:))))))))))....nogaaju liidz Gaatei,zemmeernieki metaajaas uz ledus,visiem po,inspektori gulj,tad paproveeju pie Sienaazha,izdabuuju vienu 200simtnieku uz blitku,laidu iekshaa banaanu ar balto,nekas,un uz chortu ar nekaa...bet bij jau plkst 16,vilkos maajaas...pie kokiem ar bij sitiens uz blitku...
28.februāris 2011, 18:17 | links
 
ir saacis njemt tadas vietaas ,kur bij klusums...riit javelkas urbties...
26.februāris 2011, 23:10 | links
 
skiperis. tas tiesa,bet,atklaati sakot,shogad ipashi diljumaa nav prooveets,jo nav bijusi iipasha vajadziiba...otrrkaart-straume ir diezgan nikna bijusi visu laiku,baigais volframs tad jaaliek...
25.februāris 2011, 17:13 | links
 
Paziņa bija. Kautko jau dabūja, bet pāris mormiškas arī esot aizgājušas, jo asars ir pie paša krasta.
25.februāris 2011, 17:09 | links
 
Vai tad tiešām neviens neko nezin par Kalnciema tiltu??? Asars ir manīts uz sēkļiem..kā ar zandartu pie paša tilta bedrēs??? Ir vērts braukt uz turieni vispār???
25.februāris 2011, 14:27 | links
 
Domāju gan,ka gluho,ja ūdens vien kādi 50cm labākajā gadijumā palicis. :)))))))
25.februāris 2011, 12:19 | links
 
Duglas - Babīte točna ir gluho!!! To tev tagad saka cilvēks, kurš pēdējais brauca uz Babīti:DDD Biju tur tad, kad neviena vīra pa ezeru vairs nebija - pāris reizes pa kādam asarītim varēja atrast, bet pēdējā reizē vispār tukšs... pilnīgi nekā un nekādu indikāciju, ka kaut kas varētu notikt!
25.februāris 2011, 12:15 | links
 
Ir ķecerīga doma rīt aizlaist uz Kalnciema tilta rajonu...vai ir kāda info..kas tur tagad notiek...dzīvība kāda ir? Vietējie neskopojās lūdzu ar infu:) Paldies....un ne asakas:)
25.februāris 2011, 11:44 | links
 
shodien manaa pusee no riita bij copes,ka rezultaa 4 asari,un peec pusdienas kaa ar mačeti nocirta...pastaaviigie klienti ar vilkaas maajas,nesagaidot pat plkst.14.....
24.februāris 2011, 17:32 | links
 
paldies, gulbis, tad klidzināšu uz upi. Bet ja necopēs tad tu v otvete
22.februāris 2011, 20:07 | links
 
ko tai Babiite dariit,tagad udens pat Lielupe nokrities,mauc tik uz upi....
22.februāris 2011, 19:56 | links
 
vai kāds nezin kas notiek uz varkaļu kanala un uz paša Babītes ezera. Biju tur nedēļas 3 (babīte)atpakaļ pēdējo reizi , ledus 50 cm un vairāk, brīvs ūdens zem ledus ap 30 cm , dikti jāmeklē lai ko saķertu. Domāju kur labāk doties uz Lielupi kāpas rajonā vai uz Babīti ?
22.februāris 2011, 19:49 | links
 
Mēs šodien izpētījām kādus 2 km krasta joslas...atradām pāris interesantas kantes aizstraumītē...nu tad tur arī bija:)
22.februāris 2011, 19:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager