Lielupe

Willy ar savām atskaitēm dara labu darbu - monitorē copi Gātes rajonā. ja par Willy kādu dienu ir tukšā, tad - atslābstiet, tāda diena...

...ja kāds te grib kādu "izmācīt" - nu aizvelciet uz Centrāltirgu VVD vai VID, lai pačeko līdaku (aprīlī) un zandartu (maijā) izcelsmi... jeb tās zivis tāpat nosprāgs?!.. (c) Koļegova
15.jūnijs 2022, 13:32 | links
 
Kungi! Būtu labāk satraukušies par to, cik legālie tīkli Daugavā, Buļļupē, Lielupē Izsmeļ ārā zemmēra zandartus un citas zivis! Willija noķertās līdakas klusi maliņā pīpo uz tā fona!
15.jūnijs 2022, 13:19 | links
 
Ar willy vis ir kārtībā, katru otro trešo dienu skrien uz Lielupi, lai visiem būtu tāda izturība, atskaites raksta, bildes ieliek, malacis,,, ja likumīgi ķer kur ir problēma, labāk no tīkliem un mūrdiem zvejnieku tiec vaļā,
15.jūnijs 2022, 12:33 | links
 
Tā nu diemžēl ir - neizmācīsi tos, kam ir dziļa pārliecība, ka viss, kas nonācis viņu nagos, ir bez žēlastības jānosit. Viņi nekad nesapratīs korelāciju starp zivju daudzumu un izmēru, un cik daudz nosit. Viņuprāt viss ir jāsit nost, jo citādi tiks kādam citam. Es personīgi neticu, ka savā mūžā piedzīvošu, ka kaut kas šinī jautājumā būtiski mainīsies. Jo CL ar līķu bildēm izceļas Willy, bet FB viens ar kļičku "nepieēdināmais Stanulis", bet daudzi jau neliek bildes.
15.jūnijs 2022, 11:57 | links
 
Neko labāku nevarēji izdomāt.. būtu labaak pakluseejis.. murds tu
15.jūnijs 2022, 10:53 | links
 
Džeki čill, man ar labs humanizātors :D
Ar tādu gan prāvu līdaku var noklapēt, gan nelūgtam viesim pieri pārsist :D , pirku par ~70 santīmiem, ļoti sen atpakaļ, reti gan ņemu līdz, bet kad ņemu tad parasti plāns ir pielietot.

https://online.depo.lv/products/17305#221176
15.jūnijs 2022, 01:15 | links
 
Raivisss83 [14.06.22]: Eee Abavniek,,pareizais.. Cik atceros gadu atpakaļ vai divus. Pats Tevi pieķertu, Jūrmala pie dzelzceļa tilta,ar 4 kātiem no krasta Priedaines pusē, un pēc tam lielījies ar saviem Žaņiem ,brekšiem. Tākā nevajag..
Es atceros, ka pieķēru Tevi pirms gada, vai diviem pie tilta seklajā līcītī ar murdiņiem. Kuri starp citu tagad arī tur stāvēja. Tur augšā pļaviņā vari pameklēt, gabali 8 stāv sagraizīti
14.jūnijs 2022, 23:30 | links
 
Raivisss83 [14.06.22]: Eee Abavniek,,pareizais.. Cik atceros gadu atpakaļ vai divus. Pats Tevi pieķertu, Jūrmala pie dzelzceļa tilta,ar 4 kātiem no krasta Priedaines pusē, un pēc tam lielījies ar saviem Žaņiem ,brekšiem. Tākā nevajag..
Pieķēri? Tieši kā? Man gruntenes vienmēr ir 3 līdzi un nekad to neesmu slēpis :D
Pāris gadus gan neesmu bijis.
14.jūnijs 2022, 23:17 | links
 
Eee Abavniek,,pareizais.. Cik atceros gadu atpakaļ vai divus. Pats Tevi pieķertu, Jūrmala pie dzelzceļa tilta,ar 4 kātiem no krasta Priedaines pusē, un pēc tam lielījies ar saviem Žaņiem ,brekšiem. Tākā nevajag..
14.jūnijs 2022, 23:00 | links
 
Willy [14.06.22]: Abavnieks [21m]: Willy [19m]: Abavnieks [16m]: Willy [33m]: FB man īpašs apsveikums no Abavnieka!:D...tāds gods!:))Sen jau visi kas grib, zin kā mani sauc. Bet saki, vai pateicu kaut ko nepareizi?Lasi ko es rakstu uzmanīgāk un tad komentē!Un kas tu tāds esi,lai es tev atskaitītos!?neviens tev neprasa cik foreles pa krūmiem ložņādams esi sabāzis savās biksēs...inspektors atradies!!Nevienu :D tak ko Tu brēc atkal. Pats kaut ko sāc likt bildes no fb un priecāties par apsveikumiem. Neatbildēji ne tur, ne te uz jautājumu. Nu i neatbildi. Turpini duraciņiem stāstīt, ka gribēji atlaist bet nebija iespējas. Tāpat kā ar visām pārējām.
Nē es neesmu inspektors. Jā man nepatīk tas, ko tu dari. Ielikti publiski ierakstu. Es pajautāju jautājumu. Chill. Tev ir tīra sirdsapziņa taču. Nevarēja atlaist, da neatlaid.

Atbildēšu tāpat kā Tu man - kas Tu tāds esi,lai es neizteiktu savas domas par taviem publiskajiem ierakstiem?
Neņem galvā un mācies uzņemt arī kritiku.
Viss vai vēl gribi padiskutēt?Kur ir rakstīts, ka gribēju atlaist?kur tas ir teikts!?savā cāļa paurī kautko būsi sajaucis!:D
Pardon. Ne tā uztvēru tavu - nebija iespējas atlaist. Uz mirkli domāju, ka gribēji atlaist, bet nebija iespējams. Tagad saprotu - pat ja būtu iespējams atlaist, Tu tādu domu neapsver. Kas būtībā arī ir skaidrs, ka tādu domu Tu neapsver.

Vainīgs :D
Kādēļ apsaukāties, gan nesaprotu, bet ok. No tāda kā Tu neko vairāk nevar sagaidīt.


Ļoti labi kāds fb rakstīja. Tev ir konkrēts uzmanības trūkums. Citādi šo idiotismu nevar izskaidrot.
14.jūnijs 2022, 22:47 | links
 
Abavnieks [14.06.22]: Willy [19m]: Abavnieks [16m]: Willy [33m]: FB man īpašs apsveikums no Abavnieka!:D...tāds gods!:))Sen jau visi kas grib, zin kā mani sauc. Bet saki, vai pateicu kaut ko nepareizi?Lasi ko es rakstu uzmanīgāk un tad komentē!Un kas tu tāds esi,lai es tev atskaitītos!?neviens tev neprasa cik foreles pa krūmiem ložņādams esi sabāzis savās biksēs...inspektors atradies!!Nevienu :D tak ko Tu brēc atkal. Pats kaut ko sāc likt bildes no fb un priecāties par apsveikumiem. Neatbildēji ne tur, ne te uz jautājumu. Nu i neatbildi. Turpini duraciņiem stāstīt, ka gribēji atlaist bet nebija iespējas. Tāpat kā ar visām pārējām.
Nē es neesmu inspektors. Jā man nepatīk tas, ko tu dari. Ielikti publiski ierakstu. Es pajautāju jautājumu. Chill. Tev ir tīra sirdsapziņa taču. Nevarēja atlaist, da neatlaid.

Atbildēšu tāpat kā Tu man - kas Tu tāds esi,lai es neizteiktu savas domas par taviem publiskajiem ierakstiem?
Neņem galvā un mācies uzņemt arī kritiku.
Viss vai vēl gribi padiskutēt?
Kur ir rakstīts, ka gribēju atlaist?kur tas ir teikts!?savā cāļa paurī kautko būsi sajaucis!:D
14.jūnijs 2022, 22:34 | links
 
Willy [14.06.22]: Abavnieks [16m]: Willy [33m]: FB man īpašs apsveikums no Abavnieka!:D...tāds gods!:))Sen jau visi kas grib, zin kā mani sauc. Bet saki, vai pateicu kaut ko nepareizi?Lasi ko es rakstu uzmanīgāk un tad komentē!Un kas tu tāds esi,lai es tev atskaitītos!?neviens tev neprasa cik foreles pa krūmiem ložņādams esi sabāzis savās biksēs...inspektors atradies!!
Nevienu :D tak ko Tu brēc atkal. Pats kaut ko sāc likt bildes no fb un priecāties par apsveikumiem. Neatbildēji ne tur, ne te uz jautājumu. Nu i neatbildi. Turpini duraciņiem stāstīt, ka gribēji atlaist bet nebija iespējas. Tāpat kā ar visām pārējām.
Nē es neesmu inspektors. Jā man nepatīk tas, ko tu dari. Ielikti publiski ierakstu. Es pajautāju jautājumu. Chill. Tev ir tīra sirdsapziņa taču. Nevarēja atlaist, da neatlaid.

Atbildēšu tāpat kā Tu man - kas Tu tāds esi,lai es neizteiktu savas domas par taviem publiskajiem ierakstiem?
Neņem galvā un mācies uzņemt arī kritiku.
Viss vai vēl gribi padiskutēt?
14.jūnijs 2022, 22:22 | links
 
Abavnieks [14.06.22]: Willy [33m]: FB man īpašs apsveikums no Abavnieka!:D...tāds gods!:))Sen jau visi kas grib, zin kā mani sauc. Bet saki, vai pateicu kaut ko nepareizi?
Lasi ko es rakstu uzmanīgāk un tad komentē!Un kas tu tāds esi,lai es tev atskaitītos!?neviens tev neprasa cik foreles pa krūmiem ložņādams esi sabāzis savās biksēs...inspektors atradies!!
14.jūnijs 2022, 22:06 | links
 
Willy [14.06.22]: FB man īpašs apsveikums no Abavnieka!:D...tāds gods!:))
Sen jau visi kas grib, zin kā mani sauc. Bet saki, vai pateicu kaut ko nepareizi?
14.jūnijs 2022, 22:00 | links
 
FB man īpašs apsveikums no Abavnieka!:D...tāds gods!:))
14.jūnijs 2022, 21:29 | links
 

...
14.jūnijs 2022, 21:28 | links
 
RaimisD [14.06.22]: Willy [17:09]: Paldies visiem!:)Manas gratulācijas Willy !
Paldies Raimi!;)
14.jūnijs 2022, 21:03 | links
 
Willy [14.06.22]: Paldies visiem!:)
Manas gratulācijas Willy !
14.jūnijs 2022, 17:15 | links
 

Paldies visiem!:)
14.jūnijs 2022, 17:09 | links
 
Dzii [13.06.22]: nelietotaajs [7:01]: Dzii [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Vakara (19.00-23.30) cope Lielupes grīvā. Mērķa zivs zandarts. Rezultāts- divas copes. Laivas +-10. Pa kādam žanītim izvilka, bet uz kopejā fona jāteic, ka ļoooti švaki visiem, cik redzēju.Arī tur biju. Kopā kādi 10gb, no kuriem viens bija mērā, nu un apmēram tik pat daudz copes. Strādāja tikai viena gumija.Labs! Tātad jāzin kā un uz ko! Es īsto gumiju tā ar neatradu. Abas copes bija uz spilgti zaļu.Aktivitāte jau vispār kā tāda sākās tikai ap pusnakti. Cik dzirdēju, kādam arī uz zaļu gumiju kaut kas ņēma. Es ķēru uz pelēku.
Sk. Tātad aizbraucu prom par agru!
13.jūnijs 2022, 15:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager