Lielupe

copis [13.06.22]: Willy: sagriez žaņa(asara) fileju bļodiņā ,gabaliņos un pievieno sāli ,cukuru, piparus,sīpolu citronu var aŗī biku etiķi visu samaisi desmit minūtes un bomba gatava un protams arī dvasta pilnīgam garšas komplektam...
Būs jāpamēģina!bez dvasta!;D
13.jūnijs 2022, 12:33 | links
 
Willy: sagriez žaņa(asara) fileju bļodiņā ,gabaliņos un pievieno sāli ,cukuru, piparus,sīpolu citronu var aŗī biku etiķi visu samaisi desmit minūtes un bomba gatava un protams arī dvasta pilnīgam garšas komplektam...
13.jūnijs 2022, 11:21 | links
 
copis [13.06.22]: Willy: Nezinu kāds ar koka rokturi bet Rapalla ar plastmasas ručku man nepatika, man par mīkstu nu jau gadus desmit asarus un citas zivis filēju ar Rimi pirktu 15latu ķīnieti ļoi labs metāls labi asinās uz tērauda un ari cietums(locīšanās ziņā) ideāls... Bet žani ja kaķis ēd ,tad viss kārtībā...
Man savulaik eholotes.lv uzdāvināja to nazi...liekas normāls,baigais fileju specss gan neesmu!bet mazsālīts žanis uz maizītēm bomba!;)
13.jūnijs 2022, 11:14 | links
 
Willy: Nezinu kāds ar koka rokturi bet Rapalla ar plastmasas ručku man nepatika, man par mīkstu nu jau gadus desmit asarus un citas zivis filēju ar Rimi pirktu 15latu ķīnieti ļoi labs metāls labi asinās uz tērauda un ari cietums(locīšanās ziņā) ideāls... Bet žani ja kaķis ēd ,tad viss kārtībā...
13.jūnijs 2022, 11:09 | links
 
Pērn pāris reizes velcēju pa nakti,bet nekā nebij...šogad neesmu mēģinājis!varbūt vajag!?:) Žanis kā kurā vietā...
13.jūnijs 2022, 10:35 | links
 
nelietotaajs [13.06.22]: Dzii [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Vakara (19.00-23.30) cope Lielupes grīvā. Mērķa zivs zandarts. Rezultāts- divas copes. Laivas +-10. Pa kādam žanītim izvilka, bet uz kopejā fona jāteic, ka ļoooti švaki visiem, cik redzēju.Arī tur biju. Kopā kādi 10gb, no kuriem viens bija mērā, nu un apmēram tik pat daudz copes. Strādāja tikai viena gumija.Labs! Tātad jāzin kā un uz ko! Es īsto gumiju tā ar neatradu. Abas copes bija uz spilgti zaļu.
Aktivitāte jau vispār kā tāda sākās tikai ap pusnakti. Cik dzirdēju, kādam arī uz zaļu gumiju kaut kas ņēma. Es ķēru uz pelēku.
13.jūnijs 2022, 10:19 | links
 

Vislabāk Rapala!:)
13.jūnijs 2022, 07:56 | links
 
Dzii [12.06.22]: nelietotaajs [Vakar]: Vakara (19.00-23.30) cope Lielupes grīvā. Mērķa zivs zandarts. Rezultāts- divas copes. Laivas +-10. Pa kādam žanītim izvilka, bet uz kopejā fona jāteic, ka ļoooti švaki visiem, cik redzēju.Arī tur biju. Kopā kādi 10gb, no kuriem viens bija mērā, nu un apmēram tik pat daudz copes. Strādāja tikai viena gumija.
Labs! Tātad jāzin kā un uz ko! Es īsto gumiju tā ar neatradu. Abas copes bija uz spilgti zaļu.
13.jūnijs 2022, 07:01 | links
 
No tām 10 laivām kādas piecas droš ka mazos zandartiņus maisā lika, Bolderāja, kas Daugavā, tas Lielupē!
13.jūnijs 2022, 00:30 | links
 
nelietotaajs [12.06.22]: Vakara (19.00-23.30) cope Lielupes grīvā. Mērķa zivs zandarts. Rezultāts- divas copes. Laivas +-10. Pa kādam žanītim izvilka, bet uz kopejā fona jāteic, ka ļoooti švaki visiem, cik redzēju.
Arī tur biju. Kopā kādi 10gb, no kuriem viens bija mērā, nu un apmēram tik pat daudz copes. Strādāja tikai viena gumija.
12.jūnijs 2022, 23:31 | links
 
Vakara (19.00-23.30) cope Lielupes grīvā. Mērķa zivs zandarts. Rezultāts- divas copes. Laivas +-10. Pa kādam žanītim izvilka, bet uz kopejā fona jāteic, ka ļoooti švaki visiem, cik redzēju.
12.jūnijs 2022, 08:19 | links
 
Kaķis vismaz willu ne apēdis, lai veicas,,,
11.jūnijs 2022, 18:44 | links
 
Pašam arī pa pirmo...
11.jūnijs 2022, 15:19 | links
 

Lielupe.kkas grabina,bet švaki!Lielais klusē!...tā viss ok-mušas nekož!:)
11.jūnijs 2022, 14:07 | links
 
OzoluEdgars [07.06.22]: P.s. lielākā daļa tur brauc prātīgi, bet nu pizdec - gadās idioti, kas ar palieliem kuteriem samērā ātri mauc visiem garām...
Tas ir regulāri novērojams lielā daļā ūdenstilpņu. Lielupes grīva ar šo nav unikāla.
7.jūnijs 2022, 18:42 | links
 
nelietotaajs [07.06.22]: OzoluEdgars [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: OzoluEdgars [9:40]: Lielupes ieteka jūrā - vakar izbraucu ar kajaku, radās jautājums..ko šobrīd ķer tur, jūras daļā jau? Asarus? Maz bija laivu, bet tomēr.. vai zandartu?Asarus.Plezīr režīmā bez eholotes atrast reāli?Skaties, kur vairāk laivu un peldi bariņā!:)
Vis maz pagājušo gadu, kad tur braucu, zandarts un asars bija dabūnams no jūras līdz pat Uzvaras kanālam, visā akvatorijā. Man personigi vis vairak copes bija tuvāk jūrai, tur kur tas lielais sēklis līdz pat trešdaļai upes. Un copes bija gan seklumā, gan uz kants.
Pagājušā gadā atceros labi brīdi, kad pašā ietekā bija burtiski 20+ laivas... Vot izdomāju, ka šogad, tīri atpūtas režīmā no kajaka, varētu pamēģināt asari dabūt.

Paldies par info.

P.s. lielākā daļa tur brauc prātīgi, bet nu pizdec - gadās idioti, kas ar palieliem kuteriem samērā ātri mauc visiem garām...
7.jūnijs 2022, 09:40 | links
 
OzoluEdgars [06.06.22]: nelietotaajs [Vakar]: OzoluEdgars [9:40]: Lielupes ieteka jūrā - vakar izbraucu ar kajaku, radās jautājums..ko šobrīd ķer tur, jūras daļā jau? Asarus? Maz bija laivu, bet tomēr.. vai zandartu?Asarus.Plezīr režīmā bez eholotes atrast reāli?
Skaties, kur vairāk laivu un peldi bariņā!:)
Vis maz pagājušo gadu, kad tur braucu, zandarts un asars bija dabūnams no jūras līdz pat Uzvaras kanālam, visā akvatorijā. Man personigi vis vairak copes bija tuvāk jūrai, tur kur tas lielais sēklis līdz pat trešdaļai upes. Un copes bija gan seklumā, gan uz kants.
7.jūnijs 2022, 07:06 | links
 
Lielupe...kkas grabina,bet švaki!upe kā spogulis,pašā agrumā divas ap 65cm kaķim dabuju!:)...kamēr nav pārdots-jābaro!:)

Willy, 5.jūnijs 2022, 14:25


Kā var tādu kaķi pārdot, viņš taču smukāks par Merilinu Monro un Aldi Gobzemu! :):):)
6.jūnijs 2022, 23:19 | links
 
nelietotaajs [06.06.22]: OzoluEdgars [9:40]: Lielupes ieteka jūrā - vakar izbraucu ar kajaku, radās jautājums..ko šobrīd ķer tur, jūras daļā jau? Asarus? Maz bija laivu, bet tomēr.. vai zandartu?Asarus.
Plezīr režīmā bez eholotes atrast reāli?
6.jūnijs 2022, 22:53 | links
 
Tātad zandarts ar ir klāt. Pagājušo nedēļ čomi tur cepamus asarus padzenāja.
6.jūnijs 2022, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager