Nēģi

Tai nabaga Aģītē viens vienīgs licencētais murds aizņem tuvu 90% upītes platuma (šausmas - atkal nelikumības!) - tāda tā nēģu profilakse tur patlaban..

nevienam vinjs nepatík,a ko darít....
26.aprīlis 2018, 10:13 | links
 
Tai nabaga Aģītē viens vienīgs licencētais murds aizņem tuvu 90% upītes platuma (šausmas - atkal nelikumības!) - tāda tā nēģu profilakse tur patlaban..

nevienam vinjs nepatík,a ko darít....

DSV, 26.aprīlis 2018, 10:13


Ja likums atļauj, viss kārtībā, šāda ir valsts nostāja resursu saglabāšanā, te nu nav tad ko skuļīt...

Ja šī padarīšana nelikumīga, ir kāds % upītes pa daudz ciet, tad tam ir dienesti...
26.aprīlis 2018, 10:44 | links
 
Ja šī padarīšana nelikumīga, ir kāds % upītes pa daudz ciet, tad tam ir dienesti...

skutans, 26.aprīlis 2018, 10:44[/quote]

A protams,més visam piekrítam.Ir forshi,ka aizsprosto gandríz visu upi.Neviens vairs i neskuljí...ir viss bumbás
26.aprīlis 2018, 10:50 | links
 
Ja šī padarīšana nelikumīga, ir kāds % upītes pa daudz ciet, tad tam ir dienesti...

skutans, 26.aprīlis 2018, 10:44


A protams,més visam piekrítam.Ir forshi,ka aizsprosto gandríz visu upi.Neviens vairs i neskuljí...ir viss bumbás

DSV, 26.aprīlis 2018, 10:50[/quote]


Vēlreiz atkārtoju: ja likums atļauj, nav ko skuļīt, neiedziļinos un nepētu murdu, tīklu garumus, neinteresē.

Ja tas ir nelikumīgi, tad sevi cienošā valstī, kas drusku domā par zivju resursu saglabāšanu, licenze būtu jâņem nost bez vārda runas, nevis tā tupā sodu prakse ko piekopjam. Punkts.
26.aprīlis 2018, 10:55 | links
 
Redz,man ir shaja zinja viss vienkarshak.
Ka valsts attiecas pret mani,tá arí es pret vinju,D
Prieksj mums eksisté tikai pienákumi,valstij nav nekas...tá ka viss ir labi.Un ja ir mazliet naudinja,tad dzívo bez bédu,ko arí veiksmígi daru.
26.aprīlis 2018, 11:00 | links
 
Labu laiku atpakaļ, Pēterupē ,netālu no jūras ,pūsdami pirzdami izvilkām murdu ,kas bija pārvilkts pāri visai upītei tās šaurākajā vietā .Biju pārsteigts par esošo zivju daudzveidību...
26.aprīlis 2018, 11:04 | links
 
Dīvaini cilvēki, nu ja patīk jums tas murds, tad nav nemaz lieki to te pieminēt.

Ne asakas !
26.aprīlis 2018, 11:09 | links
 
Es jau arí nemaz nepieminéju,D
Laikam izvilkat inspektora murdu,kas man ir pazístams,nju,nju
26.aprīlis 2018, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager