Laivas un to motori

urmass - ir jau arī tādi cilvēki, kam rokas neaug no pleciem, bet gan no...
11.decembris 2009, 19:55 | links
 
Uz tiem jau to biznesu taisa:)))
11.decembris 2009, 20:03 | links
 
ka tik būtu ko slaukt.kas,atradīsies!!!
11.decembris 2009, 20:07 | links
 
:)))))
11.decembris 2009, 20:11 | links
 
pa 9Ls neko daudz nesakops, beigās sanāks ievērojami vairāk.
Apkopi toč var uztaisīt pac, tikai garantija čuš. ;)
11.decembris 2009, 20:25 | links
 
jurciks000
kāda garantija?pa divi gadi dzinējam nekas nav noticis.un man viņš nav bijis nevienā servisā!apkopes pats taisu.
11.decembris 2009, 20:29 | links
 
un pa 9Ls tik eļļas var sapirkt.nevis apkopi uztaisīt!:)
11.decembris 2009, 20:30 | links
 
urmaas
es jau arī 2gadus taisu pac un arī bez servisiem, nopērku eļļas pa 9Ls un garažā apkopju, man sanāk lētāk nekā 9 ,jo eļļas paliek pāri arī nākamajai reizei! ;)
11.decembris 2009, 20:38 | links
 
jurchiks000
par to jau es ari runāju!:)))
11.decembris 2009, 20:46 | links
 
Vismaz man ir lieta sekojoša - kopš pirkšanas brīža, ja reizi gadā izeju apkopi, man garantija tiek pagarināta vēl par vienu gadu, tādējādi reizi gadā šķiroties no čirika iegūstu mūža garantiju motoram, un tas čiriks ir viens nenopirkts vobleris, tā kā diezgan pārdzīvojama lieta
11.decembris 2009, 20:59 | links
 
tikkai netirs.laikam sūdīgu sapni būsi redzējis.tavā vecumā jau sen kā pasakām nebij jātic!:)))
11.decembris 2009, 21:05 | links
 
Pasakas ne pasakas, bet 5 gadus atpakaļ laivu namā nopirku motoru Tohatsu 2.5, un vēl joprojām katru gadu uz turieni aizvedu un garantija tiek pagarināta.
11.decembris 2009, 21:10 | links
 
Vai kā derētu tāds autoserviss:)))
11.decembris 2009, 21:13 | links
 
Tik liels un tic pasakām! ;)))
Tad kad tam tavam motorītim ,kaut kas notiks, tad arī redzēsi īsto mūža garantiju kurā būs rakstīts :
bojājums radies nepareizas ekspluatācijas rezultātā!
11.decembris 2009, 21:43 | links
 
nu...varbūt, bet pagājušo gadu uz šo garantiju sveces nomainīja.....bet jebkurā gadījumā diemžēl neesmu tik advencēts lai saprastu pilnīgi visu motora uzbūvi un kā to saremontēt, es māku tik daudz cik eļļu nomainīt karburatoru iztīrīt, bāku iztīrīt. Tāpēc arī šo laivu nama piedāvāto iespēju izmantoju, ja kas ar motorīti notiks, tad arī skatīsies ko darīt tālāk, bet par cik es p\ec dabas tāds kasīgs padevies, tad tik viegli nepadošos un pagaidām nav bijis iemesla neticēt viņiem:) tāpēc tad jau laiks rādīs.
11.decembris 2009, 22:05 | links
 
Varbut kads velas tikt valja no gumijas laivas "Ufimka" laprat tev atpestitu no shim problemam ! :D

Ja nu kads ir apgreidojies un nopircis labaku un veca stav garaza - NOPIRKŠU


PM te Vai uz e-pastinš : gb@cau.lv
11.decembris 2009, 22:43 | links
 
GB a kāpēc tik ļoti esi iefiltrējies uz ufimku? Man jau liekas, ka feināk ir ja priekšā ir platāks purns, ar gumiju pāri, zem kura var nolikt mantas apakšā. Manu omegu uz vēja plūsmas jau nes projām kā pūku, omegu bez piepūšamās grīdas varētu būt pa visam traki
11.decembris 2009, 22:55 | links
 
Sakot ar Finansialo pusi - beidzot ar vizualo ! Ar gumijas laivam saskarsme nav bijusi - Bet nu gan jau bus labi ! :D
11.decembris 2009, 23:08 | links
 
>>>urmass
>>>jurciks000
Cienītie kungi !
Ja būtu lasījuši uzmanīgāk, tad pamanītu, ka biju uzrakstījis sekojošo - " sākot no 9 Ls", nevis pa 9 lati.
Pa šo summu var sakopt 2 un 2.3 Honda motorus. Izdarī pilnīgi visu, ko ražotājs prasa pie apkopes. Lielākiem motoriem, protams ir lielāki cipari. Piemēram 5Zs motoram viss izdarāms pa 14Ls. Sīkāk, kam interesē veveve.nipponauto.lv "Īpasie piedāvājumi"
15.decembris 2009, 10:13 | links
 
Gribēju painteresēties par iespējām kabināt Navigator III 400 pūslim benzīna dzinēju. Vai maz tas ir iespējams, dēļ augstā kronšteina? Ja kādam ir šāds laivas modelis un tiek kabināts klāt benzīna dzinējs - kāda brenda ražojumus un modeļus izmantojiet? (pats nosliecos uz yamaha).
Jebšu labāk atmest ideju par benzīna dzinēju un iet elektriskā motora medībās?
22.decembris 2009, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager