Laivas un to motori

ja tajos Ls ietilpst arī eļļas, tad jau superrrr piedāvājums!
Es jau nesaku, ka jāapkopj pašam, bet tikai uzskatu, ka tas nav sarežģīts process. ;)
22.decembris 2009, 21:37 | links
 
krampis apkopjat tikai hondas vai arī citus ražojumus? man ir yamaha malta, aizdomas, ka amerikāņu motors īsti nezinu, bet apkopes vajadzību jau tas nemazina.
23.decembris 2009, 09:17 | links
 
Sveiki, kungi.
Esmu nolēmis iegādāties laivu, šo to esmu jau nopētījis, bet gribēju lūgt lietpratēju viedokli.
Esmu noskatījis laivu "Dulkan Gauja 285P". Viens gals uz augšu vērsts, otrs aizmugurē "kantainais" ar iespēju pielikt elektromotoru 2.2 ZS, laiva ar piepūšamo grīdu.
Gribu laivu ar piepūšamo grīdu, lai varētu ne tikai izmantot nelielos ezeros, bet arī palaisties uz leju pa upēm sapalus u.c. zivis pamedīt. Jo saprotu, ka laivas ar tām "dēļu grīdām" nav upēm īsti piemērotas.
Kādi lūdzu komentāri, kādas atsauksmes? Vai šī laiva pietiekoši labi vadās ar airiem, vai tomēr vairāk domāta ar motoru? Varētu it kā ņemt arī Dulkan Amata 300 (abi gali laivai uz augšu), bet tai nevarēs pielikt vajadzības gadījumā motoru. Paldies par komentiem jau iepriekš?
29.decembris 2009, 19:08 | links
 
Varu ieteikt Holiday 260-2N + Motoru 2,5zs var pielikt, naudu, ko tu iztērēsi par Dulkan Gauja - 285P (vismaz tā cena kuru atradu es) vari iegādāties manis minēto laivu kopā ar visu motoru. Parametri +- tādi paši.
29.decembris 2009, 19:20 | links
 
Tam 260-2N pūslim Salmo veikalā (Daugavgrīvas ielā) cena bija 99 Ls. Nav ne vainas. Protams, nav nekas šiks, bet retākiem izbraucieniem pilnīgi pietiek.

P.s. Kādam nav šāda veida pūslis, kurš viņam kabina klāt benzīna motoru???
29.decembris 2009, 20:31 | links
 
Esmu nonācis līdz diviem gala variantiem - Suzuki 2.5 un Honda 2.3. Sakiet no pieredzes, kā jums ar šiem motoriem (par Hondu 2.3 viss skaidrs - vienīgais mīnuss - paskaļāka darbība), ko labāk izvēlēties suzuki vai honda? Ir dzirdēts, ka Suzuki ir bijusi brāķēta partija.
Vēl arī problēma, ka motors atradīsies Liepājas un apkopi šiem laikam var veikt tikai Rīgā (lai nepazaudētu garantiju)? No šī skatu punkta vienīgais, kas atliek ir iegādāties Parsunu pie Kuzmiča, lai nav jāvadā, bet tas laikam nebūtu tas prātīgākais variants.
4.janvāris 2010, 15:05 | links
 
smagi šaubos ka Honda būs jāved uz garantijas remontu.ja nu vienīgi uz saremontāt paša vainas pēc iegūtas kaites.apkopes var ari pats taisīt!
4.janvāris 2010, 15:33 | links
 
Gadīties var visādi - arī uzrauties uz kādu 1u no n-ajiem tūkstošiem, kuriem kaut kas notiek. Vismaz sezonu garantiju uzturēt nekad nav slikti :) Pēc tam jau pats var mainīt eļļu.
4.janvāris 2010, 16:50 | links
 
garantija nezūd,ja maini pats eļļas jau no paša sākuma!un kas viņam var notikt?sveci aizmest,dīzi aizraut?ņeesu vēl dzirdējis ka būtu kas nopietnāks!:)
4.janvāris 2010, 16:53 | links
 
Pagājušo vasaru nopirku lietotu Hondu 2,3 un varu teikt tikai vienu - Super. Ir viņš nedaudz skaļāks, bet tā jau nav liela problēma.
4.janvāris 2010, 17:06 | links
 
pašam ir 5-lopiņu Honda,nu jau divi gadi.nav bijušas nekādas problēmas.protams šogad salīdzinoši maz lietoju,bet tas ātrumu nemazina!:)
4.janvāris 2010, 17:16 | links
 
Paldies par informāciju :)
4.janvāris 2010, 17:22 | links
 
driz nemsu pilnigi jaunu ufimka 21,man divas reizes menesi nolaisties 20-30 km pa straumi pilnigi pietiks!
4.janvāris 2010, 17:36 | links
 
Man ir hondas 2,3,bet ņemtu suzuku.Tam vismaz nav automatiskais sajugs.KAut gan savam partaisiju automatisko sajugu lai griež uzreiz no tukšgaitas
4.janvāris 2010, 17:55 | links
 
Man tā gaisa dzesēšana nepatīk.
4.janvāris 2010, 19:59 | links
 
Man ir vecā 2 zs honda 10 gadi kalpo bez vainas .Biju nopircis 2.3 zs ar gaisa dzesi un sajūgu. pārdevu nepatika.Mēģināju pasūtīt veco Bet diemžēl vairs neražo. Kaut gan vācu pirkt-pārdot saitos var atrast.Mana vecā pirmkārt ir klusāka otrkārt nav tā bugošanās velcējot.
4.janvāris 2010, 20:13 | links
 
sveiki gribetu zinat jusu viedokli par shito laivu http://www.stihija.lv/site/lat/product/361-laiva-navigator-iii-400/
20.janvāris 2010, 23:44 | links
 
Pa nelielām peļķēm var dragāt.
Tā ir tieši tāda pati laiva, ko Salmo tirgo zem Holiday nosaukuma. Salmo veikalos tai cena ir (ja vēl ir) 99 LVL.
21.janvāris 2010, 09:49 | links
 
Kad pēdējo reizi biju Salmo, tad cena vairs nebija 99 Ls, laikam kāda Ziemassvētku akcija.

Par laivu: materiāls daudz maz normāls, nav vismaz jākopj tik daudz kā gumijas laivas. Airēties ir kā ir - bet piešaujoties uz priekšu var tikt daudz maz normāli.
Ja domāts ūdenstilpnē, kur nav lielas straumes, tad var domāt par laivas iegādi.
21.janvāris 2010, 11:05 | links
 
Vēlējos paprasīt jūsu viedokli/pieredzi saistībā ar stiklaplasta laivām. Doma ir iegādāties šāda materiāla laivu. Uz kādiem modeļiem labāk skatīties? Un uz kādas firmas ražojumiem (tagad laivu ražotāji kā peles savairojušies, bet kā ar viņu piedāvāto laivu kvalitāti?).
Vēl arī par motora stiprinājuma augstumu stikplasta laivām - vai standarts ir 38cm(?), t.i., vai motors ar mazo kāju nekuls ūdeni (forumā lasīju, ka ir Pellas, kurām vajadzīgs motors ar garo kāju).


Paldies jau iepriekš :)
21.janvāris 2010, 11:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager