Laivas un to motori

jap! lizzy taisnība - nevar elektro ar benzīna motoriem salīdzināt, jo tās tiešām nav salīdzināmas lietas.

Runa ir par ko citu - par tavām gaidām, ko tu sagaidi no tā motora. Lai to noskaidrotu - vnk paņem no čomiem vai kaut nomā pāris reizes elektromotoru, pats pastaipi, palādē aķus etc. un pāris reizes benzīnnieku. Sapratīsi, kas ir kas un nopirksi to, ko tev patiešām vajag. :)
26.februāris 2010, 13:29 | links
 
Lizzy patiešām uzrakstīja super , tieši tā tas arī ir , bet arī Deddy ir taisnība , es vairākus gadus nobraucu ar minn kotu , bet tagad pirkšu benzinnieku . kā jau Deddy minēja vējā , vilņos ar elektromotoru patiešām ir grūti un lielos gabalus arī ar elektromotoru nepaskraidīsi .
26.februāris 2010, 14:41 | links
 
Vīri ir dilēma- nezinu ko pirkt vai Dulkānu, vai Pellu , Dulkkāns bagāžniekā neielīdīs, attiecīgi jāpērk arī piekabe. Ir elektromotors. Ko ieteiksiet?
2.marts 2010, 09:04 | links
 
to: andrislencis
Varu ieteikt no mazās klases manu Cobru. Ja ir interese nosūtīšu bildes dažādos rakursos.Tas ir mans modelis - taisīju lai var lielā vilnī copēt. Veči copē Daugavā,pats copēju ar viņu līcī(pie mērena viļņa).Viegli uzliekaa uz jumta,iet busā,taisu individuāli katra vajadzībām.pēc bildes noprotu ka esi īsts latvis kam kā min.ir sotaks svarā.Nocentrēšu benķus tavam svaram. Šonedēļ jau pirmās sāku taisīt.Sīkāka info pa tel: 29159453
p.s. var vēl ielekt pirajā pasūtījumu sērijā -t.i.laiva varētu būt gatava aprīļa pirajā nedēļā.
2.marts 2010, 09:27 | links
 
sorry, m burts nespiežas - jāklapē pa klavieri.
2.marts 2010, 09:29 | links
 
andri
pella jau arī bagažniekā nelīdīs (ja tas ir vienīgais kritērijs) :)

brālīt
man arī interesē 2vietīga plastmasene, uz mašīnas uzliekama, vari uz pastu kautkādus izmērus, svaru, cenu atsūtīt?
2.marts 2010, 09:39 | links
 
Daddy
Ok. Man ir tikai stiklaplasta(stikla šķiedras)laivas - nejauc -tā nav plastmasa.
2.marts 2010, 09:47 | links
 
brālīt
OK, neapvainojies, vnk man kā jūzerim vulgaris ir koka, metāla, plastmasas (cietās) un gumijas (mīkstās) laivas :))

atmet kādu infu.
2.marts 2010, 09:51 | links
 
Brālīt atsūti laivas foto uz melnss@inbox.lv!Un nelielu aprakstu,protams cipars ar interesē:)
2.marts 2010, 09:53 | links
 
daddy_j
To es saprotu ka nelīdīs runa vairāk ir par stabilitāti un elektromotora pielietošanu, Pella varētu būt ērtaka . Jo izpētīju svara ziņā gan viena gan otra aptuveni tas pats, cenu starpība, Pellu jaunu piedāvā par 220Ls , Dulkāns 370Ls

Bralitis
Svars man tiešām ir īsta latvieša 110 kg , atsūti cenu ,parametrus un bildes ,interese ir .
Vari sūtīt uz e-mail:andrislencis@inbox.lv
Mob.29592418
2.marts 2010, 10:30 | links
 
eu eu, vīri!!! Nu kā var alīdzināt pellu ar dulkanu??:))
Es varu ieteikt pagaidīt marta izstādi BT1, un tur arī izlemt. I tā pella sūds, un ne dulkans tas labākais:)))))
2.marts 2010, 15:53 | links
 
Vot tā sākās, man gan par pellu bija labas domas un būs grūti mani pārsteigt ar citu, jo esmu braucis ar viņu un ar rumpi mierīgi. Vienīgā skāde priekš manis ir - viņa ir par garu, grūti vienam bez piekabes ar viņu cīnīties.
Es domāju konkrēti šo:
2.marts 2010, 15:59 | links
 
tā tā.viena vieta laivā atbrīvojās!!!:DDD
2.marts 2010, 15:59 | links
 
vai kāds varētu padalīties pieredzē par laivu transportēšanas piekabi Thule Brenderup 8415. Nepieciešama ir 4m garai Bush gumijas laivai. Kāda ir šī piekabe ekspluatācijā? Moš kāds var piedāvāt par sakarīgāku cenu!!!

http://www.689.lv/index.php?id=330&tx_ttproducts_pi1[backPID]=330&tx_ttproducts_pi1[begin_at]=12&tx_ttproducts_pi1[product]=6154
2.marts 2010, 19:51 | links
 
Ja ir torsioni un nav lāgas ar amortiņiem tad ir baigās auzas.
2.marts 2010, 22:57 | links
 
Ir ideja uz jauno sezonu pašam uztaisīt sev piekabi laivai. Nopirkt asi, sakabes mehānismu un vinču un pārējo uzmetināšu pats. Vienkārši neceļās roka maksāt par piekabi 700Ls, ja pašam sanāk viņu uzbūvēt par ~200Ls. Zinu ka piereģistrēt CSDD viņu neizdosies, bet tas man netraucē, jo pats dzīvoju pus kilometru no Daugavas un īpaši tālāk braukt ar viņu nav paredzēts. Tan nu jautājums ir tāds vai šādu paštaisītu piekabi var formulēt kā tehnoloģisko agregātu - piekabes (kompresori, ģeneratori, celtnieku dzīvojamie vagoniņi u.tml.), kuru pamatfunkcija nav saistīta ar piedalīšanos ceļu satiksmē un kas pēc savas konstrukcijas ir paredzēti īslaicīgai pārvietošanai pa ceļiem, un velosipēdi. Tehnoloģiskā agregāta - piekabes – īslaicīga pārvietošana pa ceļiem nozīmē tā pārvietošanu no viena objekta uz citu (neatkarīgi no attāluma), kur tas tiks izmantots paredzētajiem darbiem.
Šāda veida piekabes atļauts pārvietot pa ceļiem diennakts gaišajā laikā un ne ātrāk par 40km/h. īsāk sakot jautājums ir tāds vai CP var man piemērot kādu sodu velkot šo paštaisīto laivas piekabi pa dienu ne ātrāk par 40km/h un ja var tad cik lielu? Paldies!
3.marts 2010, 16:23 | links
 
manuprāt ideāla laiva makšķerēšanai

http://www.copeslaivas.lv/?id=76
3.marts 2010, 16:27 | links
 
Ideāla ir katram sava , tikai no maka biezuma atkarīgs.
3.marts 2010, 18:03 | links
 
Sveiki kungi!

Ceru uz Jūsu palīdzību. Pagājušo vasar iegādājos laivu sev BUSH CRAB 300. Bet šo pavasar ir doma, arī iegādāties laivas motoriņu. Benzīnieku tā kā gribās. Bet arī spečuks neesmu šijās lietās un īsti nezinu viņiem tur lielu atšķirību.Tad ar jautājums sekojošs. Kādus benzīna motorus Latvijā ūdenstilpnēs drīkst izmantot. 2taktu vai 4taktu. ar ko viņi atšķiras? kurš labāks? Cik spēcīgu motoriņu varētu likt uz laivu? Ceru uz Jūsu palīdzību, jo patreiz esmu Zviedrijā un ir doma šeit dabūt pa lētāku naudu lietotu kādu.
7.marts 2010, 19:35 | links
 
Kristap, šajā pašā nodaļā kādu 1,5 mēnesi atpakaļ bija ļoti labi aprunāta tava vēlme, palasi
7.marts 2010, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager