Laivas un to motori

Sveiciens!! Varbūt var lūgt padomu! Tikko tiko pie BUSH kaiman 330 laivas, tagad jāsāk domāt par motoru. Kādi ieteikumi? Esmu noskatījis mercury ar 5 zirgiem, bet visi biedē ar liegumu daudzos ezeros? Vai tiešām jāskatās uz elektriskajiem?
30.jūnijs 2008, 21:22 | links
 
nu ko lai tev saka..biju ar uz si jautajuma uzduries,bet beigas secinaju to kad nemaz tik biezi tajos ezeros neatrodos.elekromotors klusaks,vieglaks(bez aka),nepiesarno,bet lenaks,nedrosaks(var beikties akis,pret veju neiet)jalade visu laiku.tadad nem benzinieku.
ja godigi esmu testejis daudzus un isti atskiribas nav,to varbut redz pec gadiem,bet tomer firma varbut ta ir stabilaka un sirdij drosaka.ja ta tad nemtu hondu.
Prieks palidzet!
30.jūnijs 2008, 21:47 | links
 
Ja nevari izvēlēties motoru es motoru ņēmu uz nomu. Super varēju pamēģināt ja ir interese telefona nr. 29277229 nomā pieejami Mercury 2,5Zs 3,5Zs 4Zs un 5Zs 4taktu noma nesen sākusi strādāt un visi motori praktiski jauni. Es ņēmu 3,5Zs un cena bija 15Ls diennaktī un simboliska ķīlas naudu. Metāmies divatā un katram senāk 7,50 dienā un nolēmu, ka turpmāk izmantošu nomas pakalpojumus nav jāviec apkopes kuras maksā 25Ls lai nezaudētu garantiju remonti un motora iegāde 700/850 Ls ieguldījums katru dienu jau nesanāk braukt uz copi
30.jūnijs 2008, 23:34 | links
 
pareikini kaut 2-3 x nedela pec gada jau esi ar savu motoriti :)
1.jūlijs 2008, 18:29 | links
 
Paldies, Raivo, par padomu. Jau sazvanīju un rezervēju vienu ar četriem zirdziņiem uz nedēļas beigām. Gribēju piecinieku, bet kāds jau bija pasteidzies. Bet arī Valdim taisnība. Šonedēļ iznomāšu, bet tuvākajā nākotnē jāpērk jau vien būs. Vienīgi pasālīts tas motorīts. Noskatītais merkūrs ar pieciem zirgiem 700 ls. :(
1.jūlijs 2008, 19:31 | links
 
cik tur tā ķilas nauda??
1.jūlijs 2008, 19:34 | links
 
50 ls
1.jūlijs 2008, 20:08 | links
 
kaspardzo,
Vari lūdzu pateikt kur var nopirkt jaunu Merkury 5 par 700 Ls ?
Man čoms arī par tādu domā, pagaidām lētākais 800 Ls Honda 5 ...
1.jūlijs 2008, 22:38 | links
 
Man te daži veci copmaņi hondu neiesaka. Saka ar laiku brūkot nost. Vai nu mercuru, vai yamahu. Nezinu cik tur tā taisnība. Merkūrs ar pieciem kumeliņiem pa 695 ls ir atrodams laivu centrā uz krastenes. Ja nemaldos, tur bija arī hondu dzinēji. Blakus bentley centram. Tikai atstājat man ar vienu. :) Man vēl nauda krājās.
2.jūlijs 2008, 11:13 | links
 
Paldies par info :)
2.jūlijs 2008, 12:54 | links
 
neatradu tēmu par laivām,bet ko teiksiet par šādu laivu, kādas atsauksmes?http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting_fishing/fishing_tackles_and_tackles/Vn8LGUhlQlo=.html
28.jūlijs 2008, 09:50 | links
 
gribas jaunu motorīti ne mazāk kā 30 lopiņi, ar hidrauliku. Ko teiksit kungi par Tohachu, selva, honda, yamaha. cenas zinu.
1.augusts 2008, 16:58 | links
 
Sveiki!vajag padomu man ir koka laiva 5m,esu nolēmis iegādāties motoru.Pamēģināju honda 4zs par niknu,esu noskatijis mercury 2,5zs
vai nebuus lielā slodzē?motoru vajag velcēšanai un lieli attālumi pārbraucieniem nav jāviec.
10.augusts 2008, 20:59 | links
 
Luuk!!!
23.septembris 2008, 20:56 | links
 
Sveiki! Vai kāds varētu dot padomu, kāds būtu optimālais aķis Otlander1700 elektromotoram ja tas dzīs otlander laivu 3.2m?
25.novembris 2008, 12:52 | links
 
Vecajai Hondai 2,5 nav nekāda vaina jau 10 gadus kalpo . jaunās ir gaisadzeses un frikcions ieslēdzās tikai pie apgriezienie /tas nav pa tēmu .Lielajiem hondas motoriem vāja vieta dzesēšanas spārniņi ūdens cirkulācijas sūknim /nav dārgi un nomaiņa arī nav sarežģīta ir viens knifs.Tohatsu mazajie 2,5 zs arī bija sūkņu defekti/rūpnīcas/ Divus Hondas dzinējus par 15 zs nopirku leišos cena laba ,tikai abiem sūkņa defekti .nomainīju Viss oki doki Divtaktniekiem arī nav vainas tikai pie mazajiem apgriezieniem ļoti labi jānoregulē lai labi šancētu /savādāk velcēt murgs/
25.novembris 2008, 13:23 | links
 
Outland 1700 Visi motori ir ar āķiem nesapratu ko gribi saķīmiķot
25.novembris 2008, 13:28 | links
 
FAKTISKI TO VAJAG IZDOMĀT KĀDU GRIBI 2 VAI 4 TAKTU atšķirība ir manāma .Pie intensīvas copes 4 taktu viennozīmigi labāks .Ja vajag vieglu un drusciņ jaudīgāku ņem 2 taktu ,jo tam maķenīt lielāki apgriezieni /bet jāuzmana benz +eļļas maisījums/klemmi var norau vienā setā it sevišķi ja kompānijā ir vairāki braucēji
25.novembris 2008, 13:38 | links
 
Domāju jautājums bija par aklmatoru priekš elektromotora.
Man ir Min kota aķītis 120 A, galvenais lai būtu dziļā izlādes iespēja. Savādāk vienreiz izlādēsi līdz 0 un aķīti var izmest. Cena gan bija kārtīga biški zem 200 Ls. Sākumā arī gribēju ieekonomēt un nopirku parasto Deta senator 70 A, pēc kādām 3 copēm nebija lietojams...
Skopais maksā divreiz!
25.novembris 2008, 14:04 | links
 
ARCHAM paldies! Doma ir par dziļās izlādes aķi, bet vai 120A būs gana diezgan 1700W elektromotoram? Bums, paldiesbet es biju domājis aķi elektromotoram.
25.novembris 2008, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager