Laivas un to motori

tad jau tur neko labāku par 3,5zs nepieliks.
2.jūnijs 2009, 22:11 | links
 
sk.
2.jūnijs 2009, 22:14 | links
 
Kaut gan man ir 1 zs Evenruda 2 taktu 1939 gada izlaiduma motorīts to var izārdīt pa skruvei pat svece sastāv no 3 daļām .Onkulis kad tika izsūtīt uz sibīriju bija čemodānīti paķēris līdz .Īzsūtījumā Braukāja pa Jeņiseju un ķera taimiņus mainija pret pārtiku un ar visu ģimeni izdzīvoja .Vienīgais ar degvielu bija tā švakāk .Dzina kandžu un mainījaar ciemata milici pret benzīnu.Vietējie burlakiar airiem nevarēja tik tālu aizkuģot kā viņš.Reizi pa reizej uzpildu benzīnu un uzdarbinu /retro/
2.jūnijs 2009, 22:18 | links
 
Bums tas motoriitis toch ir retro....internetaa par sho bargu naudu vareetu dabuut un ja veel ejosh!!!
Bet gimenes relikvijas nedriikst paardot!!!
Neesi neko dzirdeejis par parsun dzineejiem?!
3.jūnijs 2009, 18:48 | links
 
Gatizs.savā laikā zive.lv bij diskusija par parsun dzinējiem.tik neko labu jau tur vīri par viņiem nestāstīja.pašam ar nau bijusi saskarsme ar viņiem nemācēšu stāstīt.
3.jūnijs 2009, 21:50 | links
 
es jau par vecu lai kautko pārdotu Es tikai pērku jaunie tie lai pārdod :)))) un tomēr relikvija Onkuls nesaprastu lai tam vieglas smiltis tas sen citos ūdeņos copē :
3.jūnijs 2009, 22:22 | links
 
Dzelzi, tev gadījumā nav Gustava Ērenpreissa 23.gada ūdensvelosipēds saglabājies
3.jūnijs 2009, 23:27 | links
 
Ikauni, ko tad tur vīri sliktu stāstīja par viņiem?
Un kas tad tā par diskusiju bija- viens pajautāja. Tā jau ir, dirš tik tie kam nekāda sakara ar viņiem

Gatizs- ja zive atvērsies, meklē tur, šitai bērndārzā, lai dies nogrābstās
3.jūnijs 2009, 23:33 | links
 
To kaats;;; Ui kādi te lieli vīri parādījušies!!! :)))
4.jūnijs 2009, 00:40 | links
 
kaats.ieliec meklētājā parsun,un lasi uz nebēdu.protams tur daudz lieka ar ir.bet pie vēlēšanās var izlobīt ari ko nopietnāku.
4.jūnijs 2009, 07:01 | links
 
Jauni Honda BF 2,3 ar garantiju 420 Ls gints@gz32.lv
8.jūnijs 2009, 22:46 | links
 
Andiskkk, Ufimka pat 200 ls nemaksā, ja nav domāts ar motoru braukt , tad tīri normals pūslis pat diviem ...
21.jūnijs 2009, 15:20 | links
 
Sveiki! Varbūt kādam ir kāda lieka detaļa no krievu laiku laivām (Omega 21, Ufimka), piepūšamās grīdas gumijas korķi.. Varbūt kāds var notirgot, ja tāds nav vajadzīgs.
Par cenu varētu vienoties.
t- 26256086
27.jūnijs 2009, 10:45 | links
 
Es jau labāk ieteiktu jums ņemt suzuki 2,5 zs, maksā viņš 450 Latu, bet nu baigi ekonomisks. Pietam 4 taktnieks - tas nozīmē, ka kalpos visu mūžu, ja, protams, pats nelauzīs :)
27.jūnijs 2009, 14:16 | links
 
Nu re, par to navigātoru. maksimālais motors ir 2,5zs. Pats tādu suzuki pieliku ar īso kāju un izrādijās ka motors par seklu. Ņēmu motora stiprinājumu, apgriezu otrādi un viņš kļuva zemāks, tikai tagad izmainijās stiprinājuma leņķis. Stiprinājumu nedaudz pārveidoju un tagad viss ok. Man gan ir NAVIGATOR 3 400
12.jūlijs 2009, 21:10 | links
 
Labākais transporta līdzeklis
16.jūlijs 2009, 07:55 | links
 
neteiktu ka labākais.bet caurgājības ziņā sovdepa laikā vieglo labāku par šo grūti atminēties.kamēr uz vēdera nenosēžas iet.pats ar tiku ar tādu pabraucis.caurgājības ziņā ne 'vaz,ne azlk(moskābeļi),ne gaz(volgas) nestāvēja klāt.
16.jūlijs 2009, 08:17 | links
 
+veel liikumos labi rakstiijaas iekshaa:),pashiem bija taads,notoneejaam stiklus ar markjieri un aidaa:D
16.jūlijs 2009, 10:13 | links
 
Interesanta laiva makšķerniekiem



ar izbīdāmiem spārniem stabilizācijai,pārvietojoties viegli var sabīdīt šauri.
19.jūlijs 2009, 08:36 | links
 
Sveicināti! Nepieciešams padoms. Situācija ir tāda, ka beidzot esmu nolēmis iepirkt gumijas laivu un motoru. Iepriekš ar šīm lietām nav bijusi diez ko liela pieredze. Izlasīju te iepriekš rakstītos postus, bet tā pat netieku skaidrībā. Par pašu laivu it kā +/- viss būtu skaidrs, bet lielas auzas sākas ar motora izvēli. Pirmkārt jau pats brends. Varbūt ir kādi ieteikumi. Pats svārstos starp Suzuki un Yamaha. Otra lieta, kas rada dziļas pārdomas, ir motora jauda. Esmu izvēlējies Bush Crab 330 laivu. Gonkas uz ūdens nerīkošu, biežāk izmantošu laivu velcei. Doma ir pirkt 2,5hp motoru. Vai šī jauda būs ok? Vai vajag 4hp. Jau iepriekš, liels paldies par Jūsu atbildēm.
21.jūlijs 2009, 15:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager