Zivju pagatavošanas receptes

Tā jau ir,...ne jau māksla ir ko uzšmorēt...,māksla ir dabūt to garšas buķeti...
31.marts 2011, 10:51 | links
 
Vinnij, tu mums esi netradicionālās orientācijas šefs!

Turēties pie pannas prot jebkurš makšķernieks, bet no zivs uztaisīt "gleznu",- tur jābūt mākslai un šuvēja prasmei. Gaidīsim ekskluzīvus piedāvājumus
31.marts 2011, 10:50 | links
 
...iht, iht
31.marts 2011, 10:42 | links
 
Sveiciens gardēžiem :))
Es ar nolūku šeit lieku šādas receptes. Domāju, lielākā daļa no še lasošajiem, ir cepuši un vārijuši un ir pazīstami ar tradicionālajām receptēm. Gatavošana ir fantāzijas lidojums, cik laba fantāzija, tik tālu lido :))
31.marts 2011, 10:40 | links
 
avtt, ja viss būtu pa vienkāršo, tad visiem patiktu mutere. Vai arī kaimiņu Janka ;))
Pie ceptām zivīm ir OK kādreiz vieploīda ieteiktā ideja par ābolu-mārrutku mērci. Es taisu tā: liesais krējums 12% : provansas majonēze = 5:1. Sarīvē 2-3 (ja uz puslitru) ābolus - vēlams skābākus, vēlams nomizotus,iemaisa un pievieno mārrutkus tik, cik stipru mērci gribās.
Vislabāk šī tīk pie ceptām butēm, un rudenī pieejamās antonovkas ir vislabākās šādai mērcei.
31.marts 2011, 09:53 | links
 
Ei,viss tak pa vienkāršo!
Vienam mutere,citam meita,kādam kleita,kuram kaimiņu janka!;)
Gaumes tak dažādas!Vai ne?
31.marts 2011, 09:41 | links
 
bweehh...vo vienīgais, kas man vēl iet pie sirds tā ir asinsdesa ar brūkleņu ievārījumu :DD
bet nedod dies zivij, vai vēl trakāk gaļai stampāt virsū persikus un visus pārējos brīnumus :DD
31.marts 2011, 09:36 | links
 
Pareizi Zivniek! Vienīgā nepieciešamā garšviela pie gaļas un zivs ir daži Tērvetnieki....vai Piebaldziņas :)
31.marts 2011, 09:32 | links
 
Man ar rieksti nepatīk, bet plūmes, aprokizes un persiki ir super piedavas, tāpat kā brūkleņu mērce. Pamēģini Zivniek, tas dod tādu foršu, drusku saldenu garšu:)
31.marts 2011, 09:26 | links
 
bweeeh....man personīgi ļoooti kaitina augļi un rieksti pie gaļas....restorānos nemaz neuzdrošinos kaut ko ar jancīgu nosaukumu ņemt, jo tad jāķimerējās kamēr tos brīnumus izlasa ārā....FU!!! GAĻA ir GAĻA un nav ko ampelēties :DDD
31.marts 2011, 09:19 | links
 
Emka :)) plūme ir ļoti līdzīga persikam. To var darīt arī ar plūmju kompotu. Esmu taisījis plūmju mērci klāt laša steikam, tīri garšīgi sanāca.
30.marts 2011, 23:41 | links
 
Labvakar copes lielmonstri :)) Tātad zutis. Ņemam Spilvas balzamico mērci, sojas mērci, zaļumus, ķiploku, eļļu, sāli un cukuru. Trešdaļu spilvas mērces,50 gramus sojas mērces, 50 gr eļļas, ķiplokus pēc izjūtām, sāli 20 gr, cukurs 40 gr. Zuti sagriežam aptuveni 200 gr gabalos, marinējam kādas pāris stundas.
Kamēr zivs marinējas, ņemam konservētus persikus, puravus, rīvētus burkānus, citronpiparus, saldo krējumu. Persikus sablenderējam, pieliekam sagrieztus puravus, rīvētus burkānus, saldo krējumu, sāli un piparus, mazliet baziliku.
Zuti grillējam, (var apcept uz pannas), kad zivs gatava liekam sautējamā traukā, pārlejam ar persiku mērci, liekam cepeškrāsnī 150 grādu temp, aptuveni uz 20min. Labu apetīti :))
30.marts 2011, 23:20 | links
 
reanimācija pēc vēdzeļcopes , tik iemesli citi:)
30.marts 2011, 22:13 | links
 
Usi , ko tikai Tu neizdomā lai izvairītos no copes , es zinu ka Tev bail no tārpiem , bail no vēdzelēm un jā tavā klātbūtnē pārgrieztu vēdzelei kuņģi , lai paskatītos ko šī ēdusi , tad būtu Tev reanimācija jāsauc , tāpēc arī aicinu Tevi , lai pamazām norūdītu un iztaisītu Tevi par kārtīgu vēdzeļu makšķernieku .
30.marts 2011, 20:03 | links
 
boroda, tām vēdzelēm ko jūs ķerat, saldēšanai derētu krievu laiku krējuma pudeles:)
30.marts 2011, 19:50 | links
 
āā...nenočekoju:)))) Usi,brauksi vēdzelēs?:))
30.marts 2011, 19:27 | links
 
Viņš tak atzinās ka-lucītis...
30.marts 2011, 19:26 | links
 
Bums tak teica, ka dzelžus rūda šķidrajā slāpēklī. Tad jau ar turpat zušus pamērcē, baigie stieņi sanāk :D:D
30.marts 2011, 19:25 | links
 
usi, kas tas par zuti, kurš ietilpinās 0.5l pudelē?:DD
30.marts 2011, 19:23 | links
 
gintsgg. Mans domā ,ka to varētu dabūt gatavu šādi:Zuti ātri apsaldē,tad ātri iemērc ūdenī,atkal apsaldē un vēlreiz ātri aplaista ar ūdeni,tad atkal apsaldē,aptin ar pārtikas plēvi un liek saldētavā.
30.marts 2011, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager