Zivju pagatavošanas receptes

visvieglāk jau ir ādu novilkt, bet tad'tas vairs nav tas....ja izmērs nav nekāds baigais, tad lai lieki nečakarētos taisu šitā http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/vecdaugava/ šodien vēl hoķis, un šitā pagatavoti ašuki kopā ar vienu varbūt diviem bairīšiem ir vnk pasakaini!!!
30.novembris 2010, 17:52 | links
 
novilkt ādu.ja gribi tik zvīņas nokasīt,tad iegādājies cietu nazi ar robainu asmeni.nazi vajag tādu lai nelokās.kaut vecajā zivē ēlvē rakstiju-drāšu birstītei izrauj sarus.un uzsit uz plakanās puses 2-3 alus pudeļu korķus.un kasi uz nebēdu.tik atceries,lai ari kādi tīrāmie tev būs pieejami,virtuve būs zvīņās.no tā neizbēgt!
:)
30.novembris 2010, 17:54 | links
 
Tad lai sieva čakarējas! A tā ādas novilkšana kā izskatās?
30.novembris 2010, 17:56 | links
 
urmaas
zivniekam ar alus korķi,toč ir:)
30.novembris 2010, 17:56 | links
 
vajag ASU nazīti.nogriez galvu-pārgriez punci līdz astei.pie anālās spuras atgriez spuras otru pusi.tāpat ar muguru,griez līdz astei.gar spuru atgriez ari no otras puses.novelc ādu no zivs vienas puses,tad no otras.kā pēdējās izrauj anālo un muguras spuru!
:)
30.novembris 2010, 17:59 | links
 
Sīkos asarīšus izķidā un zupā iekšā ar visām zvīņām. Tādus 50-100gr tīri normāli var nokasīt. Lielajiem vai nu jāgriež filejas vai atver pa muguru un ar zvīņām uz grila :)
30.novembris 2010, 17:59 | links
 
gatisbb
re ku viens variants:
http://www.youtube.com/watch?v=pjTlFwQb7D0
šitā gan mēģinājis neesmu!!!
30.novembris 2010, 18:00 | links
 
Mlg2:)))
būtu dīvaini,ja šamam to nebūtu!!!
:)))
30.novembris 2010, 18:00 | links
 
Tirinātāji, jau daliet lāci, kurš vēl mežā?
:)))
30.novembris 2010, 18:03 | links
 
donačņik:)
dalamies pieredzē,sūdu izkratīšanā!!!
:)))
30.novembris 2010, 18:04 | links
 
ādas novilkšana ļoti elementāri , pārgriez ādu no augšas visā garumā no galvas līdz astei gar pašu spuru , tad vēlreiz spurai no otrās puses , izņem spuru , nogriez galvu , izņem iekšas un ādu ar visām zvīņām nolobi nost . Kad piešaujās , stundā var 100 gabalus nolobīt , sieva būs priecīga jā neuzkrausi viņai šo smago darbu .
30.novembris 2010, 18:07 | links
 
Nu re , Zivnieka ieliktajā video , tīra tieši tāpat , kā to daru es , tikai es 10 sekundēs vēl nemāku , man sanāk nepilna minūte , galvenais ka virtuvē nebūs nekādu zvīņu .
30.novembris 2010, 18:15 | links
 
urmaas, mlg2
ko jūs mani te tagad piesmejat???
nav man neviena alus korķa, laivas būdu nācās sakārtot, jo man tur šāda tāda filmēšana notikās, tā kā tur man viss izlaizīts (līdz nākam gadam) un vispār šitādā aukstumā alus pie dūšas neiet, ja nu vienīgi kopā ar tiem ašukiem, ko gatimbb ieteicu :)))
30.novembris 2010, 18:16 | links
 
Labs recepšu apkopojums - http://parcopi.lv/Recepu_grmata.pdf
10.janvāris 2011, 20:41 | links
 
Izfileetu asaru filejas bez aadas apvaarta kvieshu miltos, cep lielaa daudzumaa olivelljas lidz zeltaini bruunas. Tad saliek uz salveteem, lai uzsuuc lieko ellju. Nem tostereetu graudu maiziti, uzsmere kanepju sviestu un liek virsuu izcepto filejinju un uzkaisa zaljumus...
Kozham...izgarshojam.. un uzdzeram baltviinu.

Tagad tieshi izbaudu :D
10.janvāris 2011, 21:06 | links
 
16.janvāris 2011, 09:16 | links
 
atļaušos nokopēt pareizajā tēmā:
tātad lucīšu kotļeti :)))
iesaku izdarīt tā - saķer lučus, aizstiep mājās, mājās ejot nopērc sīpolu, baltmaizi, bairīti (vismaz 2 litri), malto gaļu, kad esi mājās nogriez galvas, izņem iekšas, uzmet uz pannas sviesta piku, pagaidi kad izkūst, tālāk šitos čūskulēnus virsū, apber ar sāli, lucīšus nevajag īpaši kārtot vienkārši čupu uzmet un cep, kamēr šie paliek tādi brūnganīgi, tālāk, noņem to visu nost no uguns un ieber bļodā, kamēr dziest, nomizo sīpolu, sagriez četrās daļās, pārīti ar baltmaizes šķēlēm iemauc ūdentiņā (var pienā) lai drusku pamirkst! Tālāk no pagultes velc ārā gaļsmašīn, kurā stūķē iekšā padzisušos lucīšus, sīpoldaivas, un maizi, kad tas viss izdarīts, iegūto masu izlaid cauri gaļsmašīnai vēlvienreizīt :)) tad visu samaisi kopā ar jau malto gaļu, tad atkal kurini plīti un mauc virsū pannu, lai karsējās, kad uzkarsusi, uzpilini tuč, tuč eļļas, vai uzliec pikuci sviesta, kad tas izdarīts, no iegūtās masas veido smukus bimbuļus un mauc virsū uz pannas, apcep no visām pusēm, tad steidzīgi rauj vaļā bairīti, un kodies bimbuļos, kamēr tie silti, un dari to tik azartiski ka tauki tek pa zodu lejā, tad to visu apslaki ar vēsu bairīša malku...atkārtot tik ilgi kamēr esi spējīgs :DDD
p.s. lucīšu un gaļas attiecība ir apmēram tā - 1kg lucīšu, pret 400 gramu malto gaļu....

ak jā un pēc šīs receptes tā kotļetes garšo...pat nezinu...liekās sajūta, it kā ēstu kaut ko kūpinātu

p.s.s
par beizpieniem tad arī šeit varat turpināt :DD
25.februāris 2011, 14:52 | links
 
nu re pareizā tēma
25.februāris 2011, 14:53 | links
 
Katram sava recepte, kā to visu dabūt lidz galam, tā, kā pašam patīk.
Citam nemaz sīpols negaršo un ko tad!
25.februāris 2011, 14:55 | links
 
Zivnieks

Es klāt vel klāt liktu ķiploku un mazliet skābo krējumu.

Būs ok!
25.februāris 2011, 14:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager