Zivju pagatavošanas receptes

Zilskābe=Ciānūdeņradis ir stipra inde - tas iedarbojas nāvējoši pat par 0,05 g mazākās devās!(Vikipēdija)
29.marts 2011, 23:02 | links
 
Par zilo negribas palikt,un mirt ar negribas.Pagaidām jūtos labi.:)
29.marts 2011, 23:05 | links
 
Ja gribat ilgāku laiku saglabāt garšīgu un frišu zivi/fileju/ ņemat tetrapaku liekat iekšā fileju visu pārlejat ar ūdeni un saldētavā iekšā -17
Man ir 2 gulošās viena Elektrolux otra izbijusi sldējuma saldētava/tādas kā veikalos un benzīntankos/kad vajag ko uzcept -ņemam asu nazi vai zāģīti un nozāģējam no tetrapakas tik cik apēdīsiet pārējo apakaļam skapī atkausējam un uz pannu virsū Dodu garantiju ,ka starpība starp svaigo un šādi uzglabāto būs niecīga un ja Jums to nepateiks pat neatšķirsiet.Man šādā veidā bija ielikti zuši un viena paka bija aizgulējusies saldētavā 2 sezonas Nokūpināju un noēdās :DD kā svaigi :DDD
29.marts 2011, 23:13 | links
 
Ja tādu tekstu raksta Bumsis, ticēšu uz vārda! :)) Guru tomēr!
29.marts 2011, 23:16 | links
 
Tik cik zilskābi apēdat ēdot ķiršus Jūs būtu sen apmiruši Un asarim šis vielas ikros ir stipri mazāk .Tā ir zivs dabiskā aizsardzība pret parazītiem un cilvēkam tās koncentrācija ikros ir nekaitīga .Delikatese -protam jāizcep jo tas tomēr nav kaviārs.:DD
29.marts 2011, 23:18 | links
 
Ar piebildi -ķiršos zilskābe koncentrēta kauliņos...DDD
29.marts 2011, 23:21 | links
 
Toni pareizi kauliņos koncentrācija ir lielāka bet pašā ķirsī arī viņa irr tikai deva ir stipri niecīga .Koncentrācija palielinās ja liek ķiršu kompotu ar visiem kauliņiem -tad gan var sanākt ziepes kaulīņus graužot un meklējot tur iekšā riekstiņus:DDD
29.marts 2011, 23:24 | links
 
Cienītā publika :)) Zilskābes daudzums mūsu zivīs nebūt netuvojas kaitīgajai robežai. Šie pastāstiņi par mūsu kaitīgajām zivīm mani vienkārši tracina!
29.marts 2011, 23:26 | links
 
Vot tad gan var palikt ''ķirsī''...DDD
29.marts 2011, 23:28 | links
 
Starp citu es tā savu laik vedu mājup līdaku un asru filejas no Ālandiem-tas bija tad kad Somi līdaku par zivi neuzskatīja,un mājiņās bija ledusskapji ar sldētavām-nevis kā tagadiņ vienas aukstumlādes :DD
29.marts 2011, 23:28 | links
 
Nu tas jau ir tas pats ko es teicu , tetrapaka vai celofāna maisiņš liela starpība nebūs , un ūdenī sasaldēts no svaiga maz ko atšķirās .
29.marts 2011, 23:31 | links
 
Cienītais meistar,īpaši nesatricinies,iet domu apmaiņa!
29.marts 2011, 23:32 | links
 
Tas bij domāts Vinnijam.
29.marts 2011, 23:36 | links
 
Gint tur jau irrr tā fiška ,ka ūdens nelaiž klāt tos specifiskos sldētavu smaķeļus pie zifs Un vēl -zivs salā tā pat kā saulē žūst -protam lēnākos tempos Voblu arī ziemā taisa izsaldējot :DD
Zušus sldētus uzglabā tikai ledus mantelī Nejaukt ar zivju atdzesēšanu Ledus mantelis ir vajadzīgs ilgākai uzglabāšanai :DDJa ir intrese varu pastāstī kā to mētelīti uzšuj :DD
29.marts 2011, 23:37 | links
 
Labi kungi :)) kad vajag ideju, kā pagatavot ko garšīgu, dodat ziņu :))
29.marts 2011, 23:38 | links
 
Man aprīļa beigās sāksies zuši varētu kādu jauninājumu -kūpināšanu auksto gaļu varat nepiedāvāt viss jau zināms .Kaut kādu citu fišku gribētos -pirmos varbūt pat uz lieldienām nāksies šmorēt :DD
29.marts 2011, 23:41 | links
 
šodien tirgū nopirku Mencu.
Iesakiet kādu recepti, izņemot cepšanu.
29.marts 2011, 23:49 | links
 
Bumsi :)) nu ar to kukaini man bijusi maza darīšana. Vienu varu točna pidāvāt, ja domāšana nav piesārņota ar stereotipiem:)) Man jau liekas, ka nav gan :))
29.marts 2011, 23:53 | links
 
Tur galvenais ir visu gatavot uz labi sazemētas plīts - ja nu zutis elektrisks izrādās :)
30.marts 2011, 06:38 | links
 
Bums!Tā zušu manteļa piegrieztni jau varēji nopludināt arī mums, bet kur noķert zuti?Izņemot tirgu.
30.marts 2011, 08:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager