Zivju pagatavošanas receptes

Vecās copes grāmatās esmu lasījis, ka paturot zivis tekošā ūdenī, dūņu garša mazinās. Tas vairāk attiecas uz līņiem un karūsām.
19.oktobris 2011, 18:51 | links
 
citiem vārdiem sakot, zivīm ar dūņu garšu vieta ir podā... :)))
...var mērcēt pienā, etiķī, bet tas vairs nebūs tas...
19.oktobris 2011, 19:00 | links
 
zorge tad pareizi esi sapratis lasīto.
19.oktobris 2011, 19:10 | links
 
Skrējēj! Tas bija koments perpendikulam, par to dūņu garšu : )))
19.oktobris 2011, 19:29 | links
 
i tād, kas neēd cūkgaļu, jo ir gadījies cūkkakas ēst, i tād kas neēd liellopa steiku, jo ir gadījies govs pļekā iestūrēt ar šmauli, ir arī tād, kas neēd zivs, jo bijuši spiesti dūņas kād pār gad rīt. Tiem nekas nelīdzēs, ne piens, ne tekošs ūdens, ne septiņ krust, ne zilumzāles.:))
p.s. nav man nācies nevien fiš ēst, kas negaršotu pēc fiš.
:))
19.oktobris 2011, 19:55 | links
 
kā garšīgi pagatavot var vēdzeli.
19.oktobris 2011, 23:42 | links
 
Nokūpini.
20.oktobris 2011, 07:06 | links
 
es vēdzeli ieteiktu taisīt galertā, vārīt zupā, tikai ne kūpināt. Pastāstīšu kā man gāja ar kūpināšanu.

Vienreiz tirdziņā ieraudzīju lielas, smukas vēdzeles, domāju, vo nopiorkšu pamēģināšu kūpināt, jo tās mēra šņorītes, ko māku noķert kūpināt toč nav vērts. kurš kūpina 2 lučus?? :)

Nu lūk, nopirku, par abām ~3kg, kādi 12 vai 15ls atdevu...galvu nogriežu - 1/3 fiuiķ, iztīru iekšas, vēl trešdaļa fiuiķ, jo aknas nemāku taisīt...nokūpināju to, kas palika...nu žāvēta menca, nekas īpašs...
20.oktobris 2011, 09:39 | links
 
daddy_j,vari pastāstīt kā to galerti taisi no vēdzeles.
20.oktobris 2011, 09:44 | links
 
nu kā jau zivju galertu - mazā ūdenī ar garšsaknēm (sipols, selerija) novāra zivi, tad nokāš, zivi saliek pa trauciņiem, bet buljonam pieliek želatīnu un pārlej
20.oktobris 2011, 12:45 | links
 
Sveiki kungi!
Nu ir tāds kā rudens kūpiņa laiks, ir ienākusi info, ka vajag kādu recepti. Pats esmu klasikas piekritējs, eksperementēju ar mērcēm.
Sagatavojam garšvielu maisījumu :
1) sāls un cukurs ( attiecībā 1/2),
2)citronpipari,
3) kapāti zaļumi ( dilles, pētersīļi, var arī baziliku, ja nav svaiga, liekam kaltētu)
4)ķiploki ( labāk sablenderēt).
Sajaucam visu kopā, klājam zivis un garšvielas pa slāņiem, uzliekam slogu. Gaidam līdz sāk izdalītties šķidrums, tad kūpinam. Lai labi garšo :))
9.novembris 2011, 21:26 | links
 
Bingo!!! Taisni, tas kas mums vajadzīgs!

Jautājums profesionālim- Te tauta zivis met pret sienu, var būt kāds pielietojums atrastos, tām kuras nevar, ne ledusskapī ierūmēt, ne plītī ieskapēt, ne uzcept vai novārīt?!

Es jau zinu...
9.novembris 2011, 21:35 | links
 
Vinnij , Tu viss maz zini cik Tu man esi parādā ? Es aizkūlos līdz televizoram , bet tur abloms .
9.novembris 2011, 21:36 | links
 
Paldies, Vinnij!
Turpini dalīties ar savām zināšanām un pieredzi- tās ir zelta vērtas!!!
P.s.Vajadzētu piebilzt to, ko Tu man austiņā iečukstēji,t.i., butēm der visas receptes, kuras der baltajām zivīm. Vai es pareizi esmu sapratis?
9.novembris 2011, 21:37 | links
 
Kas tad tā par tādu dīvainu sugu, kuru nav kur likt?
9.novembris 2011, 21:37 | links
 
"Kas tad tā par tādu dīvainu sugu, kuru nav kur likt?"
Tu nedaudz esi palaidis garām- tā ir viena no bušu IZMANTOŠANAS, ne gatavošanas receptēm, ja gadījienā ir saķēries vairāk, kā spēj apēzt... :DDD
9.novembris 2011, 21:42 | links
 
Vinnij- laikam tikai 3/trīīs?/ kursus esi piebeidzis, ja tā tā, tad ziņo! Varbūt varu līdzēt:D
9.novembris 2011, 22:24 | links
 
Sveiks kātel , pilnmēness ?
9.novembris 2011, 22:32 | links
 
Vinnijs,ar maniem trijiem kursiem un pēc manas saprašanas,varbūt tomēr labāk nēgaidīt kad tā sula iztecēs,ka pa sausu nesanāk...(atvainojos par iejaukšanos profu diskusijā).
9.novembris 2011, 23:25 | links
 
tonij, lai tā sulla netecētu,tam apakšā jāklāj redele, lai asinis notecētu!
9.novembris 2011, 23:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager