Zivju pagatavošanas receptes

Jautājums Vinnijam, Bumam un pārējiem copmaņiem:)))!
Ziemassvētkos sanāca neliels pārsteigums, viens no ēdieniem ko vajadzēja pasniegt bija karpa, tā kā es biju vienīgais copmanis man tika tas gods viņu notīrīt kā arī sagatavot cepšanai, un tad sekoja interesantākais es jau domāju ka šeit kādu garšīgu karpas recepti atradīšu, bet bsakarā ar laika trūkumu -neatradu, tad nu improvizēju, karpu nekad nebiju cepis cepeškrāsnī, ja būtu līdaka, asaris, līnis, lašvedīgie nebūtu problēmu...tad nu nosolījos sev ka nākošreiz kad visi radi tikssies pirmais ko izdarīšu būs cepta karpa, tātad virtuves guru kāda būtu tā labākā recepte:))))))))
26.decembris 2011, 13:10 | links
 
Pats voblu ziemā neesmu gatavojis. Tagadējie laika apstākļi kā radīti voblai. Mošķi paslēpušies, temperatūra arī laba, vējelis arī normāls. Vajag tik kādu nojumi, lai ir laba gaisa piekļuve un lai putni netiek klāt!
26.decembris 2011, 11:21 | links
 
Vēlams nedzīvojamas telpas un elektrība-izkar zivis kādā rāmītī,pieliek pretī kaloriferu ar remdenu pūsmu un gaida kamēr gatavs,tad skrien pēc ziemas alus....
23.decembris 2011, 11:44 | links
 
cepeshkraasns visiem ir?Tad uz ljoti maziem graadiem iekshaa un lai zhuust.
22.decembris 2011, 00:25 | links
 
Vinnij,...nea!!!
22.decembris 2011, 00:21 | links
 
O , jā , vobla ziemā mani arī interesē ! Vinnij , klāj vaļā .
22.decembris 2011, 00:16 | links
 
Vinnij,pastāsti lūdzu,kā sagatavot voblu ziemā?
22.decembris 2011, 00:10 | links
 
iemēģiniet svaigi marinētu-vimbu,lasi ālantu u.t.t.sagriež strēmelēs,pievieno citrona vai laima sulu,smalki kapātu aso piparu,sāli,cukuru,olīveļu,var kādu zaļumu,pēc 5-10 min. Labu apetīti...
22.decembris 2011, 00:10 | links
 
Kas saistīts ar zivju gatavošanu, laipni lūgtum privāti. Esmu sapratis, ka ne visiem tas ir saistoši. Pats darbojos Jēkaba Kazarmās, ja ir interese,esmu pieejams Viesistabā Kazarmās, kā arī sarakstē. Atbildu visiem.
21.decembris 2011, 23:59 | links
 
Sagi! Kauties gribi? Tev jau Leišmale blakus, kā man Kaķenieki jaunībā. Tavos kaimiņos manam draugam sievastēva bēru laikā nozaga jaunu traktoru un aizdzina pāri robežai - ar galiem...
19.decembris 2011, 21:54 | links
 
Nu tam es gan nepiekritīšu, ka jūras ālants nav ēdams žāvēts. Bet katram savs, piemēram man vispār negaršo līnis, ne cepts, ne žāvēts :(
16.decembris 2011, 23:29 | links
 
pag, pag... kas pa lietu, Tonij?
Kādam kreklu jāsa[;ēš?!
16.decembris 2011, 22:40 | links
 
Sagi,Tavā jubilejā,nekādas klopes ...
16.decembris 2011, 22:34 | links
 
Labi, ka vismaz atvainoties mākam, citādi- cik tur tālu līdz klopei. Īpaši, ja ir piektdienas vakars, va' ne?
:DDD
16.decembris 2011, 22:20 | links
 
Sory ,tas nebij Tev
16.decembris 2011, 21:52 | links
 
Kam tas adresēts ??:DD Es Tev iedevu konkrēta cilvēka niku kurši ir profs karpu ķeršanā un kūpināšanā -ja nemāki viņam uzsist PM tā jau ir Tava bēda.:DD Vēl ir sadaļa KŪPINĀTAVAS kurā arī ir kūpinājumu rcepšu līdz orītēm :DDD Veiksmi
16.decembris 2011, 21:25 | links
 
jūties laimīgs ?
16.decembris 2011, 21:20 | links
 
Viņa pseidonīms Carp-XXL Nikā jau redzams ,ka karpu bende :DD
16.decembris 2011, 21:09 | links
 
Prasi Zariņ Valdim tam labi sanāk ;))
16.decembris 2011, 21:07 | links
 
Starp citu,gribēju atrast,kā nokūpināt karpu,bet laikam jau nav lemts,goda vārds ,tīri tā priekš sevis :(
16.decembris 2011, 21:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager