Zivju pagatavošanas receptes

Bekonam ir maiga, nedaudz saldena garša, tas lieliski sapas ar zivi. Dažos gadijumos ( lasis, taimiņš, forele) ļoti labi der kūpināts bekons.
29.marts 2011, 22:02 | links
 
Vinnij , Itālijā , zivju restorāna , ēdu tīgergarneles ietītas bekonā , bija super gardi , asaru ikri šitā pagatavoti , domāju būs vēl gardāk .
29.marts 2011, 22:00 | links
 
Vinnijs! Kur īsti ir tā ķīmija - bekons + zivs. Zinu, ka daudzi pavāri šo salikumu ir iecienījuši - un ne tikai ar bekonu, bet ir pat tādi brīnumi redzēti kā steiks ar ķilavu pastu.
29.marts 2011, 21:58 | links
 
Jegogo! Ar dzīves jaukajām perspektīvām vari iepazīties medicīnas enciklopēdijā sadaļā par parazītiem un plakantārpiem :)
29.marts 2011, 21:56 | links
 
vinnijs.Intrese par asaru ikriem aktuāla.Vairāk par ceptiem kopā ar olu neesmu meiģinājis. Var jau droši ēst arī svaigus, kā kuiļa p..... ,bet tas priekš manis pārāk ekstrēmi. Labu apetīti.
29.marts 2011, 21:54 | links
 
Tātad, ikrus apsālam , apkaisam ar pipariem, pievienojam kapātus zaļumus, atstājam ievilties. Paņemam veikalā iegādātu, plāni sagrieztu bekonu. Satinam tajā ikrus, ja lāgā neturas tinums, tad var saspraust ar zobu bakstāmo. Uzkarsējam cepeškrāsni līdz 200 grādiem, cepam līdz 10 min, vai kamēr bekons kļūst kraukšķīgs.
29.marts 2011, 21:53 | links
 
Nezinu , varbūt asaru ikri ir indīgi ? Es visu mūžu ēdu līdaku ikrus svaigā veidā , tie indīgi nav , man viņi garšo labāk par lašu ikriem . Asaru ikrus , atzīšos nekad neesmu ēdis svaigā veidā , bet domāju ka vajadzētu būt OK .
29.marts 2011, 21:51 | links
 
Tikpat labi vari asaru filejas uz maizītes trenēt iekšā :D
Vispār ar labu čilli mērci arī avīzi var noēst :DD
29.marts 2011, 21:48 | links
 
Es tikko apēdu vienu maizīti,tagad gaidu kas būs.:D Gintsgg,tu domā,ka var?
29.marts 2011, 21:43 | links
 
Būšu atklāts, ar pagalvojumiem ka var, nesteigšos. Man personīgi, tas neliekas piesaistoši, pārāk izteikta zivju garša.
29.marts 2011, 21:42 | links
 
Jegogo , kāpēc gan nevarētu ?
29.marts 2011, 21:40 | links
 
Interese ir -viena burka ar ikriem ledusskapī aizķērusies.
29.marts 2011, 21:38 | links
 
Vai asaru ikrus var ēst svaigā veidā uiz maizes ar sāli?
29.marts 2011, 21:33 | links
 
Labvakars copes monstri :)) Te, pāris dienas atpakaļ, viens interesējās, kā pagatavot asaru ikrus. Vai interese vēl pastāv?
29.marts 2011, 21:12 | links
 
Es tieši tāpat kā Epox , iekopēju visas receptes un savā mapē noglabāju . Vēdzeļu zupa sanāca fantastiska , paldies Vinnij .
28.marts 2011, 22:44 | links
 
Epox :)) nu tādu godu man izrāda pirmo reizi :)) PAlDIES!!!!!!
28.marts 2011, 22:19 | links
 
vinnijs> ..tencinu ,visām Tavām šeit dotajām receptēm izveidoju atsevišķu mapi kur saglabāt ,lai sagriboties ko gardu nav jārokas pa visām CL -Zivju pagatavošanas reptes lapām...:)
28.marts 2011, 22:16 | links
 
Kātel :)) protama lieta, trešdaļu pudeles satura, kas būtu aptuveni 70gr :))
28.marts 2011, 22:13 | links
 
tencinu, tencinu...mazliet varēji ieeļot proporcijās, savādāk kāds izdomās no balsamico uztaisīt tabasco. Trešdaļas mērces...,no pudeles vai kopējā tilpuma

manam igauņu spurotājam nav pretenziju pret mazajiem asarīšiem, pa pirkstiem gan var atrauties
28.marts 2011, 22:06 | links
 
Jurik , es īpašus paņēmienus nezinu, ar mazākiem asariem daru šādi, pamatīgi apgrauzdēju uz pannas un ar aliņu notiesāju :))
28.marts 2011, 21:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager