Zivju pagatavošanas receptes

Nē , man "izdzīvošana" bija tikai LV apstākļos, no ogām varēja tik krūmos sēdēt :)) Vajadzēja laikam opi vairāk pratināt, tad būtu zinājis, kas un kā :))
9.novembris 2010, 22:43 | links
 
Tas viss ir pupu mizas salīdzinot ar islandiešu delikatesi pūdēto haizivi, vo tā ir manta!
9.novembris 2010, 22:40 | links
 
Nultrijas man bija lauku mājās, pasaku varu sacerēt:) audzēt, sev dārgāk sanaks :)
9.novembris 2010, 22:35 | links
 
Ne jau es no laimes šos ēdu....Vardes un jēlas zivis mums arī vandīja, cilvēka saprāts visādus jokus met....Badā garšu īpaši nejūti ! Bet nagjes omcenes teica friči rija vēsā mierā :))
9.novembris 2010, 22:34 | links
 
Nūtrija tiešām garšīga kūpināta ,ja vēl etiķa marinādē oj ......:DDD
9.novembris 2010, 22:32 | links
 
Varžu kājas garšīgas maķenīt pēc vistas smeķo tikai maigākas Krokodils arī pēc vistas filejas
9.novembris 2010, 22:30 | links
 
Kilka
atceroties koju laikus.bij mums tāds Mieriņš Aivars kursā.tas no mājas veda nūtrijas tušonku,mājās gatavotu.vot tā bij štelle!
:)))
9.novembris 2010, 22:27 | links
 
Bums , man nācies visus rāpuļus ēst un galināt, kad bads kuņgī nabaga laimes nesēju(zalkti) noēda uz nebēdu :)) Mūs izglāba buks :))
9.novembris 2010, 22:21 | links
 
Ezi būtu žēl ,bet čigāniem ezis un jēra galva tā ir pirmā delikatese.
9.novembris 2010, 22:18 | links
 
Jo jo nu tik dulls viš gan nebija.Tie bija tie jaunā viļņa ampelmaņi Vēžus pa 3 ls gabalā ņēma.Puišeļi taisīja biznesu Spicē pirka saldētos-poļu.pārvārīja ar vairāk dillēm un sāli un stūma iekšā kamēr viņi to muļu atkoda.
9.novembris 2010, 22:17 | links
 
oi, jopcik, ku kūpināta nūtrija ir garšīga, mmmm
9.novembris 2010, 22:16 | links
 
Aha, un dīķgliemezis pēc puņķa liekās un zalktis delkatese un ezi, tik puse ēda no visiem :)) Bet suni čomš ēda, neesot ne vainas :)
9.novembris 2010, 22:13 | links
 
žuku gan vēl nav nācies No tik lielā trūkumā dies sargājis Sory - ja nūtrija ir tā pati žurka tad žurkas arī esmu ēdis :DDDDDDD
9.novembris 2010, 22:13 | links
 
BUMS, vajadzēja viņam vējazivi kūpināt (bez knābja) un par zuti nosaukt :DDDDD
9.novembris 2010, 22:12 | links
 
bums
nu žurka ar pēc žurkas negaršo
9.novembris 2010, 22:08 | links
 
Starp citu suns garšo pēc jēra -nu stipri līdzīgs
9.novembris 2010, 22:07 | links
 
Kilka:Es viņus negatavoju - es viņus tikai ēdu:))) Esmu tikai uz pannas cepis -normāli sanāca. Tos vismazāk ir nācies gatavot. Es ēdu visu kas peld ,skrien,lido,daļēji kas rāpo .Eksotiskākais ko esmu ēdis ir cepti zīda kāpuri(pretīgi) ,kaut kāda ķirzaka (normāla),baloži(labi) ,čusku(izcili),vardes(garšīgi),vistas asins zupa (izcili pretīgi) ,gliemeži -mans mīļākais ēdiens. Suni atteicos ēst - pārējās zināmās gaļas ieskaitot bruņurupuci ir parasta lieta.
piebilde: Tas viss bij āzijā - lielākā daļa bij jāēd vai nu pieklājības pēc, vai nu aiz intereses.Vairāk aiz intereses:)
9.novembris 2010, 21:52 | links
 
Kilki ir ir tiem lunkanajiem tās gļotu problēmas/viegli risināmas/ Tas pats ar zuti ja nav pienācīgi atgļotots visi brēc ,ka tie tokš ezera zuši un smird pēc dūņām .Maniem nekas un nekur nesmird.Man bija uzradies viens žīds kurš briesmīgi gribēja jūras zuti /Tas laikam bija neticīgs jo žīdiem tora liedz ēst zivis kurām nav zvīņu/Iespēja dabūt nebija tāpēc lielu Usmenieku noplaucēju un nokasīju līdz baltumam un ar ābeli nokūpināju.Pēc krāsas sanāca kā renģei.Ēda acis bolija un teica ka tikai tādus turpmāk pastellēšos un tas nekas ,ka 2 dārgāki par ezera zušiem..........Ļerga arī ielieta Tulamora pudelē garšo savādāk ..:DDD
9.novembris 2010, 21:44 | links
 
Brālīti. Un vispār, lai būtu par tēmu - kā tieši Tu pagatavo nēģus???
9.novembris 2010, 21:39 | links
 
Vajag dot ēst biežāk, kā reizi nedēļā ;))
Vispār jau tas neliecina par bargu ziemu, drīzāk otrādi - būs daudz atkušņu, līdz ar to arī "suņu laiku". Puisis vienkārši gatavojās kārtīgai jārei :DDD
9.novembris 2010, 21:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager