Zivju pagatavošanas receptes

Kilka Viņš drīz būs tavā augumā(ja ne augumā ..tad vēderiņš nu toč)Mežonīgi rīt sācis - laikam auksta ziema būs .
9.novembris 2010, 21:33 | links
 
Bralīti - vadoties no labākajiem NG padomiem, sen jau izmantoju gatavās pavadiņas ;)
Pakasi draugam aiz auss no manis :)
9.novembris 2010, 21:29 | links
 
Bralitis
....tas p.s ir labais:DDDD
9.novembris 2010, 21:28 | links
 
Nu Kilka tavi muzikālie pirkstiņi :)) Kā tu vispār āķi vari pie auklas piesiet :))))))
p.s. tavs spalvainais draugs uzlicis galvu man uz kājām krāc :)
9.novembris 2010, 21:26 | links
 
Klausiet Bumu un nebūs problēmu....Pats es šajā ziņā esmu dilentata vai amatieru lomā....
9.novembris 2010, 21:21 | links
 
Nu, nezinu ar profiem nestrīdēšos, bet nekad nekādas gļotu ļerpatas cepjot nēģus neesmu novērojis. Var jau būt, ka mani vijolnieka pirkstiņi pie vainas ;)
9.novembris 2010, 21:18 | links
 
Brālīt, kad ezerā netiek ,prāts visādas huiņas izdomā Man tas tiešām nesagādā neērtības Un ogles ir vajadzīgas tikai nēģim Darva spannī un gaida jāņuguni Pie mums parasti ir tādi jāņuguņi ,ka pižarnieki acis vien bola.Bet atgādinu ,ka ogles nav mans rūpals.Tas tiek darīts kad citu nav ko darīt un kāpēc ne,ja var kādu kapiķi neiztērēt.Pie mums tokš -krizis :DDDDDD Raugu uztaisīt nemāku tāpēc tas ir jāpērk :DDD
9.novembris 2010, 21:16 | links
 
Daudzi arī neēd mēlīšu salātus, jo nevarot ēst to, kas citam mutē bijis.
9.novembris 2010, 21:06 | links
 
Bums visu cieņu tev ..... bet nu vecīt nedakšo ka ogles sev taisi :)))
9.novembris 2010, 20:59 | links
 
bums
ko Tu dari ar darvu, kas radusies ogļu dedzināšanas procesā?????????
9.novembris 2010, 20:48 | links
 
Tā Bums nevar teikt, nēgis ir labi ēdams, to ka kāds neēd ir tikai aizspriedumi, tas nāk uz nārstu un nebarojās vairāk...Esmu ēdis arī Carnikavas nēgus, man atsķirības nebija ....Gribēju minēt ka laši un vējzivs tajā mēslainē arī bijuši :)))
9.novembris 2010, 20:20 | links
 
Butes ņem no zvejniekiem pa 20 s, tirgū lielās iet pat līdz latam.....uzcenojums maigi sakot 3 reizes, ...jasatiek kaimiņs, tas Pīļu ostas grīvā nēgus ķer:)
9.novembris 2010, 20:15 | links
 
Jūrā ķertos tiešām var mest vistām Nēģa izmantošana pārtikā ir tikai nārsta laiks ,kad šis kustonis beidz baroties.Mīti ,ka tas upēs ēd liķus ir absurds ,jo iepeldot saldūdenī tā barošanās trakts izbeidz savu darbību.Par nēģa dzīvi jūrā nemāku teikt ,bet domājams ,ka neviena vien zivs un kāds siltasiņu dzīvnieks/cilvēks/ ir trāpijis nēģim par barību.Parasti jūrnieki ir nēģu neēdāju rindās.Laikam dzīvē šo to redzējuši :DDDDDDD
9.novembris 2010, 20:13 | links
 
Baigie skrullētaji :))
9.novembris 2010, 20:08 | links
 
pa 2,5 ls beigti negi, dzīvi 3,5 ls- tirgū :)) Kad man Rīgas cenas pateica, domāju biznesu taisīt :))
9.novembris 2010, 20:07 | links
 
Carnikavā vienu brīdi bija pat 5 ls par kilogramu /dzīvie/
9.novembris 2010, 20:06 | links
 
Bums-visi nēgus neēd, man čoms tos mēslainē meta(zvejnieki pa pliku velti deva viņa sievai ) :))Tā ir gaumes lieta, ta pat kā zuši....
9.novembris 2010, 20:05 | links
 
Ja par 2,5 jābrauc uz Liepāju :))
9.novembris 2010, 20:04 | links
 
Ja no rokas pērk, tad baigā cena , tad Liepājas tirgū pat var lētāk sanākt ....2,5-3,5(dzīvi) ls/kg....
9.novembris 2010, 20:03 | links
 
lai kvalitatīvi izceptu 7-10 kg nēģu ir jāpatērē 2 maisi ogļu kuru cena par 1 ir 2.03 sant
rēķinam
1 kg nēģu maksā 3-3,50
2.ogles 4.06
3.elektrība
4.gala produkts no 10 kg nēģu iznāk 7.2 kg
tātad 1 kg pašizmaksa sanāk
35+4+1=40 ls par 7 kg
Rezultātā 1 kg gatava nēģa pašizmaksa sanāk 5,71 ls Izdevumu samazinājums var būt tikai uz iepirkuma cenu un oglēm uz cita vairs naf kur. Tāpēc šī prece tiek gatavota tikai ģimenei un čomiem /tā ka čomu ir daudz 7 kg tiek notiesāti momentaļno/:DDDDDDD
9.novembris 2010, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager